Lions of Anatolia Savaş Rapoları

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Dostum köy adımı sen sizden dolayı mı yaptıgımı sandınız kusura bakma dostum köyünü aldıgınız arkadaşımın adı harun ve reelden bi muhabbetimiz döndügü köyünü alınca kendisine ithafen ağla yaptıgımı o ve ben biliyoruz bize kafi üstünüze alınmıssınız üzüldüm :( hiç bir oyuncunuza seviyesi yaklasmadım ki böyle bir şey yapayım

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Bu arada keşke savaş ilanını operasyona kalkmadan açsaydınız yaptıgımız kesimlerin dünya sıralamasında herkes görebiliyor bu kesimlerin birer birer sahibi sizler sayesinde bizleriz pre kasan klanlarınız teber ve roh sanırım

Şey gibi düşün hallederizden gelen destekleri bizim kesmemiz ve senin pre klanı diye hakeret etmeye çalıştığın klanları senin kesmeye çalışman gibi :)

Ayrıca senin söylediğin şekilde tek bir çatı altında kesim yapmayıp herkes o sıra farklı klanlarda olduğu içinde özür dileriz :D:D Düzgün bir şey söyleyip asla rahat edemeden kendini nötrlemen muhteşem olmuş.

350k kesim yapıp tek klanda sıralamayı görüyor herkes demen :D Algı konusuna gelince kendin soruyorsun RoH ve Teber mi pre kasıyor diye cidden ben mi algı oluşturdum şimdi :D:D:D:D:D:D

Adamların pre kasar gibi bir halleri mi var ?

whisper*

Baltacı
Dostum köy adımı sen sizden dolayı mı yaptıgımı sandınız kusura bakma dostum köyünü aldıgınız arkadaşımın adı harun ve reelden bi muhabbetimiz döndügü köyünü alınca kendisine ithafen ağla yaptıgımı o ve ben biliyoruz bize kafi üstünüze alınmıssınız üzüldüm :( hiç bir oyuncunuza seviyesi yaklasmadım ki böyle bir şey yapayım
Bana yazdınız sandım, köyünü aldığım o arkadaşı da tebrik ediyorum ne şanslı adammış -25 vurdu neredeyse kamim ne güzel ara atsanız iki taraf da mutlu mutlu şekilde bitirseydik.Neyse çok uzattım başarılar iki tarafa da :)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Bana yazdınız sandım, köyünü aldığım o arkadaşı da tebrik ediyorum ne şanslı adammış -25 vurdu neredeyse kamim ne güzel ara atsanız iki taraf da mutlu mutlu şekilde bitirseydik.Neyse çok uzattım başarılar iki tarafa da :)

öyle anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için kusura bakmayın oyun için kalp kırmak bazı arkadaşlar gibi polemik yapmak işim değil bazen yanlış anlaşılıyor olabilirim kusura bakmayı