Macera/Kezzap vs 9avans10dabiter(gülücük)

• Konuyu başlatan DeletedUser64878
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50676

Ziyaretçi
şimdi bu istatistliğin sebeplerinden biri adamların hazırlıksız yakalanmaları diye düşünüyorum iç tarafta kalan çok oyuncuları vardı.. artık yoklar tabi de bunun da etkisi var :D
yine benim şanssızlığımdan hazırlıklı olan bir tipe denk geldim patladım.. özenle seçerim öyle tipleri :p :D

emek veren herkese yine de tebrikler ama :D

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Vedat abinin ve ekibinin kalitesinin fakındayız hesap sildiler :) karbonmonoksit* oynuyor oda klanlarla ilgileniyomu bilmiyorum

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Bu arada savaş başladıktan sonra bıraktılar.

Adamlar bıraktın sonra böyle bir durum ortaya çıkmadı. Savaş başlayınca misyonumuzu tamamladık, yapmak istediklerimi yaptık deyip gittiler.

DeletedUser61420

Ziyaretçi
Bu dünyaya soayı bitirmek için başladılar zaten diye biliyorum onu da bitirip bi köşeye çekildiler zaten

DeletedUser52610

Ziyaretçi
SOA dünya'da bulunurken buraya yazı yazamayan anti klanı oyuncuları neden olmayan bir klan hakkında konuşuyor diye sormak isterdim ama sanırım sebep belli az önce baya bi zedeledim arkadaşları :D

Laf attığınız klanın tek bir oyuncusunun size yaşattıkları ortadayken tabi ki biz dünyadayken bu erkekliği yapmamış olmanız gayet normal :D

qWv04q.jpg

Q725Av.jpg

Ortalama Biri

Misyoner
Hani saygısızlık yapmak için demiyorum ama c6da ANTİ klanında crespo Yıldırım ile beraber oynadık. Cidden Anti klanı çok kötü op yapıyordu o zamanlar. Hatta bir keresinde 2 köy yazmışlardı opta. Yıldırım ben gitmeyeceğim benimkini de alabilirsen al demişti. Optan birkaç saat sonra baktığımda istatistiklere 5 köy alınmıştı. 3'ünü ben almıştım :D

Ortalama Biri

Misyoner
Şimdi başlığa baktım da Anti klanıyla alakası yok başlığın :D Geçen yine başka bir klanın başlığında alakasız klanlar konuşuluyordu :D Dünyada bir sıkıntı var galiba :D