Los Galacticos

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57864

Ziyaretçi
global ban yedim süresiz her wordd gıttı bu sureçte baya klan darbe almıs dun itibariyle baska bır hesaba geçıs yaptım ondan devam edıcem 5 gundur hesabı açmakla urastım açmadılar

DeletedUser41971

Ziyaretçi
global ban yedim süresiz her wordd gıttı bu sureçte baya klan darbe almıs dun itibariyle baska bır hesaba geçıs yaptım ondan devam edıcem 5 gundur hesabı açmakla urastım açmadılar

nickini söylede caya gelelim hic misafir perverlik göremiyorum senden :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Biraz yeşillik olsun...

Postmodern fırça darbelerim tt2

Allah'ını seven defansa koşsun...

DeletedUser57864

Ziyaretçi
sımdılık nıck sölememe gerek yok zaten yakında fark edersınız :D

DeletedUser57864

Ziyaretçi
alaca karanlık55 hesabındayım gel sıfırla emir hayatında kaç kere sıfırladında konusuyon bebe dun daha 10 kısı daldı hepsını kestım savda 1 cı oldum neyse muhtap olmaya değmezsın bıle klanını arkadan vuran adamsın nurı abıyle aynı sofrada yemek yeyıp arkasından iş cevıren birisin konusturma benı hadı bak dalgana :))

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Daha düne kadar nickini söyleyemiyordun milletten topladığın desteklerle burada hava mı basıyorsun millete birde ?
Bazen düşünüyorum insan oğlu değişir diyorum da yok mayasında kaypaklık olan değişmiyor arkadaş.

Köyün 3 saat sonraki durumu ; (sayfa yetmediğinden saati tam ekleyemedim rapor alınış saati tam olarak : Savaş zamanı Nis 24, 2016 16:41:30:084 )

Lafın başında 1 oyun için diye başlayıyorsun yazılarında, 1 oyun için yalan söylüyorsun, karakterinden vazgeçiyorsun gerçekten sinirlenmeyi kızmayı bıraktık artık acıyoruz sana. Sen istediğin kadar çırpın istediğin kadar hesaptan hesaba atla abilerin gibi zamanında abilerine nasıl verdiysek gerekli dersi sana 2-3 dünyadır verdiğimiz dersi burada da vericem veriyorumda zaten anlayana...

DeletedUser57864

Ziyaretçi
geldığınde sonuç olarak 3k saw wardı :) mılletın desteği diyorsun 9 kısı saldırdınıs raporları proflıme koydumm ondan dolayı boş yapmaya gerek yok

DeletedUser47380

Ziyaretçi
geldığınde sonuç olarak 3k saw wardı :) mılletın desteği diyorsun 9 kısı saldırdınıs raporları proflıme koydumm ondan dolayı boş yapmaya gerek yok

Geç bu işleri 3 k savunma 12 destek var diye palavra sallıyorsun bakıyoruz raporlar burda işte halen daha kendini burda savunabiliyomusun zavallı ? :D

9 kişi geldiniz diyorsunda ilk 4 er k savunmanın hepsi senindi o zaman ? hani sadece skandalın gelip kestiği ?

DeletedUser60284

Ziyaretçi
kesimler güzelde feryat kardeş buraya yazı yazmak için o kesimleri yapmayı beklemişsin , kendini gizliyip destekleri toplayıp sonra öle yaptım böle yaptım biraz tuhaf olmuş tribüne oynuyor gibisin hep seni tanımıyorum gerçide gözlemledigim bu hesaba ilk geçtiginde burdayım diye buraya yazsaydın keşke nys 2 tarafada başarılar

DeletedUser60777

Ziyaretçi
Feryat feryat ediyor bir tek ben mi duyuyorum acaba?

DeletedUser52610

Ziyaretçi
alaca karanlık55 hesabındayım gel sıfırla emir hayatında kaç kere sıfırladında konusuyon bebe dun daha 10 kısı daldı hepsını kestım savda 1 cı oldum neyse muhtap olmaya değmezsın bıle klanını arkadan vuran adamsın nurı abıyle aynı sofrada yemek yeyıp arkasından iş cevıren birisin konusturma benı hadı bak dalgana :))

Classicte tek opta kaçan da zaten kuzenindi dimi :D

bu yazıyı da kuzenin yazdı sayıyoruruz ve seni 3 hayırla gönderiyoruz :D

müktedir r

Baltacı
tek temennim biz gelene kadar bu arkadaşın ve ekibinin bir şekilde oyunda kalması, lütfen üzerine fazla gitmeyin tt1

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ohooo biz gidene kadar 35.dünyada başlayıp orada köy kaybeder :D