Lust of khaos krallıgı vs Requiem prensesligi

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Günlerden güzel bir gün kıtanın birinde başlayacak bir savaştan habersiz saf ve temiz bir clow. savaş öncesi hazırlık yapan oyuncuların koşuşturmacasına yardım eden hikayenin kahramanı *khaos x* gizli savaş hazırlıgına girmiştiler..

lust ve req Savaşı, dünya 54 tarihin en yıkıcı savaşlarından biri olmuştur. Yaklaşık 120 oyuncu silinecektir. Savaşta tahminen 4 kıtada yankısı sürüyor . truvaların , diplomasi silahların savaşa girmesi, çok sayıda üye kaybıyla sonuçlandı. yalnızca 44 ortasında bir çok lust oyuncusu silindi , 44 üst yay üstünde reqlerin hepsi toplandı ... Tarihçiler, savaşın sonucu olarak doğrudan ya da dolaylı 15 klan savaşa katıldığı tahmin etmektedir. Savaş sonunda üye kayıpları, tarihteki en ölümcül salgın olan clowcuklar hızlı bir şekilde arttı. üyeler yerinden yurdundan oldu.

savaşın istatistiklerini hic bir şekilde tutulamıyor ... Requiem daha hristiyan bir kelimeden gelen amen kelimesi bile yanlış söyleniyor ..Clow günde ortalama 2 sirkü mesajı klanda endişeleri artıyor ...Günler günleri kovalıyor savaş devam ediyor ...

Saf ve temiz eski cakma crom kurucusu clowcuk bu savaşta tüm agır topları ile vuruyor ...Ama yaklaşmakta olan büyük burhandan haberi bile yok .. Yakın tarihte tekrar sizlerle olacagız..

savaşta durum bu şekilde..
merkez 10 üyesi olan req tamamen temizlendi ve üyeler lust katıldı ..
kıta orta bölgesinde lust2 agır darbeler alıyor savunma sanayisi üretim yetiştiremedi .. üyeler cok pasifize oynadıkları için yapacak bir hamle yok ..
kıta üst tarafında hep saldırı oynayan lust tüm hatları ile köy alıp yoluna devam ediyor .
gm haşhaş klanları lust katılıp yeni cephe actılar...
thing klanı en arka yayda req oyalıyor ...
alt tarafta star -req savaşı oluştu .. req köylerin bazıları aldı bazıları star aldı durum kaos .

myw**

Dük
Uyanamamış bu belli :D khaos öldü :D ah be clown keşke sen bırakmasaydın mdmdmdmdmdmdm

ulan ya

Bak yemin ediyorum daha IP'leri kontrol etmedim ama şu başlıktaki yazılarını okuyunca senin Inexo olduğunu anlayabiliyorum. O yüzden IP kontrolü bile yapmadan banlayacağım. Eğer sen Inexo değilsen ben de Mayıs değilim.

Adama forumdakilerle tek hesaptan kavga etmek yetmiyor. Başka hesaplarla da gelip kavga ediyor. O da yetmiyor kendi kendine konuşuyor. Bu hangi seviye gerçekten helal olsun ya :)

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Myw beyinsizi sen ciddi misin :D clown cezalı :)