Los Galacticos Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
oyun başlamadan 1hafta geçmeden bu kadar klana savaşa girmek herkezin harcı değildir galactios bunu yaparak bile lakitesini ortya koymuştur

Ne kalitesi ya o zaman klan açalım savaş açalım kaliteli olalım ooh mis. Bence 90. günü göremezler

DeletedUser

Ziyaretçi
kinaye yapmayın olm, bizim oyuncular agresif, ciddiye alıp fırçalar sonra. :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Cesur bir diplomasi. Tabi bu guce fazlasiyla sahip bir ekip galakticos. Basarılar dilerim :) Klan icin dusuncem yapilacak savas kisa surerse los galaksinin isine gelmez. Ve bu savastan hangi klan galip gelirse gelsin Cok cok saglam yerleseceklerdir.

Luciferr

Dük
Cesur bir diplomasi. Tabi bu guce fazlasiyla sahip bir ekip galakticos. Basarılar dilerim :) Klan icin dusuncem yapilacak savas kisa surerse los galaksinin isine gelmez. Ve bu savastan hangi klan galip gelirse gelsin Cok cok saglam yerleseceklerdir.

Savaslar kısa sürerse kımden köy alrıız, valla köy almadan klan yıkmayalım beyler bayanlar

DeletedUser

Ziyaretçi
bu arada galaxy akıyoree. haftasonu burası baya raporlarla dolacak anlaşılan. :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ben bu kadar agrasif olduğumuzun farkında değildim haritayı kıpkırmızı yaparak bence çok güzel bir hamle yapmışız :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Bizim diplomat eringen olduğundan bu hareketle bütün işi oyunculara iteledi :p

DeletedUser

Ziyaretçi
sultanahmet'te esnafı döven irlandalı boksör gibi hissediyorum kendimi şuan tt2