Maps TR37

• Konuyu başlatan DeletedUser61772
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
[QUOTE = "Z4M4Z1NGO, BURADA sonrası IS: 599619, üye: 58852"]: Ad.W : Da.f: a: o İngilizce çok güzel D W: : DBunu nereden öğrendin? : Qf.qw: F: S: Fs [/ QUOTE]

Klavyeden kalkabilirsin arkadaşım :cool:

infaz95

Baltacı
ACABA SEVGİLİ ALEXE İLETEN OLURSA BIDE BU HARİTALARIN USTUNE AİLE KLANLARINI EKLEYEBILIRMI HARİTAYA BURAYA HERKES KENDI AILESININ KLANLARINI YAZSA

DeletedUser63067

Ziyaretçi
ally yazmaya gerek bırakmamışlar :) Neyse sıkıntı yok anlaması gereken mevzuyu anlar :)

DeletedUser61772

Ziyaretçi
Added all tribes. Please keep in mind that some characters are not supported in tribe names such as "Ş". Also please do not spam with requests!

Tüm kabileler eklendi. bazı karakterler gibi "Ş" olarak kabile adları desteklenmez olduğunu lütfen unutmayın. Ayrıca istekleri ile spam değil lütfen!

DeletedUser63067

Ziyaretçi
Added all tribes. Please keep in mind that some characters are not supported in tribe names such as "Ş". Also please do not spam with requests!

Tüm kabileler eklendi. bazı karakterler gibi "Ş" olarak kabile adları desteklenmez olduğunu lütfen unutmayın. Ayrıca istekleri ile spam değil lütfen!

Oh my got.. This sucject is very absurd. Because ı see Ş6HMAT added this map. Why don't add other my clans ŞAHMAT , Ş2HMAT, Ş3HMAT ,Ş4HMAT ,Ş5HMAT ? Why ? Why ? Please answer my questions alex02dsa ..

DeletedUser63067

Ziyaretçi
Anlayan anlar sıkıntı yapma sen :) Hatta şöyle düşünebilirsin sen anlamışsın sen bu kapasiteyle algılayabiliyorsan diğer arkadaşlarda algılayabilir :) Dikkatszilikten olmuş sadece bunu alaycı bir tavur ile başkalarıyla eğlenebilecek bir şey olarak görüp kasma kendini yani bu kadar basit olma.. Bence başkalarıda farketmiştir ama bunu farkedip yazmamıştır sen atlamışsın demek ki sorun yazıda değil :) Kendini öne çıkarma çabanı alkışlıyorum ek olarak ip.eliğin lüzumu yok aşık olacağın kişiyi doğru seç çünkü ben gaylerdan hoşlanmıyorum tercihim güzel sarışın bayanlar :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
bir havalar bir havalar
sanki ingilizce bilmiyor; erderyaları var :cool:

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Anlayan anlar sıkıntı yapma sen :) Hatta şöyle düşünebilirsin sen anlamışsın sen bu kapasiteyle algılayabiliyorsan diğer arkadaşlarda algılayabilir :) Dikkatszilikten olmuş sadece bunu alaycı bir tavur ile başkalarıyla eğlenebilecek bir şey olarak görüp kasma kendini yani bu kadar basit olma.. Bence başkalarıda farketmiştir ama bunu farkedip yazmamıştır sen atlamışsın demek ki sorun yazıda değil :) Kendini öne çıkarma çabanı alkışlıyorum ek olarak ip.eliğin lüzumu yok aşık olacağın kişiyi doğru seç çünkü ben gaylerdan hoşlanmıyorum tercihim güzel sarışın bayanlar :)

ya sen sevdamısın yoksa yalan dolan bune böyle ilk okul bebelerinin ağzındaki laflarla konuşuyosun ben gaylardan hoşlanmam falan ahahaha la bunu bebeler söylüyo beyin yaşını bu kadar belli etme :D sen ne kadar ciddisin şakada yapılmıyo bu kadar alınganda olma değişik arkadaş ;)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ayrıca ben sana aşık oldum demedin ingiliççene aşık oldum dedim ama senin bu tarz bi niyetin varki bu yazıyı buraya çekmişsin ama ben gay değilim panpa esmer hatunlardan hoşlanıyorum ;)

Pikacuu37

Hafif Atlı
arkadaşlar yardım plsss :D ingilizce sıfır size zahmet İSTİKLAL klanlarınıda eklettirir misiniz :D

İSTKL
İSTKL1
İSTKL2
İSTKL3
İSTKL4