KUZEY SAVAŞI :)

• Konuyu başlatan DeletedUser66155
  • Başlangıç tarihi

Wist

Kılıç Ustası
iki klanın menfaati içinmiş :D :D sizin için savaşa giren mütlerinize haber bile vermeden bişey demeden birleşip mütlerinize savaş açmak ne oluyor peki ??

Canım yaaa! Peki müttefik olduğunu söylediğin klana hiçbir şey söylemeden, davet edildiğin savaşa katılmayıp, sonrasında müttefiğinin savaştığı klana SA/Müt. için gitmek, hangi klan sağ çıkarsa onla devam edeceğim demek ne oluyor peki? Müttefik savaştaysa rakibine gidilmez, gidilse de savaş için gidilir. İçten pazarlıklı oyunlar oynayıp sonra gelip burada hesap sormak ne haddinize? Bence başlığa daha fazla yazmayın :p

Genele cevap vermek istemezdim ama haydi vereyim. :pp

Öncelikle hanımlar ve beyler, savaşın kazananı ya da kaybedeni olmadı. Dostluk kazandı diyebiliriz. Dongülcan ile şu an 'ölümüne kankayız'. Bu duruma gelmemizi sağlayan şartlar sağ olsun diyor ve şartlardan belirtmek istiyorum.

1. Aşağıda ikili oynayan OMRTBR ve BOSS denilen klanlar (şu an ESTC)
2. Klan içinde AnamuzMuzu denilen multici elemanın tayfası (oynamayı bilmez sadece olay çıkartır ve çıkan karışıklıkta güçlü olduğunu düşündükleri kişilerin yanına kaçarlar. Bkz: ESTC11)
3. Güney doğu taraflarında gözüken PK klanları ve Kuzey bölgesinde yine ihanet için an kollayıp sonrasında eline yüzüne bulaştıran AKINCILAR (korkudan olsa şu an RBW)

Sorusu, önerisi veya şikayeti olan tüm arkadaşlar bana yazabilir. :cool:

DeletedUser69104

Ziyaretçi
3. Güney doğu taraflarında gözüken PK klanları ve Kuzey bölgesinde yine ihanet için an kollayıp sonrasında eline yüzüne bulaştıran AKINCILAR (korkudan olsa şu an RBW)

PK! size ne yaptı onu anlamadım ben :)

DeletedUser57389

Ziyaretçi
Haritanın değişmesine daha 1 2 ay var bekleyiniz...

Canım yaaa! Peki müttefik olduğunu söylediğin klana hiçbir şey söylemeden, davet edildiğin savaşa katılmayıp, sonrasında müttefiğinin savaştığı klana SA/Müt. için gitmek, hangi klan sağ çıkarsa onla devam edeceğim demek ne oluyor peki? Müttefik savaştaysa rakibine gidilmez, gidilse de savaş için gidilir. İçten pazarlıklı oyunlar oynayıp sonra gelip burada hesap sormak ne haddinize? Bence başlığa daha fazla yazmayın :p

Öncelikle hanımlar ve beyler, savaşın kazananı ya da kaybedeni olmadı. Dostluk kazandı diyebiliriz. Dongülcan ile şu an 'ölümüne kankayız'. Bu duruma gelmemizi sağlayan şartlar sağ olsun diyor ve şartlardan belirtmek istiyorum.

2. Klan içinde AnamuzMuzu denilen multici elemanın tayfası (oynamayı bilmez sadece olay çıkartır ve çıkan karışıklıkta güçlü olduğunu düşündükleri kişilerin yanına kaçarlar. Bkz: ESTC11)

KATILMAYIP MI ? keşke doğru düzgün yazsaydın biz o savaşa katıldık ilk fotolarda ismimiz var zaten birşey söylerken sağlam dayanakların olsun :) savaştan çıkarken haberde verdik sizle savaş durumunada girmedik olayları carpıtma düzgünce anlat.. 1.si sizin mütlerinize olan tutumlarınızdan dolayı.. 2.si bu kadar erken savaş istemeyip iki tarafada SA önerdik siz kabul etmeyip bize saldırılara basladınız biz de size karşılık verdik olay bundan ibaret yalan yanlış atmanın lüzumu yok canım yeaa!

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Bu dostlar yine dağılmış, siz de bir türlü evliliğinizi yoluna koyamadınız be arkadaş...

DeletedUser36493

Ziyaretçi
Bu kadar fazla farklı ekibin katıldığı bir kıta daha önce klanlar tarihinde görülmemiştir, ondan kaynaklı diplomasi ve isimler sürekli değişip duruyor

DeletedUser57389

Ziyaretçi
Bu kadar fazla farklı ekibin katıldığı bir kıta daha önce klanlar tarihinde görülmemiştir, ondan kaynaklı diplomasi ve isimler sürekli değişip duruyor
Haklısın bu dünya 15 üzeri ekiple birlikte katılım sağlanıp devam eden bir dünya bakalım ne olacak biz hazırız ya diğerleri :)

DeletedUser65655

Ziyaretçi

HAHAHAHAHAH LEN BU EZMÜK BURADADAMI ARKAMDAN KONUŞUYOR :DD KAFANIZA VURA VURA GÖNDERECEĞİM SENİ EMRE DİYİCEMDE BAKIYORUM MULTİDEN BAN YEMİŞSİN.. ARKAMDAN SALLAMA YÜZÜME KONUŞ DÜET YAPALIM TOSUNUM... EN NİHAYETİNDE DONGÜLCAN DA SENİN GİBİ BİRİSİ ÇIKTI İŞTE NE YAPALIM :D BANA MULTİCİ DİYORSUN YARGIÇ MULTİDEN BANLADIN ÜSTÜNE SEN BANLISIN ŞUAN KÖYLERİNİ TOPLUYORUM ÇATIR ÇATIR AĞLA :D

BU SAVAŞIN GALİBİ BENİM... HADDİNİ BİL İTAAT ET :)

DeletedUser65655

Ziyaretçi
NOT OLARAK ARKAMDAN KONUŞMA SENİN GİBİ BİRİSİNİN İSMİMİ KENDİSİYLE SÜRÜKLEMESİNİ İSTEMİYORUM BU BANA HAKARETTİR.. OYUNUNU OYNADIN VE KAYBETTİN YUKARIDA BİR ARKADAŞ FARM VİLLE OYNADIĞINI SÖYLÜYORDU ONA EŞLİK EDEBİLİRSİN YADA GİT BARBİE GİYDİRMECE FELAN OYNA SEVERSİN SEN :)