Los Galacticos Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57864

Ziyaretçi
:DDD yakında kım iyi kim kötü görcez senın gıbı bir sürü yan hesapla gırmedık oyuna bız :=)))

DeletedUser57864

Ziyaretçi
emin ol yan hesapla gırmedık klanımın aktıflığıne bakarsan 300 400 puan altı oyuncu bırakmıyorum bıle :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
zaten gece gündüz şikayet yağıyor bırak şimdi yan hesapları falan dersen ki neden tutuyosunuz bu adamlar düşük puanda yağma oldu diye biraz zaman tanıyoruz çünkü muhabbetimiz olan insanlar atmayız rica ederiz çıkarlar kendilerini toplayamazlarsa pre kasanlar için kasma fırsatı da verdik kasacaklarını kastılar şimdi devam ederlerse buyururlar etmezlerse bizde yakın zaman içinde temizliğimizi yaparız içinizi ferah tutun :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Şikayet olsa ne yazar? Bu devirde gizlenmek çok kolay :)

DeletedUser57864

Ziyaretçi
neyse sorun değıl bır bırımızı kıemadan üzmeden savasalım yeter

AvB.

Hafif Atlı
Senin savaş dediğin sağa sola salça olmak mı birader ? Sanane ulan kimin samimi olduğu insanlarla nasıl konuştuğundan ? İşiniz gücünüz yok beyniniz şu oyunu oynamaya yetmiyor milleti mi bezdirme peşindesiniz. Özellikle death26 mıdır nedir ikinize söylüyorum adam akıllı oyununuzu oynayın klavye delikanlılığı yapmayın insanların gözünde daha fazla düşmeyin edebinizle oynayın şu oyunu. Bu yaştan sonra birde size terbiye dersi vermeyelim. Gidin kendi önünüzden yiyin. İnsanların arasındaki muhabbeti sorgulamak size mi kaldı ?

Bengam

Ağır Atlı
Senin savaş dediğin sağa sola salça olmak mı birader ? Sanane ulan kimin samimi olduğu insanlarla nasıl konuştuğundan ? İşiniz gücünüz yok beyniniz şu oyunu oynamaya yetmiyor milleti mi bezdirme peşindesiniz. Özellikle death26 mıdır nedir ikinize söylüyorum adam akıllı oyununuzu oynayın klavye delikanlılığı yapmayın insanların gözünde daha fazla düşmeyin edebinizle oynayın şu oyunu. Bu yaştan sonra birde size terbiye dersi vermeyelim. Gidin kendi önünüzden yiyin. İnsanların arasındaki muhabbeti sorgulamak size mi kaldı ?

kızdırmayın otcu mu :)

furkan başkan vurde vuralım kırde kıralım :)