KURALSIZLAR Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

UNCHARTED

Dük

YALNIZBARON

Yasaklı

UNCHARTED

Dük
Ben inkar etmiyorum ki sabaha karşı 06.00 girişli üç arkadaşa operasyon yapar gibi toplattim çünkü pre kasıyordular savunmayı da atmıyordular tursularini kuracak değilim ama bi rez için aktif oynayan 4 kişiyi hemde destekleri sinirdayken toplamak ayıp.

Sen bizim konulara benden daha hakimsin sanırım :)

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Ben inkar etmiyorum ki sabaha karşı 06.00 girişli üç arkadaşa operasyon yapar gibi toplattim çünkü pre kasıyordular savunmayı da atmıyordular tursularini kuracak değilim ama bi rez için aktif oynayan 4 kişiyi hemde destekleri sinirdayken toplamak ayıp.

Gene bilmeden konuşma çalışma gene yalan, ahh Müco ahh bari biraz akıl yürütsen... :)
Bizim klan zaten ahmak değil mi? iki klan dibimizde iken biz 4 tane destek oyuncusunun 10 küsür köyünü destekleri sınırda bizi korur iken vurduk :D
hepsini geçtim iftira atan adam kendi ağzı ile diyor mesele 200 puanlık barbar meselesi, yani 12.000 puanlık gelişmiş köye göz koyma meselesi değil. Biz sizin gibi önce köylerinizi klana açın, sonra bana destek atın deyip üyelerimiz durduk yere iç etmiyoruz.
En kısa ifadesiyle mesele Eşkiya nın koyduğu kuralı uymama, uyarılmasına rağmen yönetimi tehdit etme meselesidir. Karşılığında 5 köyü gitti hesabı sıfırlandı, onun destekçisi bir iki zavallı daha postalandı. Bunu her kim yaparsa otoriteyi sağlamak adına aynı muameleyi görür. Bunlar güzel şeyler, bizim klan yol geçen hanı değil ki, herkes istediğini söylesin, yönetici olsun, sonra sizde olduğu gibi klanları dağıtsın :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Gene bilmeden konuşma çalışma gene yalan, ahh Müco ahh bari biraz akıl yürütsen... :)
Bizim klan zaten ahmak değil mi? iki klan dibimizde iken biz 4 tane destek oyuncusunun 10 küsür köyünü destekleri sınırda bizi korur iken vurduk :D
hepsini geçtim iftira atan adam kendi ağzı ile diyor mesele 200 puanlık barbar meselesi, yani 12.000 puanlık gelişmiş köye göz koyma meselesi değil. Biz sizin gibi önce köylerinizi klana açın, sonra bana destek atın deyip üyelerimiz durduk yere iç etmiyoruz.
En kısa ifadesiyle mesele Eşkiya nın koyduğu kuralı uymama, uyarılmasına rağmen yönetimi tehdit etme meselesidir. Karşılığında 5 köyü gitti hesabı sıfırlandı, onun destekçisi bir iki zavallı daha postalandı. Bunu her kim yaparsa otoriteyi sağlamak adına aynı muameleyi görür. Bunlar güzel şeyler, bizim klan yol geçen hanı değil ki, herkes istediğini söylesin, yönetici olsun, sonra sizde olduğu gibi klanları dağıtsın :)

Dönüp gelip bize ihanet eden kavaklı paşa dan dem vuruyorsun geçen de bu oyuncu için sav isteyip topladınız dedin adamı sen toplamissin kimsenin günahını almak istemem ben açıkçası senin multin olabileceğini bile düşünüyorum.

Powerintikam, Bloodymary, braveheaart tarafından şahsıma ağır hakaretler yapıldı ve adam kendi ağzıyla böyle yapmamızı Eşkiya istedi yazdı genel forumda.

Simdi soruyorum bunun doğruluk payı nedir?

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Dönüp gelip bize ihanet eden kavaklı paşa dan dem vuruyorsun geçen de bu oyuncu için sav isteyip topladınız dedin adamı sen toplamissin kimsenin günahını almak istemem ben açıkçası senin multin olabileceğini bile düşünüyorum.

Powerintikam, Bloodymary, braveheaart tarafından şahsıma ağır hakaretler yapıldı ve adam kendi ağzıyla böyle yapmamızı Eşkiya istedi yazdı genel forumda.

Simdi soruyorum bunun doğruluk payı nedir?

Bak böyle konuş canımı ye sor bana kanıt iste ama iftira atma

o saydığın adamlardan hiç birini tanımam bana mesaj atan Bloodymary olması lazım, bir onu hatırlıyorum konuşmalarımız duruyordur, geldi bana abi diye ağladı, benim desteklerimi istediler sonra köyümü aldılar beni koruyun size geleyim falan dedi, değmeyecek bir işti ben klana almadım, peki ne yapabilirim dedi, yeniden başlayacaksın dedi, ama çok hırslıydı size zarar vermek istiyordu hakkını yediğiniz için, bende dedim ki madem bu kadar bir şey yapmak istyorsun git adminlere şikayet et, forumda başlık aç orada derdini yaz dedim, bu oyunda multi sahtekarlık olarak geçip ceza gerektiriyorsa bu şekilde dolandırıcılık kandırma falan da belki ceza gerektirir, hiç olmazsa belki utanırlar yapmazlar dedim.

Mücahit o adamları araştır sadece bu dünyada değil hiç eşkiyada oynamışlar mı bak, multi dediğin 3-4 yıllık nasıl oluyor ben bilmiyorum, sadece bu isimler değil sizden ağlayan neredeyse 20 kişi var benim gördüğüm ve bu başlık açılana kadar biz bunları kınadık ama önemsemedik sizin iç işleriniz biz ne yapalım, burada geçen muhabbetler artık baydığı için bunlar konuşuluyor. Ayrıca benim sizin içinizde tek bir hesabım olsa oraya sadece casus attırmazdım orayı öyle bir kale yapardım ki öyle yarım askerle o bebeyi alamazdınız. Az çok tecrüben var ise buna imkanım olduğunu bilirsin.

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Fazla olarak kavaklı dediğin adamın savunma puanı bizim sayemizde var biz onu kestik, ilk İsa kesti sonra ben, biz tanımazdık, bu adamın hakkını yemişssiniz dediğine göre savunma baş komutanıymıs sizde ne demekse :D sonra görevden almışssınız, sonra köyünü alacakken isyan etmiş, akabinde her klana gitmiş ağlamış, intikam almak için ilk düşmanınız olarak elbet bize gelip her şeyinizi anlatacak. Her neyse tekzip yayınlamaktan bıktım burada, rapor koyun sadece istihbaratınız zayıf, ayrıca düşünerek yazın evi camdan olan başkasının evine taş atmasın bak raporlara bir şey demiyorum, oradan devam edin, misal Hasan patlamış bugün :)

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Vurgulamayı unutmuşum, konuştuğum kavaklı ve Bloodymary'dir, kavaklıyı sadece klana aldık çok yalvardı diye, diğerine ise tavsiye verdik, klana almadık ve bildiğim kadarıyla bu iki küçük çocukta ne benle yazısırken nede genel forumda yada sirküler mesajlarda sana küfür etmedi, sana kimler neden sürekli sövüyor onu ben bilmiyorum ancak sen bunu düşünmelisin.

**Küvet**

Yasaklı
abi bu yalnızbaron'u fazla ciddiye alıyorsun sen. bu kadar yazı yazman ne bu adam için :( bunu geçtim herhangi biri için bu kadar yazmak ne destroyer mikail misin sen :p

YALNIZBARON

Yasaklı
Fazla olarak kavaklı dediğin adamın savunma puanı bizim sayemizde var biz onu kestik, ilk İsa kesti sonra ben, biz tanımazdık, bu adamın hakkını yemişssiniz dediğine göre savunma baş komutanıymıs sizde ne demekse :D sonra görevden almışssınız, sonra köyünü alacakken isyan etmiş, akabinde her klana gitmiş ağlamış, intikam almak için ilk düşmanınız olarak elbet bize gelip her şeyinizi anlatacak. Her neyse tekzip yayınlamaktan bıktım burada, rapor koyun sadece istihbaratınız zayıf, ayrıca düşünerek yazın evi camdan olan başkasının evine taş atmasın bak raporlara bir şey demiyorum, oradan devam edin, misal Hasan patlamış bugün :)

Hasan abi patladıysa patladığımız raporu biz koyacak değiliz ya , biz zaten rapor paylaşmak için buradayız rapor paylaştıkça sizin arkadaşlar bu konuyu baltalıyor.

YALNIZBARON

Yasaklı
1608191031822.png

Kuralsızlar'dan hiç bir arkadaşım yeni forum açılana kadar bu alana post atmasın.

Yeni açılacak başlıkta rapor harici hiç bir paylaşım bizim tarafımızdan paylaşılmayacaktır. Aynı hassasiyeti EŞKİYA klanından da bekliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.