LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Hoşçakalın sayın Unknown.
O toplam 7 mesajınızın 6'sını bu konuya harcadığınız için ayrıca müteşekkiriz Selametle kendinize iyi davranın.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Özel mülküm olduğunu iddia etmedim. Gereksiz gereksiz konuşmalar yaparlarsa ipini koparan geliyor deyimini kullanırım.
Örnek : Senin gelip direk sataşan cinsten yazdığın bu mesajdaki gibi.
Sanada aynı cümleyi kullanıyorum çünkü o kadar mesajın içinden direk onu alıp cevap vermenden dolayı seni kimin niye buraya gönderdiği belli. Uşaklık etmeyin kimseye. Varsa raporlarla ilgili yorumunuz yazın sizi tutan yok ama saçmalamadığınız sürece. Saçmalarsanız cevabını alırsınız.

Rapor paylaşım sayfası burası rapor atıyoruz niyetiniz tartışma yaratmaksa gidin konu açın o başlık altında dalaşın.

DeletedUser66550

Ziyaretçi
Özel mülküm olduğunu iddia etmedim. Gereksiz gereksiz konuşmalar yaparlarsa ipini koparan geliyor deyimini kullanırım.
Örnek : Senin gelip direk sataşan cinsten yazdığın bu mesajdaki gibi.
Sanada aynı cümleyi kullanıyorum çünkü o kadar mesajın içinden direk onu alıp cevap vermenden dolayı seni kimin niye buraya gönderdiği belli. Uşaklık etmeyin kimseye. Varsa raporlarla ilgili yorumunuz yazın sizi tutan yok ama saçmalamadığınız sürece. Saçmalarsanız cevabını alırsınız.

Rapor paylaşım sayfası burası rapor atıyoruz niyetiniz tartışma yaratmaksa gidin konu açın o başlık altında dalaşın.
Uşaklığı senden iyi kimse yapamaz emin ol yanibi dünya boş cümle kurma görgüsüz insan raporları sakla silme sakın zamanı gelince ben hepsini okutacam sana kiralık oyuncu

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Ne kadar zorunuza gidiyor?Lol olarak biz ayrı bi klanız Diriliş ayrı Macera ayrı. Ortak olan tek noktamız var oda düşmanımız olarak Pa-De klanları. Hadi şimdi git abilerine de ki buraya kendileri gelip konuşsun. Sizi önden salmasın.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
İyiki bi savaşa girdiniz ya bu kadar korkakmıydınız siz ha bire ağlıyorsunuz? Korkmayın bu kadar lütfen bilseydim cidden savaşta yer almazdım. Günlerdir ağla ağla bi hal oldunuz . İlk kez savaşa girmiyorsunuz herhalde ?

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Komut (5) Hedef Kaynak Oyuncu Mesafe Varış süresi Varış zamanı
Otobüs 133[C*]Vatan Sana Canım Feda ! (604|405) K46 batu-02x (553|389) K35 ben10 7256 53.5 bugün saat 21:36:08:269 0:57:30
Kamyon 132[C*]Vatan Sana Canım Feda ! (602|409) K46 -023- barbar (439|394) K34 ZoHaN VLaDiMiR* 163.7 bugün saat 22:08:34:678 1:29:56
Taksi 132[C*]Vatan Sana Canım Feda ! (602|409) K46 -014- Nebi oğlu :) (438|392) K34 ZoHaN VLaDiMiR* 164.9 bugün saat 22:47:56:708 2:09:18
Jeep 143[C*]Vatan Sana Canım Feda ! (612|417) K46 SFT:11 (478|409) K44 679koray 134.2 bugün saat 23:00:02:728 2:21:24
B..139[C*]Vatan Sana Canım Feda ! (606|406) K46 -028- Barbarımsı köy (442|388) K34 ZoHaN VLaDiMiR* 165.0 bugün saat 23:00:36:390 2:21:58

Sizin tabirinizle koskaca Pa-De klanından gelen kamilere bak bunlarmı kurtaracak sizi.
Ha bi kaç tane dah avar tahmin ettiğim .Onlarda Yarın Kesilir.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Saymanız kolay olsun diye nostaljik kelimeler seçtim sizin için çocuklar.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
İşte bu ya köpürmüş sinirden :)))) yahu ne adamlarsınız sizde olmasanız eğlence çıkamayacak bize. Ben kimseyle küfürleşmem bi tane küfür etmedim kimle küfürleşmişiz böyle varsayımsal konuşma varsa buraya yaz görelim? Yazacak cevap bulamıyorsunuz kalkıp karalıyorsunuz işiniz bu ne yaparsın elde olmayınca eldekine sataşır insan :)))

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Evet varsa getir herkes görsün? İşiniz gücünüz hakaret sen benim karakterime laf edecek adam mısın bu arada? Kaliteniz ortaya cıkıyor konuşun böyle.Kendinizle bir tutmayın herkesi.

DeletedUser66550

Ziyaretçi
Sen az daha büyüde gel canım benim daha çok küçüksün aklın ermiyor

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Bak küfürlerim varsa getir diyorum yok çünkü boşa karalıyorsun.

cn.png

Despi*

Casus
Kardeş sen niye her raporu paylaşıyorsun bari köylerini gizlemeyi öğren :d
Savaş raporları başlığı var diye görmemiş gibi her raporu paylaşmana gerek yok
Sıradışı bi raporun varsa paylaş

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Gizlemeye gerek duymuyorum ki ? Görseniz ne olcak alabiliyosanız alın

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Sizde paylaşın forumu elinizden alan yok. Burayı okumak için seni zorlamıyorlarda.

Despi*

Casus
Kesimim senin kadar az olmadığı için beni heyecanlandırmıyor bu tür raporlar sen eğleniyorsundur baya alışık değilsin

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Kesimim senin kadar az olmadığı için beni heyecanlandırmıyor bu tür raporlar sen eğleniyorsundur baya alışık değilsin

Aksine ben çok kesim yaptım sıkıntı yok. Zorumuza gidiyor de paylaşmıcam söz veriyorum . Bence sorun bu.

DeletedUser66550

Ziyaretçi
Ya boşver despi abi adam görgüsüz işde her raporu atıyor temenniside savaş raporları başlığıymış burası bunlarla avunuyor işde fakeleri falanda at lan görgüsüz şahsiyet 33 yaşına gelmiş zihin daha 10-12

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Gerçektenmi ben hiç görülmüyor sanmıştım alla alla. Tecrübe sahibi olmak o kadar kesim de yeterli sen sıkıntı etme. Sayenizde savunanda 1. de oluruz sizde bu tür oyuncular oldukça :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.