Lust of Khaos

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69458

Ziyaretçi
Ata daha hayatta o topa girmem size güvenip :) 55 den umutluydum, ama fiyasko çıktı :)

Valla hep birlikte gireceğiz Hamdi o topa. Ben sırf ekibim ile yola çıkmak için aylardır bilendiğim 55'e asılmaktan vazgeçtim. Hep birlikte yine bir arada olarak gereken adımı atıp, özellikleri uygun olması durumunda 56'da yerimizi alacağız. Ata yürü benden sana hep destek tam destek.

DeletedUser69458

Ziyaretçi
:D :D Abi millet yönetici olmak için neler neler yapıyor. Sen yöneticiliği beğenmiyorsun :p Neyse benim de zaten ne yöneticilik yapasım vardı ne de oynayasım vardı. Özellikler o kadar da üzmedi açıkçası =))

Neyse kizmayacagim. Bu yazdıklarını tamamen Hamdi'yi sinir etmek için yazdığını düşünerek okudum. Çünkü 55'e ne kadar başlamak istediğine yönelik isteği ben gördüm sende. 56'ya giriyoruz arkadaşlar, lütfen kendinizi ona göre ayarlayın

Ortalama Biri

Misyoner
Neyse kizmayacagim. Bu yazdıklarını tamamen Hamdi'yi sinir etmek için yazdığını düşünerek okudum. Çünkü 55'e ne kadar başlamak istediğine yönelik isteği ben gördüm sende. 56'ya giriyoruz arkadaşlar, lütfen kendinizi ona göre ayarlayın

Abi şu aralar özel hayatım pek düzgün gitmiyor. O yüzden dünyaya girmemek benim için daha iyi olacaktı. Yoksa ekiple beraber tekrar oynamayı düşünmek eski günlerdeki gibi heyecanlandırıyor. Fakat dediğim gibi özel durumlardan dolayı zamanlama olarak pek uygun da değildi. Umarım w56'ya kadar her şey düzelir =))

DeletedUser69458

Ziyaretçi
Abi şu aralar özel hayatım pek düzgün gitmiyor. O yüzden dünyaya girmemek benim için daha iyi olacaktı. Yoksa ekiple beraber tekrar oynamayı düşünmek eski günlerdeki gibi heyecanlandırıyor. Fakat dediğim gibi özel durumlardan dolayı zamanlama olarak pek uygun da değildi. Umarım w56'ya kadar her şey düzelir =))

Düzelir kardeşim, sen aklin ile hareket eden birisin. Üstesinden gelemeyeceğin hiçbir engel yoktur diye düşünüyorum. Normalde burada sözünü bile etmem ama sen yazdın diye cevap verme durumunda hissettim kendimi. Maddi ya da manevi yapabileceğimi düşündüğün ne varsa ben daima ulaşabileceğin bir yakınlıktayim, bil istedim. Sıkma canını, geçer )