Macera/Kezzap vs 9avans10dabiter(gülücük)

• Konuyu başlatan DeletedUser64878
  • Başlangıç tarihi

Pollyanna**

Baron
Boş yapma ata bunu gündeme getiriyorsan şimdide öyle olduğunu düşündüğün için söylüyorsundur herkesi kendin gibi mi sanıyorsun kelime oyunlarıyla bir yere varamazsın.

Sen kimsin de Ataya boş yapma diyorsun? Bir tanıyalım yani seni de. Bir vasfın var mı senin ?

Ortalama Biri

Misyoner
Sen kimsin de Ataya boş yapma diyorsun? Bir tanıyalım yani seni de. Bir vasfın var mı senin ?

Bırak kale almaya değmez. Daha dinlemeyi, okumayı bilmiyor. Tartışmanın bir anlamı yok.
İşte bunlar hep oyun hırsından kaynaklanıyor. Bu oyun hırsı ile illegal yollara başvursa kimse şaşırmaz.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Rezil olan sizlersiniz sıkıntı yok.Sen laf etmiyorsun adam gelip seni korumaya çalışıyor sen kimsin diyor tartışmaya bak :D
Ben benim sen kimsin desem boş yapıyor olacağız
Gelip bana hırstan bahsediyorsun ama sen gelip seni ilgilendirmeyen konuya sırf Anti adı geçtiği için yazıyorsun.Anti oyuncusunun hiçbir error oyuncusuna durduk yere laf ettiğini görmedim ben.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Lütfen yorum yaparken daha sakin bir dil ile konuşmaya dikkat edelim.Devam etmesi durumun da işlem yapmak zorunda kalacağım.

Ortalama Biri

Misyoner
Rezil olan sizlersiniz sıkıntı yok.Sen laf etmiyorsun adam gelip seni korumaya çalışıyor sen kimsin diyor tartışmaya bak :D
Ben benim sen kimsin desem boş yapıyor olacağız
Gelip bana hırstan bahsediyorsun ama sen gelip seni ilgilendirmeyen konuya sırf Anti adı geçtiği için yazıyorsun.Anti oyuncusunun hiçbir error oyuncusuna durduk yere laf ettiğini görmedim ben.

Biz ne yaptık da rezil olduk? Sonra şizofren misin diye soru sorunca da sinirleniyorsun.
Ben kimseyi çağırmadım, çağırmam da.
Dünya ile ilgili başlıklarda muhabbet ediyorum. Kezzap-Macera ve Aile klanları ile ilgili başlıklarda da bizimle alakalı bir şey olmamasına rağmen yorumlar yazdım ve yazmaya devam ediyorum. Ama sen okumadığın için pek bilmezsin. Buraya çıkıp sürekli şöyleyiz böyleyiz diye ego tatmin ediyorsunuz hırsınızdan dolayı. Dünyayı bırakmış olanlar bile gelip konuya dahil oluyor doğal olarak sonra da Antiye laf ediyorsunuz ühü ühü diye ortalıkta dolaşıyorsun.

Lütfen yorum yaparken daha sakin bir dil ile konuşmaya dikkat edelim.Devam etmesi durumun da işlem yapmak zorunda kalacağım.

Diego dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık
Bu arada hayırlı olsun göreviniz.

DeletedUser64740

Ziyaretçi
bence bu başlığı kapat ortalama birini de banla :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Biz ne yaptık da rezil olduk? Sonra şizofren misin diye soru sorunca da sinirleniyorsun.
Ben kimseyi çağırmadım, çağırmam da.
Dünya ile ilgili başlıklarda muhabbet ediyorum. Kezzap-Macera ve Aile klanları ile ilgili başlıklarda da bizimle alakalı bir şey olmamasına rağmen yorumlar yazdım ve yazmaya devam ediyorum. Ama sen okumadığın için pek bilmezsin. Buraya çıkıp sürekli şöyleyiz böyleyiz diye ego tatmin ediyorsunuz hırsınızdan dolayı. Dünyayı bırakmış olanlar bile gelip konuya dahil oluyor doğal olarak sonra da Antiye laf ediyorsunuz ühü ühü diye ortalıkta dolaşıyorsun.

Diego dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık
Bu arada hayırlı olsun göreviniz.

Sağolun ☺️

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Sende şöyleyiz böyleyiz diyebilirsin ses çıkarmam cidden bak ;)