Macera/Kezzap vs 9avans10dabiter(gülücük)

• Konuyu başlatan DeletedUser64878
  • Başlangıç tarihi

Ortalama Biri

Misyoner
Bilemiyorum ama cidden durum iyi değildi orada =) Zaten sonrasında yıldırım bırakınca bende tanıdık yok diye hesabı bakıcı verip gitmiştim. Atakan sağolsun bakıcılıktan ban yediriyordu sürekli :D

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Sanki herkes 8 dünya kapatmış gibi konuşuyor bizi de kirletiyor bizde çok yenildik 1-2 de dünya da kapattık işte :)

Ortalama Biri

Misyoner

erwl

Okçu
C6 yı baştan sona oynadım, server boyunca antiyi ben de beğenmemiştim ama w40 ta aksine iyi gördüm., C6 dan farklı ve iyi duruyor.

Ortalama Biri

Misyoner
Aynen w40ta gcece klanlarına karşı gayet iyi gidiyorlar jokere karşı da iyi savaştılar. Gördüğümden ve beklediğimden daha sağlam gözüküyorlar burada =)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Gittiği operasyonlarda 100 köy alan klana ''iyi opearastdasayaon yapamıyor yeaaa onlar'' demek ahahah güldürdünüz arkadaşlar.
C6 bizim tarafımızdan çok önemsenmedi hiçbir zaman. Ben başladım yarıda bıraktım çoğu arkadaşta öyle yaptı hesap devretti gitti. Gelip burda neyi tartışıyoruz geçmişe değil şimdiye bakalım piliizz :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Gittiği operasyonlarda 100 köy alan klana ''iyi opearastdasayaon yapamıyor yeaaa onlar'' demek ahahah güldürdünüz arkadaşlar.
C6 bizim tarafımızdan çok önemsenmedi hiçbir zaman. Ben başladım yarıda bıraktım çoğu arkadaşta öyle yaptı hesap devretti gitti. Gelip burda neyi tartışıyoruz geçmişe değil şimdiye bakalım piliizz :)

Size bir laf ettiklerinde geçmişte kuyruğuna bastık ondan böyle konuşuyorsunuz diyorsun. Şimdi başkası geçmişten bahsedince günümüze bakalım diyorsun. Adama sormazlar mı neden bu kadar çelişiyorsun ?

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Adam gelip Anti hakkında atıp tutuyorsa anti şöyle böyle diyorsa geçmişten bahsediyordur,bizde ona göre cevap veriyoruz.
Hadi diyelimki Anti geçmişte kötüydü(varsayıyoruz) şimdide Anti kendini geliştirdi çok iyi bir klan oldu.Kendini anti geçmişte çok kötüydü diye mi avutacaksın geç bunları usta bir klanın oynadığı oyuna laf ediyorsan şimdiye bakman lazım!

Ortalama Biri

Misyoner

Şizofren misin?
Ben c6daki olaydan bahsettim. O zamanlar diye de ekledim. Sonraki postta iyi gidiyorlar burada dedim. Önce bir oku ondan sonra yorum atarsın.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Şizofren misin?
Ben c6daki olaydan bahsettim. O zamanlar diye de ekledim. Sonraki postta iyi gidiyorlar burada dedim. Önce bir oku ondan sonra yorum atarsın.
Boş yapma ata bunu gündeme getiriyorsan şimdide öyle olduğunu düşündüğün için söylüyorsundur herkesi kendin gibi mi sanıyorsun kelime oyunlarıyla bir yere varamazsın.