KURALSIZLAR vs KONSEY

Deleted User - 848910689

Ziyaretçi
Türkiye saatine göre akşam olmuştur cevabı merak ettim :)

YALNIZBARON

Yasaklı
1621763980896.png

1621764031021.png

Ne anlatıyon sen iki raporla savaş ilanını bile başka klan veriyor katılım yapiyorsunuz neyin kafasini yasiyonuz anlamıs degilim

İki rapor attım yine , bir de bir arkadaşın da gönderini beğenmiş değil mi ?

1621764097179.png

1621764138438.png

1621764182048.png

Savaşmak barbar toplayıp , da öyle sağda solda ne anlatıyorsun sen demek değilmiş değil mi ?

Osmanbey06*

Hafif Atlı
30 kılıç kestiğin rapor dünyadaki dengeleri baştan aşağıya değiştirir, onu keşke atmasaydın insanların oyun kariyerini bitiriyorsun

degge61

Acemi
Ne o zorunuza gitmiş gibi söylediklerim.. simdi 2 rapor koymussun konusuyorsun ben raporda koymuyorum. Hani sabah geldin eline misleri alıp geri gittigin raporları hani karavezir adlı bitik bir pil varya o şahıs klan uyelerine tek tek mesajlar atip bize gel diye dilenen bir şahıs varya truva attırdıginiz şahsın raporlarını koymuyorum. Siz ve sizin gibiler ancak düşman kazanirlar dost değil. Klanınıza kattiğınız sığıntılar sizlerden naber sizlerinde raporlarini koymuyorum çünkü biz şovmen degiliz şov yapmıyor oyunumuzu oynuyoruz. Şovmenlere selam çatışmaya devam hadi bakim zoruna giden bidaha gelsin.

biiax123

Acemi
Valla pazara markete giderken seni de yanımda götüremem gerekiyor gibime geliyor. Hiç anlamam karpuz falan seçmekten böyle güzel rapor seçmece yapan karpuzu da iyi seçer. Keşke dost dediğin klandaş dediğin adamları da bu kadar iyi seçebilsen .
Konuşmaya devam edin konuşarak aranıza aldığınız sığıntı adamlarla iyi sohbetler size.
İcraat işine gelirsek de bence denemeyin konuşarak aldığınız köy sayısı kadar misleyip asker kesip almanız için bi 5-6 ay daha geçmesi gerekiyor.
Hee bir de gerçekten alındım ve gücendim her ay mesaj atıp üstad bizim klana gel diye mesaj atan Karavezir bana kırılmış olcak ki bu ay atmadı.. Ya da maaşını mı vermediniz bu ay iyi çalışmıyor mu yoksa ?
Muhtemelen yaşca büyüğümsün bir kardeş bir genç tavsiyesi olarak alın bu söyliceklerimi de, ihanetle gelen ihanet etmeden gitmez.

Mr.Blitz

Mızrakçı
Yazık. Yazık. Yazık. Biz operasyonlarda sizin havai fişek gibi patlayan kamilerinizi,mislerinizi foruma koymaya gerek duymadık. Bize karşı zor durumda kaldığınız,alnınızdan ter damlalarının eksik olmadığı zamanı unutmadık. Bazı ayrılıkçılar klanımızı bölüp sizinle işbirliği yapmasaydı o kadar pre kullanmanıza rağmen şimdiye kadar bu dünyadan silinip gitmiştiniz. Bu arada,dün işbirlikçilerinize karşı harika bir savunma yaptık. Yakın zamanda operasyondan çıktığımız için elimiz güçlü olmamasına rağmen,arkadaşlarımı en ufak sallantıda,ufak bir rüzgarda devrilip klanı yalnız bırakmadıkları için tebrik ediyorum. İçerideki casuslara,klanımızı zor durumda bırakarak çekip giden ve bir de üstüne düşmanımızla işbirliği yapanlara rağmen harika mücadeleler verdik. İşbirlikçi klanınınızın içindeki bölgede bulunan çoğu arkadaşımız bu dünyadaki ihaneti hazmedemeyip dünyayı bırakmaya karar verdiler. Boş köyleri aldılar yani. E tabii köylerimizin tamamı boş köy değildi. O köylerdede güzel mücadeleler oldu. Savunma yapanları ve (yola çıktıkları arkadaşlarını saçma sapan bir şey yüzünden zor durumda bıraksalarda)saldıranlarıda savaştaki mücadeleleri için tebrik ediyorum.

Fingolfin*

Yasaklı
Bu kadar üzülmemek lazım ya
Yazık. Yazık. Yazık. Biz operasyonlarda sizin havai fişek gibi patlayan kamilerinizi,mislerinizi foruma koymaya gerek duymadık. Bize karşı zor durumda kaldığınız,alnınızdan ter damlalarının eksik olmadığı zamanı unutmadık. Bazı ayrılıkçılar klanımızı bölüp sizinle işbirliği yapmasaydı o kadar pre kullanmanıza rağmen şimdiye kadar bu dünyadan silinip gitmiştiniz. Bu arada,dün işbirlikçilerinize karşı harika bir savunma yaptık. Yakın zamanda operasyondan çıktığımız için elimiz güçlü olmamasına rağmen,arkadaşlarımı en ufak sallantıda,ufak bir rüzgarda devrilip klanı yalnız bırakmadıkları için tebrik ediyorum. İçerideki casuslara,klanımızı zor durumda bırakarak çekip giden ve bir de üstüne düşmanımızla işbirliği yapanlara rağmen harika mücadeleler verdik. İşbirlikçi klanınınızın içindeki bölgede bulunan çoğu arkadaşımız bu dünyadaki ihaneti hazmedemeyip dünyayı bırakmaya karar verdiler. Boş köyleri aldılar yani. E tabii köylerimizin tamamı boş köy değildi. O köylerdede güzel mücadeleler oldu. Savunma yapanları ve (yola çıktıkları arkadaşlarını saçma sapan bir şey yüzünden zor durumda bıraksalarda)saldıranlarıda savaştaki mücadeleleri için tebrik ediyorum.

Sizmi siliyordunuz bu dünyadan yapabilseniz zaten yapardınız hesap siliyoruz demek kolay

YALNIZBARON

Yasaklı
Her gün klan içinizden bir kaç köy düşerken klan başkanınızın 28 günde büyütüp 1 K puan kastığı barbar köye bu kadar destek çekmesi sizin nasıl bir yönetiminizin olduğunun göstergesidir.

Sizin o sığıntı dediğiniz ekip KURALSIZLAR klanına karşı savaşan tek ekiptir sizin gibi öyle sineye çekilip de her gün op yemeyi beklemeyen arkadaşlardır. Ne oldu onların emeğini hiç edip , yalan yere egolarınızı tatmin ederek arkadaşların gelişimini mi durduracaktınız. Nasıl savaştıklarının operasyon raporlarının hepsi forumumuzda mevcuttur. Biz burada iki rapor paylaşalım da diğer konuşmayanların raporunu paylaşmayalım rencide olmasınlar derdindeyiz siz de o kadar köy kaybının olduğu yerde dün geldin elin boş döndün , çıkan arkadaşlara ne yaptık diyorsunuz.

Sizin bu arkadaşları tanımadan önce benim bu arkadaşlarla samimiyetim vardır degge ve biax :) Lütfen öyle bol keselerden atmadan önce ayna da bir kendinize bakın sonra bizi eleştirmeye kalkın.

Savaşı dengelemişler güya , dünya başında 20 kişi giren klana karşı mücadele edemediniz hangi savaşı dengelemekten bahsediyorsunuz ?

Açık Mavilerin kim olduğunu biliyorsunuz değil mi sol altında ki topluluğu da ?

Şimdi şu haritaya bakarak , kimin nasıl operasyonlara çıktığını siz arkadaşlar söylesinler bakalım :) 20 Kişinin 550 kişiye yaptığı savaştan bahsetmeyen sürekli kaybettiklerini başka klanlara bağlayan zavallılar sizin neden kaybetme nedeniniz tamamen zaaflarınızdır.

1621786220932.png

1621785654806.png

degge61

Acemi
Şovmenlikte basarılar sığıntı kadronuzla birlikte.

Karavezir nickli bitik pil (yeni lakabı olabilir) ancak hırsları olan egosal tatmin amaçlı bu oyunu oynayan zeka seviyesi bir kurşun kalemin bitik hali kadar olan kişilere bir açacak vasfındadir ee her bitik kaleme bir acacak gerekir her koyuna bir çoban gerektiği gibi.

Son sözümde sığıntılara olsun her gemi bir liman bulabilir ama parasının yettiği limanda durur.

YALNIZBARON

Yasaklı
Şovmenlikte basarılar sığıntı kadronuzla birlikte.

Karavezir nickli bitik pil (yeni lakabı olabilir) ancak hırsları olan egosal tatmin amaçlı bu oyunu oynayan zeka seviyesi bir kurşun kalemin bitik hali kadar olan kişilere bir açacak vasfındadir ee her bitik kaleme bir acacak gerekir her koyuna bir çoban gerektiği gibi.

Son sözümde sığıntılara olsun her gemi bir liman bulabilir ama parasının yettiği limanda durur.

Sana bir soru neden Konseye sığındın :D Kalabalıklarına mı güvendin abilerinin ?

Yoksa KURALSIZLAR sizi yok edecekler acilen Konseyusta yapmamız lazım diyerek mi seni korkuttular azıcık cesaretin olsaydı sınırlarından bir aydır barbar topluyorduk onları kovalasaydın bari katıldığın klana faydan olurdu etkisiz eleman .

degge61

Acemi
Sana bir soru neden Konseye sığındın :D Kalabalıklarına mı güvendin abilerinin ?

Yoksa KURALSIZLAR sizi yok edecekler acilen Konseyusta yapmamız lazım diyerek mi seni korkuttular azıcık cesaretin olsaydı sınırlarından bir aydır barbar topluyorduk onları kovalasaydın bari katıldığın klana faydan olurdu etkisiz eleman .

Abilerine savaş ilanı verdiren eleman ben kimseye sığinmadım davet ettiler birlikte savaşa girdik savaştan korkan tavşanlarda size sığınmışlar hadi gösterin marifetlerinizi bakim tavşancıklar :)