Log

• Konuyu başlatan DeletedUser53286
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53286

Ziyaretçi
gayet arkadaş canlısı bir klandır ilk hedesi savaş değil dostluktur kendini beyenmişlere savaş açmaya geldik :eek:

DeletedUser44118

Ziyaretçi
farmville oynasanız daha arkadaş canlısı bir oyun olur savaşmadan oh mis :D

DeletedUser53286

Ziyaretçi
savaş

gerekenin cezasınıda vermeyi biliriz bu oyunda dosttun olmassa uzun süre dayanamazsın güzel kardeşim :)

DeletedUser44118

Ziyaretçi
neyse başarılar Allah arkadaş canlılığınızı arttırsın şirinleri görecek mertebeye çıkmayı nasip etsin :D

DeletedUser53286

Ziyaretçi
beni alaya aldığını görüyorum düşünce farklılığı normal insanız oyunda sen köy kazanıyorsun belki ama aramızda fark var ben kalp kazanıyorum sirinlerin mertebesi diye dalga geçtin yere ermek hepimize nasip olur insallah iyi günler sana.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
aynen girip napcam la başıma bela mı alayım yok şuna saldırma o dost yok buna saldırma o kanka buna saldırma cacık sucuk ot top mop ne blym işte gelemedim ilk klandan sonra 3 ay dayandım :D

lolde bana hediye kutusu atsana :D

DeletedUser53286

Ziyaretçi
bu konuda haklısın kardeş katılıyorum sanatrolltroll

DeletedUser44118

Ziyaretçi
norveçlibalikci bidaha yazmamış :D:D helal olsun güzel cevap

gerek duymadım :D şirinler görme mertebesi diye kinaye yaptım adam ermeye getirdi erecek adamın klanlarda ne işi var :D ve oyuna kalp kazanmaya değil köy kazanmaya geliyoruz :D kalp kazanmak için git bir yardım derneğine gir daha hayırlı olur :)

DeletedUser53286

Ziyaretçi
:cool: ha ayrıca arkadaş candır yoldaşdır arkadaşlarım için her şeyi yaparım birileri yannız yaşamaya alışmış :D