Maybe klanı patates raporları

BarBaroSixD

Mızrakçı
r26drN.png

kWGYoA.png

N1lbP5.png

aGdBW5.png

YNq50l.png

8dPEBQ.png

DdBkZ6.png

mk48B1.png

ERrEo8.png

jWXYZn.png

29nQAj.png

G0P182.png

y3Nn7L.png

6Xr6AP.png

WQgrMY.png

3qvRbA.png

RP1671.png

pWXYZ0.png

kWGYNW.png

BarBaroSixD

Mızrakçı
ok0zBm.png

lW3znX.png

VMPy4n.png

WHİTEWALKERS'ı tebrik ederim 250 ms gibi bi süreye 5 sağlam ordulu mis ve mis arası kami hemen peşinede sağlam destek atmış öne 3 mis arkaya 2 mis atmak zorunda kaldım genede adamdan köyümü geri alamadım valla helali hoş olsun :D

LnZo9j.png

r26dP7.png

7N78R5.png

PrnEX9.png

size burda çakılı savunmaya kafa atan kamilerin raporlarını da atabilirdim kimisi öyle tatmin oluyor :D ama öyle bi rapor veya destek yok :D op sırasında 900 ağır atlı ile destek atan xlxslayerxlx arkadaşıma çok teşekkürler başkada destek atan yoktu zaten :D ha operasyon sırasında 2 köy aldım savunma harici silerken onlarıda silmişim yanlışıkla :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
kardeş çok güzel kesimler.. böyle muhteşem kesimler daha önce görmedim.. (dibimdeki köyü almaya çalışınca ben) :p

harikasın süpersin efsanesin bana oyunu öğret :D şaka bir yana tek başına op savuşturmuşsun zor değil ama emek ve uykusuzluk ister tebrikler

DeletedUser65084

Ziyaretçi
başlığa tav oldum geldim :eek: başarılı bir halkla ilişkiler olayı olarak yaklaşıyorum başlığa:p

kesimlerde guzel olmuş,tebrikler. yalnız gozum 111 balta 1 mis atan arkadaşa takıldı :D neden 111 sebebi ne 111:D