Leon - Eibo

--BEŞİKTAŞ--

Mızrakçı
Niye öyle bakıyorsunuz beyfendi ilk silinecek klan olarak girdik 1 hafta içinde siz silinince bizimde hevesimiz kalmadı bıraktık :D

Erciyes1983

Acemi
Valla burayı yeni okuyorum da LEON a laf attırmam kolay kolay. Hele hele 34 kere klan değiştirmiş birisine hiç. Oynadığın dünyada(68) tam silinecekken artık ne kadar destek aldıysan(hem askeri hem hammadde) ve premium puanlar da cabasıdır bence. Ne kadar para harcadın Allah bilir. Ve bunlarla ayakta kalabildin. Tek başına birşey yapamazdın yoksa..
Öyle destek bende de olsa seni de türevlerini de alırdım. Net. Ama buraya gelipte hava atmazdım. Her çıkışın bir inişide vardır. Bunu unutmayasın!..

aaa.JPG

LEON Ailesi hakkında bilgi vereyim biraz. Burayı okuyanların da bilgisi olsun en azından.
* Temeli 67. dünyada atılan bir klan. Orada BABA klanı ile bayağı bir mücadele ettik. Eksiklerimiz; birbirimize uzak olmamız ve 67 'ye geç başlamamız. Birde tabii BABA klanı en az 500-600 oyunculu bir klan. Gerçi bunların içinde çoklu hesapla oynayanlarda vardı. Neyse birbirimize uzak bile olsak bayağı destek olduk. Direndik 10 kişiyle. Hatta bizim o günlerden kalan bir lafımız vardır. " Unutma!.. Bu oyunda bireysellik her zaman kaybeder. Birbirine bağlı 10 kişi bir klana bedeldir."
* 68. dünyada da bayağı iyi başladık ama bazı talihsizlikler yaşadık + farklı klanlardan bazı arkadaşların arkadan iş çevirmesi sebebiyle kaybettik.
* Şimdi de 71. dünyadayız. Eski dünyalardan edindiğimiz tecrübe ile yola koyulduk. Bakalım yeni kurulan bir klan olarak neler yapabileceğimizi göreceğiz.

bredmen

Acemi
Valla vezir Leon u aldım demiş ben Leon klani kurucusu kerem. Vezir sen önce telefonda yeminler edip söz vererek castle kurucusu fatihle beraber vefa klanina savaş açacağız bizde sözünde dönmek namus deyince bizde tamam beraber girelim dedik. Ranuna ozaman yanlış yapıyorsunuz dediğinde söz verdik dedik sen secret klanini satıp vefaya geçtin. Onu anlat seninle vefaya geçtiğinde kendine yakışanı yaptı diye iyi dalga gecmislerdi varya. Klani satıp gecsem senden daha çok koy alırdım ama arkamdan sana dediklerini banada derlerdi :) ben Ranunayı tebrik edip son köye kadar durdum. Seni sığınmacı olarak almasınada tebrik ettim

nexusyusuf

Acemi
Sığınmacılık bir durum yok. Secret oyuncularından bir tanesi bile açıkta kalmadı hala aynı çatı altında kapamayı bekliyoruz, bayrak kasıyoruz, sohbet muhabbet ediyoruz (sizin silinip yok oluşunuzun aksine...)

bredmen

Acemi
Vefayı haritadan silecez diye beylik laflar edip 1 gün sonra beyler bunlar bizi duman etti ben kaçıyorum diyen vezir mi yoksa ben mi Ağlıyorum ben son oyuncum silinene kadar durdum. Sanki ranunaya bizde geliyoruz desem yok diyecekti ben valla vezire değil fatihe inanıp birliğe katıldım yoksa vezir yada sezgin le pakta girilmez dedi herkes. Bu bir oyun. Tabiki kazanan kaybeden olacak. Çocuk değiliz hiçbirimiz ve ben vezirin Leona karşı ben diye mesajını görmesem yine bişey demezdim. İnsan onu yazmaya utanır bari kaçıp gidip savastigin klana Sığındın bunun başka adı mi var biride sığınmacılık yok demiş. Savaşta yenilip yenildiğin klana geçmenin adı nedir güzel kardeşim. Bizim silindigimizin adı kaybetmek bak ben bunu söylüyorum sonuna kadar savaşıp kaybetmek. Ama savaşıp 2 gün sonra rakibine katilmanin adı siginmacilik değilse haklısın bizim savunma askerlerini destek verdirerek kestir sonra kaç bide Leondan köy aldım de.