Mavi

• Konuyu başlatan DeletedUser20042
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
orada da bi mavi klanı vardı o yüzden sordum tmm basarılar..

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Mavi klanında 3. Kurucu olmuştum ama seni daha önce hiç duymadım nickin ne?

DeletedUser

Ziyaretçi
O klanın ismi karanlıktı Kıta33 premiyum kastım bana maval okuma biliyoz ne oldunu bölgede Başka klanların üyelerini çaldığın gibi başka klanların isimlerinide çalmaya çalışıyon.

neyse meselemiz o değil 2 ay demişsin 2 ay filan sürmedi sallıyon.Hayır çaldın üyeler ne olcak onların karakter düzeyleri belli zaten yarın ne yapıcakları bugünden belli sana...:cool:

w29 da köy geliştirdin.fethedicekler için köyünü fethettiler w30 da köy geliştir köyünü fethedicekler için...:cool:

DeletedUser57944

Ziyaretçi
Ârkadaşlar abartmayın.

Burada sadece klan tanıtımı yaptı.

Adamı ezip geçmediğiniz kaldı.

Oyun bu böyle saçmalık olmaz üye falan çaldığı yoktu kimden çalacak çala çala en fazla bizim klandan üye çalma imkanı vardı ?

DeletedUser20042

Ziyaretçi
O klanın ismi karanlıktı Kıta33 premiyum kastım bana maval okuma biliyoz ne oldunu bölgede Başka klanların üyelerini çaldığın gibi başka klanların isimlerinide çalmaya çalışıyon.

neyse meselemiz o değil 2 ay demişsin 2 ay filan sürmedi sallıyon.Hayır çaldın üyeler ne olcak onların karakter düzeyleri belli zaten yarın ne yapıcakları bugünden belli sana...:cool:

w29 da köy geliştirdin.fethedicekler için köyünü fethettiler w30 da köy geliştir köyünü fethedicekler için...:cool:

senle yakın düşmeyi çok istiyodum gerekli cevap oyunda verilir :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
bende ilk defa w30 da katıldım MAVİ klanına.ancak benim düşüncem MAVİ klanı sağlam hareket eden ve sağlam kişilerden kurulu bir klan ve epey de aktif.böyle devam edersek eğer dünya kapatmaya aday olabiliriz diye düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
bende ilk defa w30 da katıldım MAVİ klanına.ancak benim düşüncem MAVİ klanı sağlam hareket eden ve sağlam kişilerden kurulu bir klan ve epey de aktif.böyle devam edersek eğer dünya kapatmaya aday olabiliriz diye düşünüyorum

oyun başında bir savaşta
-4 dağılma
-2 ayrı olusum
yasayan bir klan için cok ıddıalı sözler bunlar.