Los Galacticos Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Arkadaslar,tamam herkes savas acti size anladi herkes :) Cok iddali girdiniz dünyaya,vuslatin bi klani haric gerisi toplama klan gibi zaten.Gelmis gecmis en iyi kadro kuruldu tarzi konusmalar yapildi,erken basladiniz herkes bize savas acti butun dunya ile savasiyoruz demeye :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Arkadaslar,tamam herkes savas acti size anladi herkes :) Cok iddali girdiniz dünyaya,vuslatin bi klani haric gerisi toplama klan gibi zaten.Gelmis gecmis en iyi kadro kuruldu tarzi konusmalar yapildi,erken basladiniz herkes bize savas acti butun dunya ile savasiyoruz demeye :)

gelmiş gecmiş en iyi kadro kuruldu diyen diğer oyunculara haksızlık etmıs olur ki bunu söylemekte bencinlikten öte değildir klanımızda tanınmış isim yapmıs arkadaslarız var tabi fakat bu klanımızın sampıyonlar ligi oldugunu göstermez kaldıki böyle bir sey demekte dogru olmaz.
Bu arada forumlara neler yazaacagımız sadece klanımızı bağlar ötesini bağlamaz uslup ve saygı cervesınde buraya herseyı yazacagımızı hatta gerekırse defalarcada yazabılecegımızı hatırlatmak ısterım.
Son olarak ise senin sandığın gibi ikidebir herkes bize savas actı demiyoruz w34 de savasıyoruz..

DeletedUser28743

Ziyaretçi

gelmiş gecmiş en iyi kadro kuruldu diyen diğer oyunculara haksızlık etmıs olur ki bunu söylemekte bencinlikten öte değildir klanımızda tanınmış isim yapmıs arkadaslarız var tabi fakat bu klanımızın sampıyonlar ligi oldugunu göstermez kaldıki böyle bir sey demekte dogru olmaz.
Bu arada forumlara neler yazaacagımız sadece klanımızı bağlar ötesini bağlamaz uslup ve saygı cervesınde buraya herseyı yazacagımızı hatta gerekırse defalarcada yazabılecegımızı hatırlatmak ısterım.
Son olarak ise senin sandığın gibi ikidebir herkes bize savas actı demiyoruz w34 de savasıyoruz..

glaks hariç hemen hemen tüm klanlar tek klanla savaşırken ve bazıları oyun başı diyip hiç savaşmazken galaksi klanları 3-4 klanla birden savaşıyor şu an

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Herkes Konuşur GALAXY Savaşır Fazla Konuşmaya gerek yok bence .

DeletedUser57864

Ziyaretçi
en ıyı bızın en ıyı ekıp bızde dıyosunuz savas oyunu bu ekıbın hakkını verın bari :) sızı denıyorum ne kadar ıyısınız dıye :) sonuç olarak galaks klanında dostlarımızda var ama oyun ayrı dostluk ayrı galaks klanı hesap sıl yapıp gıdecektır bunuda yazdım :) yakındı bu çok konusanların sonuda :D bekleyın ve ızleyın

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Bu tarz cümleleri sirf sen 3-4 kere söylemissindir :) Yani arkadaslar bombos kita mi bekliyodunuz,adamlarin gelip size koy kasip sonra size vermesini mi bekliyodunuz anlamadim ki.Bunu az cok tahmin ederek geldiniz zaten.

Biz buraya yorum yaparken; ne reklam yapıyoruz nede ağlıyoruz önce bunu buraya bi yazayım. Bunuda herkes net olarak bi bilsin.
3-4 defa nerede yazmısım bi alıntı olarak ispatlarmısın önemle rica ediyorum.. İftara atıyorsun dikkaat et!
Anlasan zaten eleştirilerin bu yönde olmazdı.. ;)
Tahmin ettiklerimiz yada etmediklerimiz sadece bizi ilgilendirir seni bu kadar rahatsız etmesini anlayamadım..

DeletedUser41078

Ziyaretçi
en ıyı bızın en ıyı ekıp bızde dıyosunuz savas oyunu bu ekıbın hakkını verın bari :) sızı denıyorum ne kadar ıyısınız dıye :) sonuç olarak galaks klanında dostlarımızda var ama oyun ayrı dostluk ayrı galaks klanı hesap sıl yapıp gıdecektır bunuda yazdım :) yakındı bu çok konusanların sonuda :D bekleyın ve ızleyın

Ferhat baştan aşağı benım yorumlarımı bı ıncele hadi

DeletedUser57864

Ziyaretçi
genel olarak konustum ben

ayrıca feryat olcak feryat değıl adım da emin

DeletedUser41078

Ziyaretçi
genel olarak konustum ben

ayrıca feryat olcak feryat değıl adım da emin

Dikkat etmemişim kusura bakma Emin ama ben yinede dile getirmek istiyorum '' Bütün rakiplermize başarilar '' yazdım yine diyorum iyi olan kazansın..
Kimseyi düşman olarak görmüyoruz rakiplerimize saygı duyuyoruz
Mesala nememurualkolbey nicki arkadaşımız
''vuslatin bi klani haric gerisi toplama klan gibi zaten'' demiş en basitinden biz hic bir rakibimizi toplama klan olarak görmüyoruz..
Clasic 5 de UDW oynarken ACEMİ ile savasıyorduk yeri geliyor birbirimize bi yandan saldırı atıyorduk diger yandan raid de lol oynadık demek istediğim oyun kapanır rakip lik biter buradan kimse yersiz eleştiri yapması dogru değil..

(genel olarak yazdım)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Dikkat etmemişim kusura bakma Emin ama ben yinede dile getirmek istiyorum '' Bütün rakiplermize başarilar '' yazdım yine diyorum iyi olan kazansın..
Kimseyi düşman olarak görmüyoruz rakiplerimize saygı duyuyoruz
Mesala nememurualkolbey nicki arkadaşımız
''vuslatin bi klani haric gerisi toplama klan gibi zaten'' demiş en basitinden biz hic bir rakibimizi toplama klan olarak görmüyoruz..
Clasic 5 de UDW oynarken ACEMİ ile savasıyorduk yeri geliyor birbirimize bi yandan saldırı atıyorduk diger yandan raid de lol oynadık demek istediğim oyun kapanır rakip lik biter buradan kimse yersiz eleştiri yapması dogru değil..

(genel olarak yazdım)

Yeri gelir kendi klanından bir karaktersiz çıkar onu adam yerine koymazsın yeri gelir düşman klanda çok sevdiğin biri olur abindir kardeşindir. Yani olgun insanların düşman klandaki oyuncuları düşman olarak görmesi çok saçma bir şey bence. Klanlar düşman olabilir ama oyuncular her zaman dost olmalı. Nacizane görüşüm bu şekilde.

""Herkese hayırlı akşamlar,

Yeni bir oluşumla bugüne kadar toplanmış en sıkı kadrolardan birini topladık.
Klan isminin iddaasını ön kayıtlarda giren oyuncularımızla zaten az çok dosta düşmana gösteririz.
Bölgemiz Kuzey Doğudur tüm ekiplere başarılar.""

Klaninizin tanitiminin ilk yazisi :) "bugune kadar toplanmis en sıkı kadrolardan biri"" cok cabuk forumda herkes bize savas acti,butun dunya ile savasiyoruz,silersekte savasarak sileriz moduna geldiniz daha 1 hafta olmadi caylak acilali.Yapmayin :) millet ne haritalarda ne klanlara karsi savasti,savastiginiz klanlarin yarisindan cogu yine soyluyorum "toplama" abartmaya gerek yok yani

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Yeri gelir kendi klanından bir karaktersiz çıkar onu adam yerine koymazsın yeri gelir düşman klanda çok sevdiğin biri olur abindir kardeşindir. Yani olgun insanların düşman klandaki oyuncuları düşman olarak görmesi çok saçma bir şey bence. Klanlar düşman olabilir ama oyuncular her zaman dost olmalı. Nacizane görüşüm bu şekilde.

kesınlıke :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
""Herkese hayırlı akşamlar,

Yeni bir oluşumla bugüne kadar toplanmış en sıkı kadrolardan birini topladık.
Klan isminin iddaasını ön kayıtlarda giren oyuncularımızla zaten az çok dosta düşmana gösteririz.
Bölgemiz Kuzey Doğudur tüm ekiplere başarılar.""

Klaninizin tanitiminin ilk yazisi :) "bugune kadar toplanmis en sıkı kadrolardan biri"" cok cabuk forumda herkes bize savas acti,butun dunya ile savasiyoruz,silersekte savasarak sileriz moduna geldiniz daha 1 hafta olmadi caylak acilali.Yapmayin :) millet ne haritalarda ne klanlara karsi savasti,savastiginiz klanlarin yarisindan cogu yine soyluyorum "toplama" abartmaya gerek yok yani

ya inan bak benı baska seyler yazmaya zorluyorsun..

Okuman var okuyorsun beynin var ama anlamıyorsun ya.. '' Yeni bir oluşumla bugüne kadar toplanmış en sıkı kadrolardan birini topladık.'' burada en ıyısımı denmıs sampıyonlar lıgı mi denmıs ? Allah askına yazılanları düzgün anlamaya calıs hayır yanı seni ne rahatsız edıyor ben bunu merak edıyorum bunu acıklarmısın ?
Bilip bilmeden konuşmak senın alıskanlıgın heralde saldırı korumalarının kalkacagı gunun gecesınde Emin bize savas actı.
İyi toplama klansa buradan yazmana gerek yok gir oyuna topla milleti hadi biz kimseyi toplama olarak gormuyoruz..

Bu arada bana bi iftira attın sana soru sordum cvp beklıyorum..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bir şeyi merak ediyorum hadi biz bu kadroyu topladık da sizin kaşıntınız ne peki ?
Hep bir laf sokma çabaların dasınız .

Hadi herkes işine baskın.
Gurur duyuyorum bütün kıta yı Birbiriyle Müt yaptıgımız için .

DeletedUser28743

Ziyaretçi

profil yazısı gibi söz vesselam :)