Kuralsızlar & Basher

PARS Estergon

Ağır Atlı
Aynen öyle onlar en sevdiklerimm, yalnız canım bende senin hesabına komple baktım 2-3 dünyada bişeyler yapabilmeye çalışmışsın, o dünyalardan biri de benim kapattığım w11 :) sadece bu hesapta yaptıklarımın çeyreğini yaparsan sana beni eleştirme hakkı tanıyacağım söz :) basherden bir oyuncunun yan hesabısında asıl nickini kullanmaktan çekinen biri misin yoksa ?
Ya hesap değiştiriyoruz kaç kere hesap değiştirdik yoksa w11'i "kapattım dediğin" (Bencil oyuncuları da hiç sevmem bu arada :) ) listede senin hesabında yok ona göre değerlendirme. Bana eleştirme hakkı mı tanıyacaksın, pardon da sen kimsin?:) Forum kullanma hakkında biraz bilgi edin sonra bakarız. Ben basherdan yana değilim olanı söylüyorum. Liderinizin tasviriyle "tek taraflı anlaşmayı bozup savaş açtık" yaptıysanız, şimdi yok ben sınıra geçeyim sizinle savaşacağım edebiyatın komik oluyor. Paktınız savaşırken arkada çekirdek çıtlayıp bizim sınırımız yok hele bir sınırımız olsun demeye devam etmeniz sizin zararınıza. Buradan da edebiyatını yapmanız apayrı bir parantez. Yazdıklarımı bile anladığını sanmıyorum, daha açıklayıcı ve uzun anlatmak isterdim ama bu cevap şuanlık yeterli olmuştur. Tüm bunlara ek olarak w64,65,66 ve int dünyalar gibi bir çok yeri takip etmeye çalışıyorum sadece buraya istinaden değil.

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Ya hesap değiştiriyoruz kaç kere hesap değiştirdik yoksa w11'i "kapattım dediğin" (Bencil oyuncuları da hiç sevmem bu arada :) ) listede senin hesabında yok ona göre değerlendirme. Bana eleştirme hakkı mı tanıyacaksın, pardon da sen kimsin?:) Forum kullanma hakkında biraz bilgi edin sonra bakarız. Ben basherdan yana değilim olanı söylüyorum. Liderinizin tasviriyle "tek taraflı anlaşmayı bozup savaş açtık" yaptıysanız, şimdi yok ben sınıra geçeyim sizinle savaşacağım edebiyatın komik oluyor. Paktınız savaşırken arkada çekirdek çıtlayıp bizim sınırımız yok hele bir sınırımız olsun demeye devam etmeniz sizin zararınıza. Buradan da edebiyatını yapmanız apayrı bir parantez. Yazdıklarımı bile anladığını sanmıyorum, daha açıklayıcı ve uzun anlatmak isterdim ama bu cevap şuanlık yeterli olmuştur. Tüm bunlara ek olarak w64,65,66 ve int dünyalar gibi bir çok yeri takip etmeye çalışıyorum sadece buraya istinaden değil.

Boşver heryeri takip etme, çünkü heryere koşmaya çalışınca hiçbiyeri takip edemeyip boş boş konuşuyosun :) delikanlı gibi oynadığın world varsa onu takip et, yoksa böyle dansöz savunuculuğu yapıyorsun ilerde karşına çıkar yüzün kızarır. Bu arada evet sana beni eleştirme hakkını ben tanıyacağım aslanım senin bu zamana kadar ki tw statsında görünen şeyleri ben tek dünyada yapıyorum, o yüzden eline klavye alan yazı yazmayacak yoksa patates ederim senin gibi :) Sonuncusu da basherde ki kankalarına köyünü hemen vermişsin büyük ihtimal haberin yok ki böyle saçma saçma konuşuyon sınırlarla alakalı, dünyada mis mesafesi 17.30 :)

CöL AsLaNi

Mızrakçı

WhatsApp Image 2021-07-19 at 12.24.29.jpeg

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Pınarlara selamlar, iyi bayramlar kobra estergom. Paktımız savaşırken çekirdek çitleyerek anca bu kadar alıyoruz, bayramdan sonra çekirdekleri bırakıcaz ama :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Pınarlara selamlar, iyi bayramlar kobra estergom. Paktımız savaşırken çekirdek çitleyerek anca bu kadar alıyoruz, bayramdan sonra çekirdekleri bırakıcaz ama :)
Secret oyunu bıraktıktan sonra geçiş yapanlar değil mi o aldığın köyler bırakanlar ve devam edenler arasında bir çelişki vardı köy almışsın peki öncesi? İyi bayramlara kobra estergom yazınca az çok kapasiten ortaya çıktı vasıfsız seni :) Cevap vermeyi bilmiyorsun, benim söylediklerimi anlamıyorsun. Nato mermer nato kafa senin bu kafayla işin zor.
Oyunu bıraktık dedikten sonra toparlanma süreci olanlara operasyon yapıp bununla övünüp foruma yazmak puhahahahah.

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Secret oyunu bıraktıktan sonra geçiş yapanlar değil mi o aldığın köyler bırakanlar ve devam edenler arasında bir çelişki vardı köy almışsın peki öncesi? İyi bayramlara kobra estergom yazınca az çok kapasiten ortaya çıktı vasıfsız seni :) Cevap vermeyi bilmiyorsun, benim söylediklerimi anlamıyorsun. Nato mermer nato kafa senin bu kafayla işin zor.
Oyunu bıraktık dedikten sonra toparlanma süreci olanlara operasyon yapıp bununla övünüp foruma yazmak puhahahahah.

İşte mevzuda orada canım secrettan kimse klana alınmayacak dendi, senin kankaların aldı bunları mevzuda oradan patladı. Dahası zaten yukarı da rumpel yazdı hepsini bütün okuyan herkes görüyor :d Sana o yüzden diyorum öyle her yere zıplama kötü bi yere oturursun diye. Aynen öyle bunlarla övünüyoruz, bize o kadar laf söyleyenler yok kuralsızları şöyle yaparız kapattırmayız falandı filandı diye zamanında üst perdeden konuşan arkadaşlara çıkışı gösteriyoruz şuan :) Bunları bitire bitire senin kankalarına gelicez :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
İşte mevzuda orada canım secrettan kimse klana alınmayacak dendi, senin kankaların aldı bunları mevzuda oradan patladı. Dahası zaten yukarı da rumpel yazdı hepsini bütün okuyan herkes görüyor :d Sana o yüzden diyorum öyle her yere zıplama kötü bi yere oturursun diye. Aynen öyle bunlarla övünüyoruz, bize o kadar laf söyleyenler yok kuralsızları şöyle yaparız kapattırmayız falandı filandı diye zamanında üst perdeden konuşan arkadaşlara çıkışı gösteriyoruz şuan :) Bunları bitire bitire senin kankalarına gelicez :)
Hala anlama kıt benim yazdıklarımı bir daha oku cevap yaz. Türkçe niye a2?

alucard16

Acemi
Hayırdır ordaki adamlarda basher klanı yazmıyor galiba cahil arkadaş o zmn klanınızdan atın arkadaşları yansımasın o ekrana hala yok barbar yok pasif bu oyun her oyuncunun koyu veya barbarla oynanır.
Sen hala barbar olayını bu kadar hor görüyorsan bu oyunu oynama

Canikkk

Baltacı
Basher klanı adına konuşulacak konu yok bu başlıkta kimsenin it dalaşına girmesini istemiyorum.

Su foruma adam akilli yorumlar okumak icin giriyoruz. Surekli bir tartisma, surekli bir laf sokma cabasi. Sorsan kac yasina gelmis insanlar, oyun yuzunden birbirleriyle sidik yaristiriyor. Geyiginizi baska yerlerde yapin lutfen.

Calderon

Acemi

Dünyayı oynamadan bırakmış biri için fazla konuşmuyormusun sence de? Yoksa multin var onunla mı devam ediyorsun :)