LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66550

Ziyaretçi
En azından despi tecrübeli Allahdan senin gibi kör cahil değil

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Ya boşver despi abi adam görgüsüz işde her raporu atıyor temenniside savaş raporları başlığıymış burası bunlarla avunuyor işde fakeleri falanda at lan görgüsüz şahsiyet 33 yaşına gelmiş zihin daha 10-12

Sizin bu yazdıklarınız paylaşımın ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Sıkıntı yok. Zihin yaşına gelince yazdıklarına bakılırsa yüzünde sivilcelerde mevcut olması lazım burdan bunu anlamak kolay. Atarlı delikanlı. Oyundaki isminide yazda farklı isimlere sığınma.

DeletedUser66240

Ziyaretçi
Yaw Abi Boş Ver Girme Muhabete Bırak Çoluk Çocuk Vasıfsız Subayın Peşinden Oynamaya Dewam Etsinler Labali Olma Bak Ben Yazmıyorum Artık SEni Uyarmak İçin Yazdım Onların Atacak Raporları Yok Hala Pasife Daldıkları İçin Salla Gitsin At Raporunu Geç Rezil Oldukları İle Kalıyorlar Safi Çene At Raporunu Çık Bakma Forma Labali Olma Onun Bunun Çıkartıkları İle.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
4778incia8381008.png

DeletedUser64012

Ziyaretçi
1 kaç tanede siz atın hiç utanmıyorlarda anca izliyorlar :)))

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Yaw Abi Boş Ver Girme Muhabete Bırak Çoluk Çocuk Vasıfsız Subayın Peşinden Oynamaya Dewam Etsinler Labali Olma Bak Ben Yazmıyorum Artık SEni Uyarmak İçin Yazdım Onların Atacak Raporları Yok Hala Pasife Daldıkları İçin Salla Gitsin At Raporunu Geç Rezil Oldukları İle Kalıyorlar Safi Çene At Raporunu Çık Bakma Forma Labali Olma Onun Bunun Çıkartıkları İle.

haklısın kardeşim raporu atıcan geçicen bunlara o gerek.

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Olur oyle be kesicez kesilicez tabi. Herseyin bir amaci var. Asker kesilmesi degil onemli olan cigerim. O askeri oraya atmak marifet. Seni bir gecede 6 defa büzdüm paylasma geregi duymuyorum. Ugrastiriyor rapor ekle vs vs. Ama sen devam et ben sana kizmiyorum paylastigin icin. Guzel forum kullaniyorsun. Yalniz kaldigin zaman biz yine burada olucaz merak etme.

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Ayrica bak guzel bir insana benziyorsun. O orkun pasa denen arkadasini uyar. Bu sarfettigi cumleler icin bu ulkede insan olduruyorlar. Biraz agzinin ayari olsun.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Cidden boş konusuyorsunuz rapor varsa koyun benım gocunacagım rapor yok dalmıssam kesilmişsem koyun sıkıntı yok .

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Sizinkilere çok düzgün konuşuyor sanki ? Şu ettikleri küfürlere bak yakışmıyor yakışmıyor klanınızı karalıyor bu sözler. Bi tane lol üyesi çıkıp burda küfür etmez herkes klanını temsil eder bende lol adına burada düzgün konuşurum.

DeletedUser66550

Ziyaretçi
Sizinkilere çok düzgün konuşuyor sanki ? Şu ettikleri küfürlere bak yakışmıyor yakışmıyor klanınızı karalıyor bu sözler. Bi tane lol üyesi çıkıp burda küfür etmez herkes klanını temsil eder bende lol adına burada düzgün konuşurum.
Senin Türk subayına ordumuzdaki subayımıza hakaret ediyor lan ben bunu kaldıramam sen kaldırabiliyosan o ayrı

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Ben senin kim adina yada ne adina konustugunu dusunemem. Ayni gemidesiniz hepiniz. Bak sana soyle izah ediym kendini ben lol um diye ayirt edemessin. Adam sana abi diye sesleniyorsa demek saygi duyuyor. Biz bugra ya ilettik bu durumu arkadasi uyardilar. Yalniz halen agiza alinmayacak laflar ediyor. Kinaye olur laf sokma olur ama bu sekilde olmaz arkadasim.

TyPHonE

Yasaklı
Birşey farkettimde kimse üzerine alınmasın bir klan diğerinden tek opta 100 köy alınca pasiflerden 100 köy almış oluyor 200 alsa 200 üde pasif ben daha aktif adamdan alınan köy görmedim :)

DeletedUser66219

Ziyaretçi
ts61Lazkopat kazandı
Saldırganın şansı
-22.8%
rabe.png
klee_grau.png

Moral: 100%
Savunmacı için gece bonusu

Saldırgan: ts61Lazkopat
Kaynak: patron63ss (546|471) K45

Miktar: 2000 0 0 500 0 0 0 14 0 0 0 1