Macera/Kezzap vs 9avans10dabiter(gülücük)

• Konuyu başlatan DeletedUser64878
  • Başlangıç tarihi

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Resim atmaya usensem ne kadar kaliteli oyuncular oldugunuzu gostericem ama useniyorum iste siz burda istatistik atip artistlik yapin elbet karsimiza cikarsiniz :)

Bu arada nickim kerasus :)

DeletedUser64878

Ziyaretçi
"biz bu dünyaya pre kasmaya geldik"

"baktık SOA var. SOA'yı bitirelim dedik"

"SOA bitti. Misyonumuzu tamamladık"

"aman da SOA şöyle. aman da SOA böyle"

"SOA olmasa bitti. hesap sil yapacağız"

"SOA bitsin köyleri bırakıp gideceğiz"

@FenerSavar naptınız siz bunlara? bu kuyruk acısı mı kuyruğa yakın yerlerin acısı mı ne deyim bilemedim. Hayır, olay ne :D

NOT: 5 klandan her köye 30ar k destek yığılıyken artizzzzlik yapması kolaydı. şartlar eşit olup savaşınca bir anda elinizde emzik belirdi.

NOT 2 : klanlar dünyasında sadece siz oyuncusunuz. biz hiçbir şey bilmiyoruz. tamam.

Şimdi neyseee....

SOA yetkililerinden açıklama bekliyorum. Bunlara ne yaptınız?

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Bu arada kerasus hesabın bitince aile klanında olan diğer hesabına geç. :)

DeletedUser64878

Ziyaretçi
SOA yetkilileri hala gülüyor. Gülmekten yazamıyor sanırım ;)

normal şartlarda;
"gecelerin korkulu rüyası darkwing duck"

bundan sonra;
"gecelerin korkulu rüyası soa"

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Sayın SOA yetkilileri;

Emzik spor klanları ile hangi dünyada karşılaşacaksanız beni de çağırın. Numaram var sizde.
Lütfen lan. Nolursunuz.

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bu arada kerasus hesabın bitince aile klanında olan diğer hesabına geç. :)

Sayın SOA yetkilileri;

Emzik spor klanları ile hangi dünyada karşılaşacaksanız beni de çağırın. Numaram var sizde.
Lütfen lan. Nolursunuz.

Tam okuyamadım ama :) klanlarina bu laflar sanırım :) klani oyunculari ağırlıklı hücum oyuncularından diye biliyorum.Hucumda cok worldde başarılı isler yapmış bir klan emin ol gerçekten savassalardi böyle konusamazdin..

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Boyle zaten konusamazdi yaptiklari cakalliklla harita cevirdiler koca klanin dibinde koy buyuttuk bi halt edemediler simdi soa da soa ne la soa soa adamlar silmis gitmis soayla bi davam yok benim olayim sizinle dibime kadar gelipte tabi koy alirsin ama o kadar acemi oyunculariniz varki anca zaten cakallikla oynarsiniz neyse elbet bigun karsilasicaz :)

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Evet, köylerde 30ar k destek varken hiçbir şey yapamadık. Çatır çatır etrafınızı topladınız, geliştiniz. Bu da klanlar oyununun bir parçası. O zaman helal olsun adamlar desteği aldı adamlar köylerine köy katıyor, ben olsam ben de öyle yaparım dedim.

Destekler gittikten sonra ne oldu peki?

İşte tam da yukarıda yazdıklarım oldu. Farkı hepimiz görüyoruz.

Not: emzik spor ve diğer cümlelerde kullandığım ifadeler için özür dilerim. Bir oyun için bunları söylemek yanlış.

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Bu arada hala aynı dünyada oynuyoruz. Dediğim gibi aile klanındaki yedek, Multi, ikinci hesap ismi her neyse o hesaptan devam edersin.
Ortada buluşalım derim :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Boyle zaten konusamazdi yaptiklari cakalliklla harita cevirdiler koca klanin dibinde koy buyuttuk bi halt edemediler simdi soa da soa ne la soa soa adamlar silmis gitmis soayla bi davam yok benim olayim sizinle dibime kadar gelipte tabi koy alirsin ama o kadar acemi oyunculariniz varki anca zaten cakallikla oynarsiniz neyse elbet bigun karsilasicaz :)
Ciddiye alıp bunlari birde cevap mi veriyonbunlara yakistiramadim kaptanfe bey .)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bence gülüp geçin ali bu adamlar ciddiye alınmamalı :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Adımdan bahsedilmişte sabah canım sıkılıyordu girip bir bakayım dedim.

W40 ile ilgili durumlar benim şahsım adına sildiğim gün bitmiştir.

Kendilerine burada adresi gösterdik gelirler gelmezler onlara kalmış bir durum.

Kalan durumlarla ilgili savaşı SOA-gülücük klanları değil. Macera ile gülücük klanları yapıyor bizden bahsedilecek yada açılacak bir konu yok burada.

arkadaşların da yaptığı gibi klanın adı gülücük olan bir ekibe ve savaşlarına sadece gülüp geçelim biz de modaya ayak uyduralım :D :D