maydonoz ve kankisi cin

• Konuyu başlatan DeletedUser61565
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
zaten her dünya böyle olur bunu bir kabullensin herkes her dünyada muhteşem dostluklarla başlar forumlarda klanları kuran kişiler nasılsın abi seninle epeydir görüşmyoruz kardeşim , çayını içmeye gelicem kardeşim vs gibi dostsluk muhabbetleri olur sanki birbirlerini çok sevip sayarlar ya (trişkadan nameler ) nys sonrada dünya kapatmaya gelirken oyun sonu gelirkenkoydukmu çıkarttıkmı gömdükmü v gibi şeyler olur birileri atmış birileri magdur olur bu iş böyle olur bouna kavga etmeyin bir işe yaramaz birbirinizi strese sokarsınız boş yere gerek yok suan mesela 8 in kavgalarıda bu şekil olacak öyle soktuk böyle koyduk sen bizi sattın vs gibi bunu hepimz biliyoruz birileri birilerini illaki yarı yolda bırakıyor bir şekilde güzelde e bir bahane kılıf uyduruyor bu duruma bu hep böyle olucak diğer dünyalardada bu işler böyle bu yüzden birbirinze sokup sokup cıkartmayın bosu bosuna en azından kaliteli insan rolü yapın becerebilirseniz tabi

beowulf21

Okçu
Klanını satıp Başka Klana Geçersen Geçtiğin Klanda Seni Böyle Oynatır.
Delikanlılıktan bahsedecek En Son Oyuncular Sizlersiniz .Klanını Satma ki Etiket Olmayasın .
Böyle kukla Olunuyormuş Demek .o_Oo_O
ahaha sen çok geride kalmıssın be adamım klana gelin diye yalvarıp telefen görüşmesi ayarlayan sizdiniz ki ayrıca ben klanımı ve dostlarımı satmadığım için şuan burada şebeklik yapuyorusun;) ayrıca oynatanda oynayanda belli bak hala gülüyorum size;)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
arkadaşlar şunu baştan söyl,m burdaki çoğu yorum.. insan olanın yazmayacağı karakter bakımından .zayıflık deneb,lcek yorumlar mevcur yazmım dedim.. malum üst üste cenazelerimiz oldu.. bu yüzden bir müdettir klandan geri çekildim salsun hucum ekibinde klan kişilere bağlı değil sistem üzerinden işlediğinden.. her zamanki gibi dotstlarımız emekelrini vermiştir. şöyle forumda bir göz atım dedim .. yhau ne yakışıksız utanamdan yazılacak kelimeler.. ayıptır.. silende devamedende bunun bir poyun olduğunu unutmuş sanırım.. padmela bayan olduğu halde çok çirlekef kullanan oyuncular olmuş.. hucum hakkındada hucum altında yatan kelimelri kullanılmış.. şunu baştan söylim bu kemileleri kullanan herkes.. oyuncudur iyi veya kötü oyuncudur.. ama maalesef.. açık söylim. oyunculauk bakımndN İYİ Olabili,rler ama insanlık bakımından yaa şuurunu kaybetmiştir.. veya karakterinini gerçek yüzünü buraya yansıtmışyır veya anlık kızglınlıklan yazmiştir.. ama sonuçta açok ayıp yakışıksız bel alti kelimedir bu tarz kelimelr kullananlar.. oyunculuğu onu ilgilendirir ama kişiliği vede karakteri bakımından açık söyl,m sorunludur.. kelimeler kullanılırken önce düşüneceksin çoğu arkadaşımız eş,iylen çocuklarıylan oyun oynuyor .. bu oyuncunun çocukları veya eşi bu oyumrumlarıda okuyor olabilğir.. nasıl insnaınzki bu traz şeyleri yakıştırıyorsunuz.. her zamn ölüçünüzü kişiliinizi karakterinizi kaybetmeyin.. şunu her daim söylerim insan kendine yakışanı yapar.. HUCUM ailesi. klasikte devam ediyor polemie girmeycektir. her dünyada diplomasi yapılır olur olmaz bunlarolan şeylerdir..ama ŞUNU AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM HUCUM ALTINA YATAN KELİMESİNİ KULLANAN HER KİM OLURSA OLSUN EMEK HIRISIZIDIR HUCUM AİLESİ DÜŞMANIDIR. BUNDNA SONRA BU TARZ KİŞİLERLEN HUCUM AİLESİ OLARAK İŞİMİZ OLMIYACAK. HUCUM AİLESİ EDEP DUŞI BEL ALTI VEDE AİLEVİ KONULARDA ASLA MUHATAP OLMIYACAK DOSTU OLSUN DÜŞLMANI OLSUN HER TÜRLÜ YORUMDA BU KAVRAMLARA DİKKAT EDECEKTİR. SONUÇTA HERKESİN AİLESİ VARDIR... BİR DAHA HER K,İM VEYA KLAN ADINA KONUŞUYORSA HUCUM ALTINA YATTILAR KEML,İMESİ KULLANIYORSA ONLAR HUCUM DÜŞMANIDIR.. DOSTLARI DEĞİLDİR. VEDE KARAKTER OLARAKTA KESİNLİKLEN MUHATAPLARIMIZ DEĞİLDİR. HERKAS HADDİNİ BİLECEK !! HANGİ KLAN VEYA KİŞİ OLURSAOLSUN.
son olarak klaiskte meke veren tüm klan ve oyunculara başarılar si,zlerden ricamdır utanlıacak veya pişman olacağınız kelimeler kullanmayın allaha emanet olun..

DeletedUser56628

Ziyaretçi
Şunu belirtmekde fayda var biz cin klanı davet ettiğinde akbabadan saldırı gelmeden saldırmayacaz dedik kabul ettiler ce öyle geçtik oraya. sonrasında saldırmıyoruz diye baskı gelince cinden çıkıp araf klanını kurduk yaklaşık 20 kişiyle.hemen savaş ilan etti cin klanı biz bi casus bile atmadık. Abeddon mark smith felan çıkar çıkmaz misleri kamileri hazırlamışlar o ara 1 köy aldılar. Biz akbaba veya hucumda değildik. Sonrasında padme ye op yapmaya kalktılar padme 20 köyden 26 köye çıktı :)) neymiş padmeye aşırı destek atmışız ne bekliyodunuz siz saldırırken izleyecek miydik, bunu bilmiyor muydunuz? siz operasyon yaparsanız biz de arkadaşları olarak destekleriz demekki bir gece de toplayamazmışsınız. Burdan cin oyuncularını tenzih ederim çoğunun kafasına bize saldırmak yatmadı ve gelmediler yoksa Cin klanlarının tüm gücü bu demiyorum yanlış anlaşılmasın. Abeddon un emrivakilerle yaptırabileceği operasyon bu kadarmış 20 köyle başlanan opu 26 köyle tamamladık :)

DeletedUser56628

Ziyaretçi
Sonuçta hucum klanı kazandı tebrikler. ben bizim ekibi kazandı olarak görmüyorum zaten ama şöyle bi gerçek var Abeddon ve Mark Smith kaybettiniz :)