Los Galacticos

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37444

Ziyaretçi
aslında güneybatıda başladın güneydoğuda sonra yine başladın ileride bi de kuzeydoğuda yeniden başlarsın hepimizden önce gidersin sen bu gidişle oraya:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
hahahaha :D Güneydoğuyu bıraktım Feyyazın yanına taşınayım dedim Larken Barışa denk geldim. ama o da olur yani kuzeydoğuya da gideriz sıkıntı olmaz :D Tanıdık çok :D

DeletedUser43647

Ziyaretçi
atayı biz güzel misafir ettik ..diyerek şurda muhabbete dahil olayım

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ortam güzeldi raporlar güzeldi. Bir sıkıntı yaşarsam stalker klanına kaçabilirim. Şey gidebilirim olacak o :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
şu an savaş raporlarında konu dışı konuşturuyorsun atakan bizi senin hiç utanman yok mu?

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yo yo yo. Ben savaş raporlarına hazırlık yaptırıyorum. Burada savaşa gitmeye teşvik edip rapor yayınlanmasını sağlatıyorum. Konu dağıtmak benim huyum değil :D

DeletedUser

Ziyaretçi
noluyo olum korkutmayın beni, gelmeyin kuzeydoğuya filan. obamalar sizi, biz yıkıp yollarız feryatı yanınıza tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
ata, daha köy almadan dünyayı karıştırmaya başladın tt2 ünsal, arkadaş bizim kıtada da bi ara oynayıp sildi. bizim bölgeye hakim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yanlış hatırlamıyorsam ağır küfür ederim demiştim :D Neden böyle bir şey dedin ki şimdi :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep, dediler ilim geride, illa edep illa edep.

Dün aldığımız 2 tane 2 k lık köyü geri alan arkadaşın ana köyüde bugün düşmüştür.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şov yapmayın oyun oynayın :D F: D:D :D tutamadım kendimi D: :Dahaahha

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Hasan raporlar çok güzel tebrikler :) de sizde kim ayarlıyor bana yardım ediversin. bizde baya rapor koyacağızda ben tecrübesizim 4 gündür paintten çıkamıyorum :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
ben koydum bunları çok kızdırdılar diye batu da işsiz bol bizde anlaşabiliriz haftalık olarak düzenli atarlar :D

DeletedUser43259

Ziyaretçi
hasan can tebrikler..
ödeme konusunu ben halledebilirim :))

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Levent abim senin borcun pre ile ödenmez :)

Saatler geçmiyor ki raporlar tazelenmesin

DeletedUser60687

Ziyaretçi
hasan adamların canı acıyor yapma dıyorum sana scorpıon aglıyordu ıztrık ve tayfasının dustugunu gorunce vurmayın dıyordu galaksıye acımıyordu otokedı zaza dayı stup4 vuruyolardı kafalarına kafalarına :D :D