MARY JANE VS ALAY

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
ARKADAN İŞ ÇEVİRMELERİN OLMADIĞI BOŞ POLEMİKLERİN YAŞANMADIĞI SADECE SAVAŞ RAPORLARININ KONUŞULDUĞU BİR SAVAŞ OLMASI DİLEĞİYLE

BAŞARILAR DİLERİZ

MARY JANE

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Biz yokuz o yüzden sadece savaş raporları olur burada. Herkese hayırlı olsun.

Jokzilla bu arenanın tek matadoru.

DeletedUser69268

Ziyaretçi
her iki klana da başarılar dilemek isterdim fakat onun yerine dürüst olanın kazanmasını isterim :) MARY JANE klanına başarılar dilerim.

DeletedUser68650

Ziyaretçi
Hayırlı olsun. Iyi olan kazansın diyelim. Bu savaşın çıkma zamanı ve şekli çok manidar bu dunyada bizim üzerimizden duruş ve dürüstlük dersi vermeye çalışanların ne olduklarını biliyoruz. Bundan sonra bu savaşın kime ne kadar fayda sağladığını göreceğiz. ALAY klani hiçbir savaştan geri durmadığını gösterdi bu güne kadar.
Rakibimize başarılar dileriz. Bol raporlu bir savaş olması temennisiyle

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Ortalık karışmaya başladı yaşasın kaos....:DHazırlanın çok eğlenicez....

Her iki tarafada başarılar..

onur1408

Kılıç Ustası
Ulan capsizlar bu foruma konu acabilecek kadar buydunuzmu siz. O mesajlar 4 ay once atildi 4 ay oncr bi tarafiniz tutmadimi savas acmaya? Biz kimin maşasi kimin yamagi oldugunuzu iyi biliyoruz siz caninizi sikmayin. Buyrun cift cephede savascaz nalindan korkanin atini ... hadi hodri meydan.

kardanAdam

Baltacı
Dünya kadar köyü olup 45 kişilik 57.ALAY klanından çekinip piyonlarını sahaya sürenler varsa. Bu 57.ALAY ın büyüklüğündendir. Savunun bire gafiller

DeletedUser69621

Ziyaretçi
Derdini çok iyi biliyoruz kıral juice keşke birilerinin aklı yerine kendinizkiyle hareket etseydiniz sana küçük maşa diyeceğim sorun olmaz dimi senin için yabancılık çekmessin diye düşünüyorum :)

DeletedUser66746

Ziyaretçi
şu muhabbetlere o kadar katılmak istemedikce beni sonuç olarak buraya yazmaya zorladınız ama buraya rakip olmakla alakalı bişey yazmıyorum benim profilim etiketimdir umarım sizinkide oyledir arkadaşlar...

onur1408

Kılıç Ustası
maşa diyene çok güldüm pk ya savaş açarken kimin maşasıydınız beyler :D söylediklerinizle çelişiyorsunuz :D

Tunahan biz mirle savasirkende alay olarak savastik parsla savasirkende pkya savas acarkende. Biz kimseye guvenerek is yapmadik. Yeri geldi zorbaylada kotu olduk. Ama sizin gibi dunyanin yarisina hakimken rezil bir oyun sergilemedik. Zorba ile bizim koyldrin toplami pk etmiyor. Bu boyleyken size savas acmisiz burda zorbayami guvenerek is yaptik sence. Zamaninda klani ikiye bolup tek klan olarak size savas acmayida dusunduk meraklanma sen. Bizim kimseden cekincemiz yok bugun benim diyen agababalariniz da savas acabilir. Biz 10 kisiyle girdigimiz dunyada bu seviyelere kadar getirdik oynumuzu oynadik dostlar kazandik bu saatten sonrada 26 puan olmaktan yana hic bi sorunumuz yok. Bi lafimla tum alay hesap siler sizin gibi silinmemek icin saga sola yamanmaya calismaz. Az bi geriye dustunuz cogu oyuncunuz satti sizi. Sizin oyunculugunuzda arkadasliginizda turk parasiyla 5 kurus etmez

onur1408

Kılıç Ustası
Bu mary jane şey degilmiydi zorba mire vururken bi taraflari yemeyince savastan kacarak ayrilip mary jane olan klan bunlarmiydi, yanlis mi hatirliyorum? Kronks diye bi klana savas acip bi halt yiyemeyince birlesen klan? Dunya basindan beri hic bir basarisi olmayip kuru kalabalik yapan klan? Varliginizdan daha dune kadar haberimiz yoktu lüzumsuzlar.