Mücahitler - Damage Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser48271
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48271

Ziyaretçi
Bizim bazı arkadaşlarıma dost görünüp, arkadan vurmak bizim lugatımızda KAHPELİKTİR. Damage Klanında TRABZONLU arkadaşlar hemşerilerim var, Size bu sıfatı yakıştıramıyorum lakin klanınız sanırım böyle Hareket ediyor. Bizde Biraz ortalığı şenlendirelim dedik. Bize savaşta destek verenlere TEŞEKKÜRLER.

DeletedUser48595

Ziyaretçi
hem sövüp hem savaş açmışlar.
İnsan bu nefret karşısında ne yapsın :D

DeletedUser48271

Ziyaretçi
Kimse Kusura bakmasın, KAHPELiğe Diplomasi değil, Şavaş cevap verir. Bu savaşta sayıların üstünlüğü değil, Orduların üstünlüğü kazanıcak.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bizim bazı arkadaşlarıma dost görünüp, arkadan vurmak bizim lugatımızda KAHPELİKTİR. Damage Klanında TRABZONLU arkadaşlar hemşerilerim var, Size bu sıfatı yakıştıramıyorum lakin klanınız sanırım böyle Hareket ediyor. Bizde Biraz ortalığı şenlendirelim dedik. Bize savaşta destek verenlere TEŞEKKÜRLER.

beklentiniz çok güzel harita şenlensin :D başarılarr HASARLARIMIZla biraz tatmin olun başarılarrrrr

DeletedUser631

Ziyaretçi
Kimse Kusura bakmasın, KAHPELiğe Diplomasi değil, Şavaş cevap verir. Bu savaşta sayıların üstünlüğü değil, Orduların üstünlüğü kazanıcak.

Burda veryansın etmeyin KAHPE VE SAYRE.

BİZ CEVABIMIZI SAVAŞTA VERİRİZ.

Klan, Mücahitler ile savaş halinde!

Savaş adı: maskeniz dustu

Açıklama:
Konutana yapilan yanlis!

» Savaş istatistiklerini göster
» Uygunsuz savaş ilanı bildir

maskemiz düşmüş hayırlısı

KONUTANLARINA yanlış yaptık :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
maskeniz dustu » İstatistikleri göster
İttifak
Perfect Damage
Perfect Damage!
PerfecT_DamagE
Perfect Damage!!
Rakip
Mücahitler
ESTERGON
TUGRA Akademi
Savaş başlangıcı
bugün saat 01:33:13
Savaş süresi
16:19:52

DeletedUser48271

Ziyaretçi
Forumda Gereksiz yere Flood yapma. Bir mesajın altına 4 gereksiz cevap yazma, varsa şeklin Klanlar.ORg'a giriyosun 22 evrende ordunu yönlendir, Forum.Klanlar.org'da parmakalrını değil.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Forumda Gereksiz yere Flood yapma. Bir mesajın altına 4 gereksiz cevap yazma, varsa şeklin Klanlar.ORg'a giriyosun 22 evrende ordunu yönlendir, Forum.Klanlar.org'da parmakalrını değil.

bak gene asabileştim,varsa şeklin ben göreyim evlat, sen oyuncu ben de bu filmin yönetmeni memnun oldum...daha konu açmayı bilmiyorsun dil anlatımın yıldızlı 0 gelmiş bana burda meydan okuyorsun ben senin oyuncağın değilim sen benim oyuncağımsın :D rapor göremiyorum sizden neden acaba :(

DeletedUser631

Ziyaretçi
varda hep saldırı raporlarımız mevcut yok yani size girilen orduların haddi var hesabı yok malumunuz siz istediniz oldu o değil de kenankomutan raporu çok hoşuma gitti bilemezsin

DeletedUser48271

Ziyaretçi
1 Mücahitler 0 0 4.061 268
2 Perfect Damage 0 0 3.127 1.286
3 PerfecT_DamagE 0 0 1.706 12

Artık kelimelerin değil, ordun konuşsun. Amma tantana yaptın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Celallenmeye gerek yoksende realspy hocam...İki klanada basarılar dileriz..
Biz Estergon (Tugra) ekibi olarak Damage ye karsı mücadele verecegiz..
Bunun bir oyun oldugunu unutmayalım.Unutturmayalımda.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Celallenmeye gerek yoksende realspy hocam...İki klanada basarılar dileriz..
Biz Estergon (Tugra) ekibi olarak Damage ye karsı mücadele verecegiz..
Bunun bir oyun oldugunu unutmayalım.Unutturmayalımda.

düşman olduğun halde hak verdim,ama arkadaş hayatında yer edinmiş

DeletedUser631

Ziyaretçi

Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 Rakip 0 0 9.650 14.421
2 İttifak 0 0 9.745 8.219
» Özet

sanırım yetiyor herşeyde