LGBTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser61855
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Kardeş sen hayırdır ?

JO7Vzn.png

Sıkalım mı suyu vuralım mı jopu Takla attıralım mı ?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar lütfen tartışma çıkarabilecek söylemlerden uzak duralım . Kendi düşüncelerinizi söylerken karşınızda bulunanlarında insan olduğunu unutmadan kırılabilecek söylemleri söylemeyelim .

DeletedUser65465

Ziyaretçi
Degisik ve hos bi girisim olmus merakla bekliyorum.

Ayrica klana girenler illa Lgtbi uyesi olmak zorunda degil, destekleyen , saygi duyan herhangi birisi de olabilir.

Tum klanlara oldugu gibi sizede basarilar diliyorum

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar klan tanımı bölümünde olduğunuzu lütfen unutmayın .Kurallar çerçevesi de her türlü klan oluşturabilir . Konuyu saptırmayın . Muhabbet edecekseniz lütfen muhabbet köşesini kullanınız.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Arkadaşlar klan tanımı bölümünde olduğunuzu lütfen unutmayın .Kurallar çerçevesi de her türlü klan oluşturabilir . Konuyu saptırmayın . Muhabbet edecekseniz lütfen muhabbet köşesini kullanınız.

Amaç konuyu saptırmak deil modum bizim toplumumuzda yeri olmayan bir hareketin propagandasının yapilmasina izin verilmesini sacma buluyorum.kanunlar da lgbtliler ile kesin hukumler bulunmayabilir zaten kanunlardaki bu belirsizlik yuzunden cesaret buluyorlar.Bir konu hakkinda kanunda yazili yasal duzenleme yoksa orf ve adet kurallarina bakilir medeni kanunun 1.maddeside bu konuyu duzenler.Soz konusu bu kurallar nitelik acisindan diger yazili kurallar gibi soyut genel ve objektifdir bilinen kurallardir ve zorlayici ( zorlayici ozellikten maksat kanun koyucuya duzenledigi konu hakkinda yazili duzenleme yaptirabilmesidir. ) ozelligi bulunmaktadir. Kisacasi turk toplumunun yapisina ahlakina orf ve adetlerine uymayan birseyin propagandasinin yapilmasini uygun bulmuyorum zaten turk ceza hukukunda genel ahlaka da uymaz.

Vogue

Baltacı
Amaç konuyu saptırmak deil modum bizim toplumumuzda yeri olmayan bir hareketin propagandasının yapilmasina izin verilmesini sacma buluyorum.kanunlar da lgbtliler ile kesin hukumler bulunmayabilir zaten kanunlardaki bu belirsizlik yuzunden cesaret buluyorlar.Bir konu hakkinda kanunda yazili yasal duzenleme yoksa orf ve adet kurallarina bakilir medeni kanunun 1.maddeside bu konuyu duzenler.Soz konusu bu kurallar nitelik acisindan diger yazili kurallar gibi soyut genel ve objektifdir bilinen kurallardir ve zorlayici ( zorlayici ozellikten maksat kanun koyucuya duzenledigi konu hakkinda yazili duzenleme yaptirabilmesidir. ) ozelligi bulunmaktadir. Kisacasi turk toplumunun yapisina ahlakina orf ve adetlerine uymayan birseyin propagandasinin yapilmasini uygun bulmuyorum zaten turk ceza hukukunda genel ahlaka da uymaz.
sanırsın anayasa profesörü,sanırsın toplum mühendisi.cehalet ne guzel şey ya herşeyi biliyorsun

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Hormonal bir hastalığı örf ve adete bağlamak? Her ne kadar bu işi şov amaçlı yapan insanlar olsada bu oluşum bünyesinde hormonal sebeplerden ötürü bulunan insanlarda var ki bizzat tanıdığım sevdiğim insanlar. Ve bu insanları tanımak benim kültürel yapımda herhangi bir zedelenmeye neden olmadı. Şu düşünce yapısı biraz öjenik bir düşünce yapısı gibi. "Hasta mı? Yakalım gitsin"

DeletedUser63512

Ziyaretçi
sanırsın anayasa profesörü,sanırsın toplum mühendisi.cehalet ne guzel şey ya herşeyi biliyorsun

Hukukcuyum gerekeni de kendi capimda savundum sorun ne eger karsit gorusu savunacaksan savun ama Boyle sacma seyler yazma

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Hormonal bir hastalığı örf ve adete bağlamak? Her ne kadar bu işi şov amaçlı yapan insanlar olsada bu oluşum bünyesinde hormonal sebeplerden ötürü bulunan insanlarda var ki bizzat tanıdığım sevdiğim insanlar. Ve bu insanları tanımak benim kültürel yapımda herhangi bir zedelenmeye neden olmadı. Şu düşünce yapısı biraz öjenik bir düşünce yapısı gibi. "Hasta mı? Yakalım gitsin"

Lafim zaten sov amaciyla yapanlara dostum hasta olanlara zaten devlet bu kisilerin tedavileri hakkinda gereken duzenlemeleri yapiyor.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konunun sadece klanlardan ibaret olduğunu unutmayın . Sizin dediklerinizin yeri burası değil . Burası eğlence oyun amaçlı oluşturulmuş bir oyunun forum adresidir. Burada hukukun yazılı kurallarına aykırı yada forumda şuan hali hazırda işleyişinde kurallarına aykırı olmadığı sürece konu açılabilir ve kalır. Bu tartışma içerisine girmek istemiyorum . Burada sizler oyuncusu bizler ise görevliyiz . Kendi düşüncelerimizi göstermeye kalkarsak burada forum diye bir şey kalması mümkün değil . Sorunuz var ise oyun içerisinde savaş yaparak gösterebilirsiniz .

Vogue

Baltacı
Hukukcuyum gerekeni de kendi capimda savundum sorun ne eger karsit gorusu savunacaksan savun ama Boyle sacma seyler yazma
yukarıda yazdığın şeyler o kadar saçma ki cevap bile vermekle uğraşmıyacağım.seni okutan hocanın diploması alınmalı,seni mezun edicek (veya eden ki umarım olmamışsındır)fakultenin tabelası sökülmeli.
Böyle birşey yok ya :D:D
biz kendimize hukukçu demiyelim artık bunlar varken

DeletedUser63512

Ziyaretçi
yukarıda yazdığın şeyler o kadar saçma ki cevap bile vermekle uğraşmıyacağım.seni okutan hocanın diploması alınmalı,seni mezun edicek (veya eden ki umarım olmamışsındır)fakultenin tabelası sökülmeli.
Böyle birşey yok ya :D:D
biz kendimize hukukçu demiyelim artık bunlar varken

Bak dostum eger sacma ve dogru bulmuyorsan soyle yanlisimi kendimi duzelteyim ha Ben kendime gore birseyleri savundum sende soyle guzelce konusalim olur mu?

Vogue

Baltacı
hukukçuyum diyor ya hahah
umarım hevesli bir hazırlık öğrencisi falandır bu yoksa durulmaz buralarda hahah :D halen inanamıyorum :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Klan tanıtımı vazgeçildiği için konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.