Mayhem savaş raporları

• Konuyu başlatan matador102
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32142

Ziyaretçi
Yoksa bildiği gizli bi taktik mi var ki.anlayamadım ben:D

DeletedUser32135

Ziyaretçi
ne taktik olacak köyde yiyecek erzak kalmamıştır size yemeğe gelmişlerdir sizde öldürmüşünüz hemen yamyam herfiler :D :D

fatih hesabını kime devrettin bide sizdeki bu geldim--geldim kim yahu ilk açtığı gün bana mesaj yazdı kimsin dedim boşver dedi gitti gidiş o gidiş :) bana oyun oynamayın laa ümüğünüüzü sıkarım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
fatihin hesabında şuan da ülgen var geldim ise fatih :) daha konulacak çok rapor vardı ama bugün çok yoğundum artık yarın koyarım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
burayı tamamen unutmuşum :( klanda bazı durumlar oluştu tamamen orayla ilgileniyordum .

d9e74a2d4a.png

f98f68393e.png

gerisi gelcek :p

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Karşı taraf ta mı köy alıyordu? Yolda yakalamıssın misi. güzel olmuş tebrikler :)

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Ümit abi tbr :) w7 de ümit abi ile kilit yarışına girmiştik yaa :) bi gece 7 kilit üstüste bindi ama kimse kimseyi kesemedi yine :D eminim ümit abi unutmamıştır

GÖLGE den malum şahıslar gelip buraya yazdıklarımıda berbat etmeyin :)

DeletedUser3991

Ziyaretçi
Ümit abi tbr :) w7 de ümit abi ile kilit yarışına girmiştik yaa :) bi gece 7 kilit üstüste bindi ama kimse kimseyi kesemedi yine :D eminim ümit abi unutmamıştır

GÖLGE den malum şahıslar gelip buraya yazdıklarımıda berbat etmeyin :)

w7de nick neydi ?

DeletedUser3991

Ziyaretçi
Ben barzodaydim SoloStar ile oynadim seni hatirlayamadim :)

DeletedUser3991

Ziyaretçi
Şimdi hatirladim gibi prozactaydin galiba sizden sonrada biz mayhem ile savaşmiştik ne gunlerdi :D

DeletedUser

Ziyaretçi

bir rapor daha klana pek rapor koyan yok olunca koymaya çalışıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün gece ansızın gelen saldırı :)

1858809678.png

c966069054.png

60bfea5358.png

Misler saolsun köyü alamadan gitti :) Şans bizden yanaydı

Bitti mi hayır :D köyü almakta hala ısrar ediyorlardı gündüz bir saldırı daha geldi :)

6f16bcaad5qk.png

329d0b7631.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından: