Maden dengesizliği

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Luciferr

Dük
Okçu olmayan dünyalarda oyunun 2. ayından sonra(dünya hızına göre değişir) odun biraz gereksiz bir maden türü olarak karşımıza çıkıyor. Bununla alakalı bir dengeleme düşünülüyor mu? @Strafe @Mr.Storm

DeletedUser61667

Ziyaretçi
bu arada adminler

"10 preye değiştirebiliyonuz bilader ne saçma sapan sorular bunlar."

Luciferr

Dük
Odun'u pazardan satıp kil,demir alabilirsin :)
Sana hakaret edip ban yiyeceğim ve buna değer.

Sen, sen de fazla olan madeni az olan maden ile takas eder misin ? Bu yeni einstein'lar yeni mi türedi allaşkına

Neyse sildim, yemedi hakaret etmek senin gibi bir 200 ıq ya

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Sana hakaret edip ban yiyeceğim ve buna değer.

Sen, sen de fazla olan madeni az olan maden ile takas eder misin ? Bu yeni einstein'lar yeni mi türedi allaşkına

Neyse sildim, yemedi hakaret etmek senin gibi bir 200 ıq ya

Odun'u son seviyeye çıkarmak yerine, o hammadde ile zorlanan klan arkadaşlarına yardım etmek iyi bir seçenek gibi görünüyor. Böylelikle onların gözüne girebilir ve onları mutu edebilirsin. Malum 2.ay'dan sonra, vakti olmayan çok kişi yeteri kadar büyüyemiyor: 'komşusu aç iken tok yatan bizden değildir'

DeletedUser68018

Ziyaretçi
Bunun çözümü pazardaki 10 pre ile yapılan ham takasının ücretsiz olması bunu da yapmazlar :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Odun'u son seviyeye çıkarmak yerine, o hammadde ile zorlanan klan arkadaşlarına yardım etmek iyi bir seçenek gibi görünüyor. Böylelikle onların gözüne girebilir ve onları mutu edebilirsin. Malum 2.ay'dan sonra, vakti olmayan çok kişi yeteri kadar büyüyemiyor: 'komşusu aç iken tok yatan bizden değildir'
dostun sen niye bu kadar sivri zekalısın ya adam diyorki herkesin 50-100 köyü var bütün köyler full odun gereksiz artıyor bunla ilgili düzenleme yapılabilir oyunun 2. ayında odun neden artsın millet zaten yeni 30lamış oluyor hamlarını

DeletedUser69204

Ziyaretçi
dostun sen niye bu kadar sivri zekalısın ya adam diyorki herkesin 50-100 köyü var bütün köyler full odun gereksiz artıyor bunla ilgili düzenleme yapılabilir oyunun 2. ayında odun neden artsın millet zaten yeni 30lamış oluyor hamlarını
Herkesin 50-100 olduysa, kafa oyuncular 400-500 görmüştür. Dünya kapanma evresine yaklaşmış, tebrik ederim odun taşsada birşey olmaz artık, fazla odunu kış'ın yakarsınız.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Herkesin 50-100 olduysa, kafa oyuncular 400-500 görmüştür. Dünya kapanma evresine yaklaşmış, tebrik ederim odun taşsada birşey olmaz artık, fazla odunu kış'ın yakarsınız.
çok üstün bir zeka seviyesine sahipsin araştırılman lazım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.