Mayın

• Konuyu başlatan DeletedUser56774
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56774

Ziyaretçi
Bizler profillerde birbirine laf sokan playerlar degiliz arkadaslar bunu soyleyelim oncelik olarak. Kafamiza gore takiliyoruz ediyoruz free cool bir klaniz :) farm villeye dondurulen bu dunyada ciftcilikten daha guzel mesleklerin oldugunu herkese gostermeye geldik. Bizi buralarda fazla goremezsiniz biz sahalardayiz :))

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Aynen gençler, mayınlar hazır hadi biraz savaşalım tt2

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Aaa ayıpsın kanka profilden yazıyor diyorsunuzda :D biz savaş sıralamasında 4.cüyüz dünya başından beri savaşıyoruz :D Hem profilden hem savaş olarak baya itiyoruz yani :D Şimdi bize mi laf soktun sen bakem Allah'ın kırıkkalelesi :D

DeletedUser56774

Ziyaretçi
Mutume niye laf sokayim ya ayip ediyorsun kanka :D sadece bugun ilk defa foruma kayit oldum herkes birbirine laflar falan yagdrmis etmis. Benide az çok tanidin zaten boyle seyle isim olmuyo :D yok pasa mayini kiskirtiyo falanda yazmissinda onada bozuldum valla. Bn benligimi kaybetmedimki taviz vereyim boyle konularda :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Kanka gerçekleri söyledim ama :D Aykut sizinle sabah 5 e kadar konuşmadımı :D Siz ne güzel orda güzel bir ekipsiniz ve ne güzel orda duruyorsunuz Sedat'da dedim dünya sonuna kadar orda dursanız benim için iyidir :D Daha ne isteyim :) Eyvallah.

DeletedUser56774

Ziyaretçi
Kanka sabh 5e kadar bzle konustu diye bizi kiskirttigini yuvarlaman biraz yanlis bir dsunce olmus gercekten. Ayrica biz zaten mayiniz ve dunyanin sonunda da burda olcaz gibi :)) belki sayi az ama kizil elmamiz var en azindan. :)

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Tanıtımın içine etmeyin açın Şebnem Ferah'dan mayın tarlasını dinleyin uyuyun gençler:)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Kanka ne yuvarlaması la :D yapma bunu bana :D lütfen pls :D

DeletedUser56774

Ziyaretçi
Uzerimize gelen camuru sildim knka ben :p mayin marsiii he miii