LORDS & Musallat Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser4008
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4008

Ziyaretçi
Merhabalar bütün w16 oyuncuları,

Öncelikle hiç bir klanla ve oyuncuyla şahsi sıkıntımız olmadığını dile getirmek istiyorum. Klan olarak aynı haritayı paylaştığımız Musallat klanı ile tatlı bir mücadele içersindeyiz. Musallat Klanının konumunu ve üyelerin yerlerini daha iyi görebilmek adına klan üyelerimizden rakip olarak işaretlenmesi teklifi geldi. Bizde yönetim olarak kendilerini kırmadık.

Umarım iki klan arasında güzel, eğlencesi bol, seviyesi üst deüzeyde bir çekişme olur. Bütün Musallat ailesine başarılar diler, saygılarımı sunarım...

LORDS Yönetimi adına Ra King

DeletedUser7049

Ziyaretçi
Evet oyun yavaş yavaş heyecanlanmaya başladı. Savaş ilanından öncede sürekli savaş halindeydik ama iki taraftada uyuyan oyuncular vardı :) Umarım herkes aktif hale gelir bu savaş ilanından sonra.

DeletedUser36810

Ziyaretçi
Umarım herkes için saygılı ve zevkli bir mücadele olur...

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun hareketlenmeye başladı kim ne derse desin iki klan arasındaki mücadele bu w16 nın sonunu bile etkiliyecek...

DeletedUser

Ziyaretçi
w16'daki tarihin yönünü bu savaş belirleyecek...Ne rakibi küçümsemek nede bize büyüklenmek yakışmaz ! Herkese iyi oyunlar diliyorum akıllı olan kazansın ,)

DeletedUser31465

Ziyaretçi
Umarım oyunun Tadına Varırsınız Böyle Bir şekilde Savaş Bildirimi Yüzüme Tebessüm Getirdi :)
Oyunun oyun olduğunun farkına varan rakibine karşı sayılı olan oyuncuları görmek güzel :)

DeletedUser40463

Ziyaretçi
dostlarimizin her zaman yaninda, dostlarimizin düşmanlarinin her zaman karşisindayiz.

DeletedUser36486

Ziyaretçi
LORDS a yakışır bir rakip Musallat.İki tarafa da bol eğlenceler diliyorum :cool:

DeletedUser40957

Ziyaretçi
bu savaşın oyuna zevk katacağı şüphesiz. hayırlı olsun :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
İki klanında kalitesi tartışılmaz. Her iki klanada başarılar dilerim . Ama gönlümüz LORDSdan yana tabiki thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş bütün heyecanıyla devam ediyor. Herkese sevgiler, saygılar :)

DeletedUser39516

Ziyaretçi
Savas İlan Edildigini İlk Olarak Ben Ogrendim Sanrıım Klanda Bundan sonra Daha Dikkatli Oynarız Oyunumuzu...
Bizde Baltaları Biledik Bizimde Gonlumuz Musallattan Yana:)
İyi OyunlaR...

Kraleeee-Musallat

DeletedUser41004

Ziyaretçi
Ra King ben o yazıdan sonra senle ne kadar düşman olabilirim bilemedim şimdi ama hayırlı olsun düşmanlığımız :D