Kuralsızlar & Secret

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Eğer biri sosyal ortamda tehdit ediyorsa o kişiye verilecek en güzel cevap yukarda yazdığım gibidir.
Ve görüyorum ki şu an hepiniz benle uğraşmak istiyorsunuz. Fizikçi oolduğunuzu söylediniz, şu an ben kendimi Manyetik bir alan olarak görüyorum. Manyetik alanını ise biliyorsunuzdur muhakak Lorentz kuvveti ile ölçülür. Aramızda ki bu elektrik akımını da artık Maxwell denklemleri ile çözersiniz.
Sağlam yapıları yıktığınızı zannediyorsunuz ama onlar sadece sağlam görünmeye çalışan çürükler.

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Bu arada az önce öğrendiğim kadarıyla tüm bu söylentiler SAHI klanından meğerse çıkmış. Basher ekibinden özür dilerim.

LAragon99

Baltacı
Eğer biri sosyal ortamda tehdit ediyorsa o kişiye verilecek en güzel cevap yukarda yazdığım gibidir.
Ve görüyorum ki şu an hepiniz benle uğraşmak istiyorsunuz. Fizikçi oolduğunuzu söylediniz, şu an ben kendimi Manyetik bir alan olarak görüyorum. Manyetik alanını ise biliyorsunuzdur muhakak Lorentz kuvveti ile ölçülür. Aramızda ki bu elektrik akımını da artık Maxwell denklemleri ile çözersiniz.
Sağlam yapıları yıktığınızı zannediyorsunuz ama onlar sadece sağlam görünmeye çalışan çürükler.

Manyetik alanı da Maxwell denklemleri ile çözebilirim, hiç dert etmeyin. Sizin kendinizi nasıl gördüğünüzü umursayacak insanlar ararsanız etrafınızda onlarla muhabbetiniz daha zevkli geçer eminim. Burada insanlara ne satmaya çalıştığınızı anlayacak kapasitede insanlar var, o yüzden hiç kendinizi yormayın. Size eğlence çıkmaz. Yazdıklarınız komik gelmeseydi cevap bile vermezdim. Fizik bilginizi de imla kurallarını gözden geçirirken tekrar gözden geçirin, aman bir bilene denk gelirseniz :)

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Fiziğimin daha iyi olduğu cevabınızdan belii oluyor.
Her ne kadar kısa tutmaya çalışsam dahi hala polemiği uzatmak istiyorsunuz. Eğer bir eğitimciyseniz ki sanmam, daha da uzatmamanızı bilmeniz gerekirdi.

LAragon99

Baltacı
Fiziğimin daha iyi olduğu cevabınızdan belii oluyor.
Her ne kadar kısa tutmaya çalışsam dahi hala polemiği uzatmak istiyorsunuz. Eğer bir eğitimciyseniz ki sanmam, daha da uzatmamanızı bilmeniz gerekirdi.

Tabi tabi eminim daha iyidir. Sizden daha iyi bilmem ne mümkün... Sizin gibi biriyle daha fazla konuşmak istemiyorum. Siz her alanda benden çok daha iyisinizdir. En son bu konuda da çok emindiniz hemen özür mesajı geldi. Şüphem yok. Özelden size soru sorabilir miyim fizik hakkında? Çözemediğim konular var.

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Tabi tabi eminim daha iyidir. Sizden daha iyi bilmem ne mümkün... Sizin gibi biriyle daha fazla konuşmak istemiyorum. Siz her alanda benden çok daha iyisinizdir. En son bu konuda da çok emindiniz hemen özür mesajı geldi. Şüphem yok. Özelden size soru sorabilir miyim fizik hakkında? Çözemediğim konular var.

Tabiki de her daim beni arayabilirsiniz, sıkıntınızı çözeriz.