Mantik

• Konuyu başlatan DeletedUser39950
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39950

Ziyaretçi
Mantık klanı :

Klansavaşları.net de w7 de kurulmuş bir klandı ve serverlerin kapanmasına kadar geçen zaman zarfına kadar önderlik yapmış bir oluşumdu. Daha sonrasında hiç bir üyemiz herhangi bir dünyada oynamamış bu oyun hastalığından kurtulmuştuk.. Aradan 4 5 sene geçtikden sonra tesadüf bir şekilde eski oyuncular w16 da karşılaştık ordaki yapılanma süresinden sonra w17 de gerçek manada oyuna başlama kararı olduk...

Mantık Klanın herhangi bir kurucusu yoktur bizim için tüm üyelerin düşünceleri önemlidir... Bizleri tanıyanlar zaten bilirler tanımayanlarda zamanla öğrenirler...

Formu takip ettiğim kadarıyla kurulan klanlar bir hayli iddaalı sanırım bu dünya güzel olucak...

Tüm Klanlara Başarılar Dileriz...

MANTIK AİLESİ....

DeletedUser

Ziyaretçi
Mantik klanini hatirliyor gibiyim eski klan savaslarinda profil resminiz de eistein resmi vardi tahta tebesirli balta agiratli sahmerdan esittir koy yaziyordu boyle bir resim hatirliyorum ama mantik klaninda oynamadim ben :D

Basarilar dilerim

DeletedUser21499

Ziyaretçi
senin de bilmediğin tek şey oyunu oynamak ali troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun oynuyorum da agirdan ilerliyorum hizli buyuyunce hedef olmayi sevmiiim efe troll

DeletedUser39950

Ziyaretçi
Mantik klanini hatirliyor gibiyim eski klan savaslarinda profil resminiz de eistein resmi vardi tahta tebesirli balta agiratli sahmerdan esittir koy yaziyordu boyle bir resim hatirliyorum ama mantik klaninda oynamadim ben :D

Basarilar dilerim

iyi aklınızda kalmış aynı resim devam edicek aynı yönetim aynı strateji :)

DeletedUser27001

Ziyaretçi
w7 de siso klanın da iken savaşmış olduğum başarılı klanlardan :)

hayırlı olsun. umarım eski günlerinize dönebilirsiniz