Maksat eğlence 2

Silinecek ilk 2 klan

• CİN

Oylar: 56 31,3%
  • DİABLO

Oylar: 98 54,7%
  • KUDRET

Oylar: 10 5,6%
  • BARZO

Oylar: 8 4,5%
  • EİBO

Oylar: 32 17,9%
  • AZTEK

Oylar: 27 15,1%
  • Nilfgaard

Oylar: 89 49,7%

• Toplam oy kullanan
    179

Edit-997395

Yasaklı
Estağfurullah mesele delikanlılık değil ama hâlâ seninle ve bir arkadaşınla daha sesli konuşmak istiyorum yani bazı konularda problemlerim var konuşalım işte sövüşecek değiliz sonuçta. Zamanında sen gelip bana "sana dövdüm" demene rağmen ben hakkımı helal ettim yani bizim aramızdaki münasebet bunları atlatacak güçte kardeşim :)

IMG_20200825_232516.jpg

Neden arayamadiğimi şöyle bırakayım , aklına yanlış birşey gelmesin . O gün ki whatsapp konuşmamiz sürekli birbirini tekrar edecek biçimde olacagindan dolayi , yarin arar konuşurum diye aslında konusmayi kesmek istemiştim . Sonuçta senin doğrun sana doğru , benim doğrum bana doğru . Dirilişten avresi çağırsan sadece o doğru , hepimiz yanlışız :) Hepimiz de bir klan temsil ediyoruz ve hepimiz de bazı noktalarda haklıyız . Ben verilen sözler ile takınılan tutumların birbirlerine olan uyuşmazligindan rahatsız oluyorum sadece .

Neyse uzatmayayım , sürekli aynı şeyleri konuşuyoruz zaten . Madem merak ettiklerin veya söyleyeceklerin var , 2 gün sonra izne çıkıcam . Türkiye sınırlarına girip , şebekem çekmeye başladiğinda arayayim konuşalim .

Sakaryale54*

Ağır Atlı
17062 adlı eklentiyi görüntüle

Neden arayamadiğimi şöyle bırakayım , aklına yanlış birşey gelmesin . O gün ki whatsapp konuşmamiz sürekli birbirini tekrar edecek biçimde olacagindan dolayi , yarin arar konuşurum diye aslında konusmayi kesmek istemiştim . Sonuçta senin doğrun sana doğru , benim doğrum bana doğru . Dirilişten avresi çağırsan sadece o doğru , hepimiz yanlışız :) Hepimiz de bir klan temsil ediyoruz ve hepimiz de bazı noktalarda haklıyız . Ben verilen sözler ile takınılan tutumların birbirlerine olan uyuşmazligindan rahatsız oluyorum sadece .

Neyse uzatmayayım , sürekli aynı şeyleri konuşuyoruz zaten . Madem merak ettiklerin veya söyleyeceklerin var , 2 gün sonra izne çıkıcam . Türkiye sınırlarına girip , şebekem çekmeye başladiğinda arayayim konuşalim .
Lütfen

Cyroburn*

Ağır Atlı
Bence ilk silinecek klan NG olacak. Yakın zamanda bazı oyuncuları BARZO ekibine dahil olur devamında da dağılır gider diye düşünüyorum.

İkinci dağılacak klan bence müttefik ekip DİABLO olacaktır. Çünkü çok hareketsiz durumdalar bence oyun Şevki kalmadı onlarda. Zaten BARZO köy sayısında olan üstünlük sayesinde çok sağlam vuracaktır dayanabilecek birkaç belli başlı isim var gerisi bence oyunu bırakır.

Fsociety

Baltacı
Hepsi ses getirecek klanlar oyumu dünyayı oynamama rağmen eibo'dan yana kullanıyorum. Nedenine gelince w56'dan sonra kurulmayacağı söylenmişti kendisiyle çelişen bir ekip lideri fazla ileriye gidemez.