Las Vegas Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mertkrdss

Baltacı
Normal şartlarda kendi klanım kendi ekibimle gireceğim ve haddinden fazla asılacağımız bir dünyaydı 68.

Yönetimden sıkıldığım bıktığım vakit harcamak istemediğim için ve hali hazırda oynadığımız worldler olduğu için buraya fazla vakit ayırmamış çoğu kişiyi oynamaya davet etmemiştim. Vegas klanı ve sizin yönetiminizdeki 2 kardeşim benim yamuk yapmayacağım kalbini kıramayacağım klan ve oyunculardır. Mademki bana laf söyleniyor kendini yüksekte görüp bizi gömmeye çalışıyorsun bu vakitten sonra tam gaz buradayım getireceğim adamlarıda arkamda değil arkanızda başlatacağım. Daha fazla muhattapta olmayacağım sizinle. Ben champs klanından kimsenin kalbini kırmak üzmek istemezken gelip fake hesapmıdır nedir belli olmayan hesaplarla gelip bana laf sokmaya calısamazsınız

Kendi klanına bunu yapan , Allah bilir size ne yapar , Geçmiş olsun Champs ekibi

.AMO.

Casus
Buna ne deniyordu ya fushing wangdu muydu neydi

Bu hesaplarla benim bağlantım bile yok nasıl pushing olucak ??? Beni sizin klanınızda birçok oyuncuda tanır ne bir hile kullanırım nede script. Fakeyi bile tek tek atar adil oynarım. Pushing nedir size onuda söyliyim. Multi hesap kullananlar bağlantı çakışması vs yakalanmamak için multilerini barbara düşürüp alırlar sizin klanınızda buna birçok örnek vardır :)) pushing odur işte.

.AMO.

Casus
Ben çok severim forumda tartışmayı kavga etmeyi ancak herzaman dediğim gibi içinizde çok sevdiğim abilerim kardeşlerim var o nedenle burada tartışılacaksa belli bir seviyeyi geçmeden tadında tartışalım konuşalım. Aksi taktirde boşyere birbirimize kin güderiz. Gelin birgün dcde sohbet edelim muhabbet edelim bunun bir oyun olduğunu unutmadan iki tarafta birbirine saygılı şekilde savaşına devam etsin.

49883B1C-A127-44EC-9BCC-450089F220BB.jpeg

3B9031C0-055C-4F45-9818-6E291CB8CEBF.jpeg

1AA49CCF-749F-44EA-8212-71A4649838F8.jpeg

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Konu sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.