Los Galacticos Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
oyun başlamadan 1hafta geçmeden bu kadar klana savaşa girmek herkezin harcı değildir galactios bunu yaparak bile lakitesini ortya koymuştur

Oyunun bu aşamasında bunun iki katı rakiple bile karşılaşabilirsin, ilerleyen zamanlarda zor olur asıl. Ki bu rakip sayısından çok çok fazlasını bizzat gördüm:) abartmayın yani.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Oyunun bu aşamasında bunun iki katı rakiple bile karşılaşabilirsin, ilerleyen zamanlarda zor olur asıl. Ki bu rakip sayısından çok çok fazlasını bizzat gördüm:) abartmayın yani.

Mesela ne kadar fazlasını ? anlatsana biraz .s.s.s

DeletedUser

Ziyaretçi
neden biraz anlatsana :D

dur sana şekillerle anlatayım tt2

o3m8jo.png

AvB.

Hafif Atlı
Bünyamincim o halde size alt klanımız olmayı teklif ediyorum bu sayede aynı haritaya sahip olucaz ne dersin ? tt2

Bilmedenoldu*

Yasaklı

yeşille işaretli alan sıkıntı yaşar da, yayı hızlı kapatırsınız :) artık yeşille işaretli bölüm biraz dayanacak, onun dışında siyah ile daire içine aldığım arkadaşa 20 mızrak atabilirim :D on numara harita gerçekten :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
orta kısmın sıkıntı yaşaması için de, merkezdeki rakibin organize gelmesi lazım, diğer türlü toplama klansa onları da rahat toplarsınız. merkezdekiler feryat ve meşhur ekibi mi :D :p

DeletedUser

Ziyaretçi
yeşille işaretli alan sıkıntı yaşar da, yayı hızlı kapatırsınız :) artık yeşille işaretli bölüm biraz dayanacak, onun dışında siyah ile daire içine aldığım arkadaşa 20 mızrak atabilirim :D on numara harita gerçekten :)

kırmızıların bolluğuna takılmamak lazım. benim orada beyaz ile x yaptıklarım bugün tarla yaptığım elemanlar. benzer kesimler her tarafta var. oyuncu bolluğu var sadece karşı tarafta. günde on tane isteyen geliyo :)

Aksaray değil miydi o yav? huh

ha aksaray ha sultanahmet dip dibe zaten :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bana günde on tane davet isteyen geliyo dicektim yani :) almıyoruz tabi o ayrı.

DeletedUser58115

Ziyaretçi

Valla bence yay düşünsün. Biz ortada gayet rahatız valla. Her taraf tarla. Yaydakiler ne yapsın. Düşünsene hiç yağma asistanı kullanmıyorsun =)))