Lions of Anatolia

*Alpagu

Yasaklı
Şimdi benimde söylemek istediklerim var... Etiket atmamış olsaydın görmeyecek ve cevap vermeyecektim. Sizler benim altıma ışınlandığınızda, sizleri şu oyunda ilk defa gören biriyim keza ekibiminde aynı şekilde Azroyu fazla ciddiye almamıştım. Hatta atmaca ya "ilk bunları bitirelim ben azroya tek atarım" bile demişimdir. Haritanın o zamanlar ki durumunda size ilk yoklamamı çektikten sonra Moonknight ve ya antenrt hangisi dolayısıyla yaptırdığınızı bilmiyorum ama SA yaptırdınız. Yekta olana kadar tamamen yanar döner oynadınız. ikizler ve atmaca beni arayıp "dahil edelim mi ? Ne istiyorsun ? " dediklerinde, size güven verdiyseler benim için sorun yok dedim. Beni ve AsiKuRT'u TC iken lofaya truva attrırmak için discordunuza çağırdınız. Lofayı vuracağız demiştiniz. Hiçbir zaman bana dediğinizi Nra kapıya dayanana kadar cesaret edip söyleyemediniz ve herhangi bir eylemde bulunamadınız. Aksine sizin, lofa tarafında gözükürken lofanın rakiplerine destek kaydırdığınızı biz tespit edip savaş ilanı verdik. O zamana kadar mert olasınız yoktu. Şunu da belirteyim ki biz sizi beklettiğimiz zaman zorundaydık ve bundan fazlasıyla rahatsız olduk. Sözü de uzatmadan, Bizim size karşı bir kinimiz nefretimiz yoktu ancak sizler hakaret ve aşağılamaya dayanan cümleler kurup insanları taciz ettiğiniz için size biraz sinirlendiğimiz doğrudur. Ayrıca sözünde durmayan, yanar döner olan insanlar bizim alışık olduğumuz tipler değil. Bizim için kayda değer bir ekip değilsiniz. multiciliğiniz yalanlarınız oraya buraya yanlamalarınız sizi bu oyunda belki bir belki iki dünyada ileriye taşır ama itibar kazandırmaz aksine gözden düşürür.

özgenbabam* Oca 08, 05:00
...en azından sizde geleydiniz bize iyi olurdu ama sımdı satmak da istemezsiniz

*Alpagu Oca 08, 05:03
yok abi satmam bir kerede rakip oluruz :) w19dan beri müttük hep bir kerede rakip olalım

özgenbabam* Oca 09, 02:33
evet kesinlikle doğru diyorsun ama üzülürüm kami hedefi verirseler

*Alpagu Oca 09, 05:37
öenmli değil abi :)
güle güle anatol @*Alpagu güle güle lofa @Atmaca08 diğer dünyalar da başarılar dilerim.. (sizlerin bizi 58de satmadığınızı biliyorum. bu konu hakkında discordda konuştuklarımın arkasındayım. forumdaki birkaç atışma dışında birbirimize karşı kin besleyeceğimizi düşünmüyorum. tekrar yolunuz açık olsun) 62 için sizlere söyleyeceğim. bölgeye sizin için gelmedik. ekibimiz az ve öz olduğu için çıkarsak bu kıtadan çıkarız diye geldik. yeri geldi bunu vurarak yeri geldi bunu kambura yatarak yaptık. yani şuan ki durumunuz bir ekibin kişisel hırsı veya intikamı değil. en başından beri stalker-exit kanadı ile bir olup devam etme peşindeydik. haritanın bize sunduğu strateji de zaten buydu. burdan kalkıpta galanın maşalığını yapamazdık. yapmazdık. her ekibin hamlesi kendine. ve belirtmek isterim ki bizi özel olarak buraya kimse de yerleştirmedi. bir daha discordlarda yaklaşık 90 kişinin bulunduğu discord toplantılarında ekibimizi karalamamanız dileğiyle. tekrar yolunuz açık olsun. veda şarkınız da benden olsun :)

def * init

Mızrakçı
gelmiş hala nra olmak dışında başarınız yok diyor :D , toplanan köylerin yarısından fazlası lofadan toplandı gerek dünya başı gerek şuan hesap silerkende . Bir türlü hazmedemiyorsun ve bu durum beni çok keyiflendiriyor :D gittiğin heryerde lofa şöyle lofa böyle biz kolpayı şöyle yendik yok multici kolpa , bizde kendi diskordlarımızda söyleriz w62 ye minik bir kedi geldi kükreyeceğini sandı yedi tokadı miyavlayıp hesap sildi diye . güle güle kedicikler ...

Son olarak o bizim discorda gelip ağzımızdan laf almaya çalıştığınızı berkay yekta toplantısında itiraf edip pişmiş kelle gibi gülmüş. Şayet müsait olupta o akşam o discord toplantısında olsaydım. Alayinizi banlar atardım dcden

def * init

Mızrakçı
Son olarak o bizim discorda gelip ağzımızdan laf almaya çalıştığınızı berkay yekta toplantısında itiraf edip pişmiş kelle gibi gülmüş. Şayet müsait olupta o akşam o discord toplantısında olsaydım. Alayinizi banlar atardım dcden
bizde ne bilelim 40 yaşındaki adam bir çocuk için ağzımızdan bilgi almak için saatlerce bizle konuşşun sonra gelip bu sadece oyun arkadaşlar kasmaya gerek yok bu kadar yazıyor :DDDDDD azroya vurun azroya vurun diyip aklı sıra kendi eline koz alcak :D 7 yaşındaki yeğenim daha iyisini yapar

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Sizler bir psikiyatriste görünün çocuklar akıl sağlığınız iyi durumda değil :D
Gittigin doktoru söyle gidelim kral :D Sizden daha düzgün diplomasi yapıp ne güzel gönderdim ama sizi hani diyordunuzya mutli falan 0396520396023 mutli gelse sizin gibi köy büyütemezmiş eyw gülüm

Şimdi benimde söylemek istediklerim var... Etiket atmamış olsaydın görmeyecek ve cevap vermeyecektim. Sizler benim altıma ışınlandığınızda, sizleri şu oyunda ilk defa gören biriyim keza ekibiminde aynı şekilde Azroyu fazla ciddiye almamıştım. Hatta atmaca ya "ilk bunları bitirelim ben azroya tek atarım" bile demişimdir. Haritanın o zamanlar ki durumunda size ilk yoklamamı çektikten sonra Moonknight ve ya antenrt hangisi dolayısıyla yaptırdığınızı bilmiyorum ama SA yaptırdınız. Yekta olana kadar tamamen yanar döner oynadınız. ikizler ve atmaca beni arayıp "dahil edelim mi ? Ne istiyorsun ? " dediklerinde, size güven verdiyseler benim için sorun yok dedim. Beni ve AsiKuRT'u TC iken lofaya truva attrırmak için discordunuza çağırdınız. Lofayı vuracağız demiştiniz. Hiçbir zaman bana dediğinizi Nra kapıya dayanana kadar cesaret edip söyleyemediniz ve herhangi bir eylemde bulunamadınız. Aksine sizin, lofa tarafında gözükürken lofanın rakiplerine destek kaydırdığınızı biz tespit edip savaş ilanı verdik. O zamana kadar mert olasınız yoktu. Şunu da belirteyim ki biz sizi beklettiğimiz zaman zorundaydık ve bundan fazlasıyla rahatsız olduk. Sözü de uzatmadan, Bizim size karşı bir kinimiz nefretimiz yoktu ancak sizler hakaret ve aşağılamaya dayanan cümleler kurup insanları taciz ettiğiniz için size biraz sinirlendiğimiz doğrudur. Ayrıca sözünde durmayan, yanar döner olan insanlar bizim alışık olduğumuz tipler değil. Bizim için kayda değer bir ekip değilsiniz. multiciliğiniz yalanlarınız oraya buraya yanlamalarınız sizi bu oyunda belki bir belki iki dünyada ileriye taşır ama itibar kazandırmaz aksine gözden düşürür.

Dün adminlerden biri benim buraya attığım cevabı silmiş. Hemde nerdeyse hakaret yokkene.. 1000 kelimeden sadece o kelimeyi silip yazdığım onca yazıyı bırakmak zor mu geliyor ??

Neyse cevabı düzenleyip o kelimeyi kaldırıp tekrar paylaşıyorum.

Sen tamamen bir yalan makinesi ve zavallının birisisiin. İşte böyle biri olduğun için aldım façanı senin. Neyse buraya doğruları yazayım da sonra herkes kolpa şöyle böyle diye boş boş atıp tutuyor.

Siz t.c iken, bizim t.c ile s.a yapma amacımız: hem antenlerin eski dünyalardan dost olması hemde vefa klanlarinin t.c savaşını durdurup galaxye yönelmek istemesi.. Galaxy at klanlarına tek atıp vefa ile sınır olunca vefa bize t.c ile olan savaşı durdurucagini söyledi. Bu durumda hem t.c hem kapak klanları tamamen kolpa ekibine dönecekti! Biz hayalperest bir ekip değiliz gücümüzün farkında olarak vefadan önce davranıp t.c ile anlaşmamızi yaptık. Bizim bu hamlemiz kimseyi sattığımızı göstermez. Kapak ve t.c menzilin den çıktık sadece..

Yekta olana kadar yanar döner oynadığımız söylüyorsun. Boş yapıyorsun. YEKTA klanları kurulana kadar yanar döner oynayan biz değil. Lofa ekibidir. Anatol sizde dahilsiniz buna.

Biz t.cden halederiz ve miğfer ile olan anlaşmayı bozmadık. Siz lofa olarak halederiz ve miğfer klanlarıni satıp vefa yani Yekta ile beraber oldunuz!

Siz t.c den kopup lofayi tekrar kurduğunuz da ise otomatik olarak haritamızda kırmızıya düştünüz. Çünkü biz t.c diplomatı anten ile anlaşmıştık. Bu durumda güneybatıda bir yanlama söz konusuysa o klan kolpa değil lofa klanidir.

İkizler ve Atmaca seni arayip destur istediler diyorsun. Senin çapın ne ?
Size vurmayalim diye azro ve yekta kanadı baskı kurmaya çalıştı üzerimizde. Biz azroyu kırmamak için bu anlaşmayı bir süreliğine haritanın gidişatını gördüğümüz ve bildiğimiz için kabul ettik. Kabul edene kadar lofadan zaten 100 küsur köy topladık.

Sizden Truva atın diye kimse birşey istemedi. Discorda geldiniz. Lofayla değil sizle hareket etmek istediğinizi söylediniz veya kabul ettiniz fark etmez. Bu olay da siz t.c den kopup lofa olduktan sonra oldu. Yalan konuşuyorsun yani. Lofanin rakiplerine de hiçbir zaman destek kaydirmadik. Baştan aşağı yalansın.

Biz kimseye hakaret veya aşağılayacak cümleler kurmadık. Bunu siz 90 kişilik discord toplantısında bize karşı yaptınız.

mahiralp

Milis
Yalan konuşuyorsun yani. Lofanin rakiplerine de hiçbir zaman destek kaydirmadik. Baştan aşağı yalansın.

Ben o kaydırdığınız desteklerin ss lerini ve destekçi puanınızdaki değişimlerinizin görsellerini alıp bizim klana yolladım onlar da sizin başkanıınıza attı kopukluk yapma onunla konuş. Aşağıda lofanın oynamayan pasiflerini topladınız biz size 2 gün fake attık sa istediniz hatta fake atanlara hani sa yapmıştık neden saldırıyorsunuz yazıyordunuz. Ağzınız bozuk üslubunuz çirkin. Kazanmayı bilmiyorsunuz. Elimizde birşey kalmadığında bize saldırıp bizim köylerimizi toplayabildiniz. Ve biz elimizdekileri size değil exite harcadık. Aşağıda kaç kişiye karşı oynadın da tüm dünyayı ezmiş gibi konuluyorsun merak ettim. Ya senin başkanın bana multi atıp multi toplayın iyi oluyor dedi. Ben bizde multi oynayan yok dedim de şaşırdı. Kabul et artık 20 kişi 4 klanız diyip kaçamak oynama şu oyunu.

Bir gün bize kin gütmeyin diyip sonra bu mesajları atmayın bizim sizinle başka bi dünyada karşılaşmamız artık kaçınılmaz oldu en yakın zamanda size hangi dünya olacağını iletirler multilerinizi alıp gelirsiniz.

Biz bu dünya da yokuz artık evet nra bizi yendi yenilen rakibine saygın olsun. Daha detaylı konuşmak istersen çağır dc de konuşuruz uzatma bence. Siz bizim hakkımızdaa yazmadığınız sürece buraya girip yazmıyoruz. Ama insanları kışkırtmak hoşunuza gidiyor sanıyorum.

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Ben o kaydırdığınız desteklerin ss lerini ve destekçi puanınızdaki değişimlerinizin görsellerini alıp bizim klana yolladım onlar da sizin başkanıınıza attı kopukluk yapma onunla konuş. Aşağıda lofanın oynamayan pasiflerini topladınız biz size 2 gün fake attık sa istediniz hatta fake atanlara hani sa yapmıştık neden saldırıyorsunuz yazıyordunuz. Ağzınız bozuk üslubunuz çirkin. Kazanmayı bilmiyorsunuz. Elimizde birşey kalmadığında bize saldırıp bizim köylerimizi toplayabildiniz. Ve biz elimizdekileri size değil exite harcadık. Aşağıda kaç kişiye karşı oynadın da tüm dünyayı ezmiş gibi konuluyorsun merak ettim. Ya senin başkanın bana multi atıp multi toplayın iyi oluyor dedi. Ben bizde multi oynayan yok dedim de şaşırdı. Kabul et artık 20 kişi 4 klanız diyip kaçamak oynama şu oyunu.

Bir gün bize kin gütmeyin diyip sonra bu mesajları atmayın bizim sizinle başka bi dünyada karşılaşmamız artık kaçınılmaz oldu en yakın zamanda size hangi dünya olacağını iletirler multilerinizi alıp gelirsiniz.

Biz bu dünya da yokuz artık evet nra bizi yendi yenilen rakibine saygın olsun. Daha detaylı konuşmak istersen çağır dc de konuşuruz uzatma bence. Siz bizim hakkımızdaa yazmadığınız sürece buraya girip yazmıyoruz. Ama insanları kışkırtmak hoşunuza gidiyor sanıyorum.
Aglamaaaa guzumm emii