Maksat eğlence 2

Silinecek ilk 2 klan

• CİN

Oylar: 56 31,3%
  • DİABLO

Oylar: 98 54,7%
  • KUDRET

Oylar: 10 5,6%
  • BARZO

Oylar: 8 4,5%
  • EİBO

Oylar: 32 17,9%
  • AZTEK

Oylar: 27 15,1%
  • Nilfgaard

Oylar: 89 49,7%

• Toplam oy kullanan
    179

*BloW

Okçu
Bence ilk silinecek klan NG olacak. Yakın zamanda bazı oyuncuları BARZO ekibine dahil olur devamında da dağılır gider diye düşünüyorum.

İkinci dağılacak klan bence müttefik ekip DİABLO olacaktır. Çünkü çok hareketsiz durumdalar bence oyun Şevki kalmadı onlarda. Zaten BARZO köy sayısında olan üstünlük sayesinde çok sağlam vuracaktır dayanabilecek birkaç belli başlı isim var gerisi bence oyunu bırakır.
Knka öylr eski postları okuyodum bu tutmamış diğerlerinde tutturmuştun burda eksi 1 hanene yazıyorum :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Knka öylr eski postları okuyodum bu tutmamış diğerlerinde tutturmuştun burda eksi 1 hanene yazıyorum :)

Kanka veda mesajımda bunu belirtmiştim zaten hatırlarsın :D Beni çok şaşırttınız yeni olmanızdan kaynaklı düşersiniz diye düşünmüştüm ama organizasyon iyiydi CARTEL ekibi de kaliteli bir ekip zaten bu vesile ile de tekrardan selam olsun eşe dosta :D

NG klanlarını şapkadan tavşan çıkarır derecede sağlam duruşundan

*BloW

Okçu
Kanka veda mesajımda bunu belirtmiştim zaten hatırlarsın :D Beni çok şaşırttınız yeni olmanızdan kaynaklı düşersiniz diye düşünmüştüm ama organizasyon iyiydi CARTEL ekibi de kaliteli bir ekip zaten bu vesile ile de tekrardan selam olsun eşe dosta :D
Eyvallah saolasın hedef 63 buyur bekleriz :)