Mancınık savunmasının ANTİSİ

• Konuyu başlatan DeletedUser55124
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55124

Ziyaretçi
herkese öncelikle iyi oyunlar ve iyi eğlenceler. Arkadaşlar mancınık savunmaları herkesin bildiği üzere oyunun en can Alıcı yeri. Ve her askerin bi Antisi varken mancınık Savunmasının ne yazık ki yok. Benim düşüncem Mancınığın ANTİSİ yine mancınık Olmalı. Şövalyenin bulunduğu Köydeki heykel yıkılınca Şövalye silah kuşanamamali.. Bulunduğu Köyden kastım savunma yapılan koy degil. Mesela Sovalye X Koyundeyken Y Köyüne destek atıldığında eger X Köyü'ndeki heykel Yıkılmış ise Şövalye eşyasını kullanamamali. Oyunun daha stratejik ve daha komplike bi hal alması icin Ufuk açıcı bi öneri oldugunu düşünüyorum. Tekrardan herkese kolay gelsin...

DeletedUser52944

Ziyaretçi
ANTİ derken neyi kastettin anlamadım ama heykel yokken destek gelen şövalyede bulunan eşyanın işe yaramaması önerin saçma :D

DeletedUser55124

Ziyaretçi
Bakın önerim yanlis anlaşılmış. Ben heykel olmayan Köyde fener işe yaramasın demiyorum. Şövalye hangi Köyden gönderildiyse; gönderildiği koyun heykeli yıkılırsa Şövalye eşyaları kuşanamasın diyorum. Mantığı cok basit. Ve oyunda bir çığır açar. Butun herkes heykel yıkma yarışına girer.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
paladinin yollandığı köyü bulman hemen hemen imkansız, ayrıca heykel yıkılınca da 2 dakikada geri basılıyor, önerin çok saçma :)

DeletedUser55124

Ziyaretçi
Haklısınız cok Saçma ama bu oyunda biz salise Hesabı yapan adamlarız. Onun Hesabını da elbet yapanlar olacaktir. O koyu bulma ihtimali oyuna zevk verecektir bence

DeletedUser52861

Ziyaretçi
2000-3000 köyün içinden o köyü bulacaksın, sana kolay gelsin sen köyü bul biz ekleriz özelliği :D

DeletedUser55124

Ziyaretçi
Şuan böyle düşünüyorsunuz ama oyunun ilk Ayında cok ise yarar bence. Tabi klanların içindeki casusluk bilgileri de bu özelliğin gelişmesinde ve uygulanmasında etkisi olacaktir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence balta ve ya hafif atlının gücünu arttiran silahlar daha fazla arttirilabilir ve ya silahlar 3 seviyeden olusabilir yani ilkinde yüzde 10 ken 2. Seviyede 50 3. De ise 100 olabilir bi denge olmalı bence

Durum
Konu yanıtlara kapalı.