Kuralsızlar & Basher

foxandreas

Acemi
Baskanın sılmesıne gerek yok 40 gune yakın harıtayla savastık alnımızın akıyla cıktık 15 gune sılınır dedıgıniz klanı otır seyret kapatırken tebrık etmeyi unutma
sen şimdi böyle çok güzel kapatırken otur izle tebrik et filan diye konuşuyorsun ya.ha olduki kafana vura vura sildiler seni ve dünyadan silinen sen ve klanın oldu.pekiii nasıl bir yüzle bir daha bu foruma katılıp bu oyunu oynayacaksın gerçekten merak ediyorum.konuşurken biraz lafları seçerek konuşun.öyle bir anlık gaza gelipte lambur lumbur konuşmayın.daha bu dünyadan kimler gelir kimler geçer bunu bu oyunu dünya sonuna kadar oynayan herkez bilir ki bunu pek başaramadığın için herhalde böyle kuru yaygara yapıp boş zafer nağraları atıyorsun. yazık gerçekten sizin adınıza üzülüyorum.bu kadar mı boş beleş muhabbetlere muhtaçsınız.

Fingolfin*

Yasaklı
Baskanın sılmesıne gerek yok 40 gune yakın harıtayla savastık alnımızın akıyla cıktık 15 gune sılınır dedıgıniz klanı otır seyret kapatırken tebrık etmeyi unutma

çok iyi o zaman tebrik ederim bu sefer ağlayacak kimi buldunuz şahi alyans tow ? Heyecanla bekliyorum

dipnot Zekeriya söz verirse veya bir şey derse kayıt altına alın sonra inkar ediyor

Canikkk

Baltacı
çok iyi o zaman tebrik ederim bu sefer ağlayacak kimi buldunuz şahi alyans tow ? Heyecanla bekliyorum

dipnot Zekeriya söz verirse veya bir şey derse kayıt altına alın sonra inkar ediyor

Sırf şu cümleleri kurdun ya bende ne halt dondu kim bana geldi yazacağım.

Boş yapıyorsun demedim ama bokunu çıkarttın.

Fingolfin*

Yasaklı
Sırf şu cümleleri kurdun ya bende ne halt dondu kim bana geldi yazacağım.

Boş yapıyorsun demedim ama bokunu çıkarttın.

sahip çıkamıyorsun senin elemanlara olayları taşıyorsunuz buraya sonra neden böyle oldu
Buğra söz geçirebilsen bu gün bunların hiç biri olmayacaktı. Ne dedik sana bir gün oturup savaşırsak bile muhabbetimizi sohbetimizi eder Güler geçeriz ama siz olayları çok farklı boyutlara taşıdınız Tüm bu olanlara değdi mi sence ?

Canikkk

Baltacı
sahip çıkamıyorsun senin elemanlara olayları taşıyorsunuz buraya sonra neden böyle oldu
Buğra söz geçirebilsen bu gün bunların hiç biri olmayacaktı. Ne dedik sana bir gün oturup savaşırsak bile muhabbetimizi sohbetimizi eder Güler geçeriz ama siz olayları çok farklı boyutlara taşıdınız Tüm bu olanlara değdi mi sence ?

Dediğim gibi ben kimseye gidip ağlamadım. Beni kim aradı neler dedi konu nasıl gelişti ben bunları ikili diyaloglar olduğu için yazmıyorum sen kışkırtıyorsun. Mesnetsiz cümleler kuruyorsun. Benim kimseye söz geçirmeme gibi bir durumum yok Mücahit benim reel durumumu biliyorum o nedenle konular ile berat ilgileniyor berat konuya okey vermiş olmuş bitmiş.

Son kez yazıyorum rica ediyorum. Ağladın, yalvardın vs yok dediğini inkar ediyor gibi cümleler kurma beni zor duruma sürükleme.

Fingolfin*

Yasaklı
Hesap silemeyen arkadaşlarını toplaya toplaya sınırımız olacak kanka :d nuri ve spartaküs bekleyin beni bebeklerim , kurtlar vadisi parodisi çekicem sizinle :)

Laf atmayın arkadaşlara onlar forumdan çekildiler sizde tahrik etmeyin gelir burda istatistik paylaşılır geçeriz karşılıklı

LAragon99

Baltacı
daha sınırımız yok kral sabır güzel şey

Sabır güzel şey ise şu etrafa saldıran arkadaşlarınıza söyleyin ''savaş kabul edin'' , ''cesaret '', ''feraset'' falan saçma sapan dolaşmasınlar forumda. İlk mesajları okumadan cevap veriyorsunuz yine. Etrafta savaş naraları, korkaklık hakaretleri dolaşırsa ''gel buyur, 33 gündür bekliyoruz'' derim.

Nuri66

Yasaklı
sen şimdi böyle çok güzel kapatırken otur izle tebrik et filan diye konuşuyorsun ya.ha olduki kafana vura vura sildiler seni ve dünyadan silinen sen ve klanın oldu.pekiii nasıl bir yüzle bir daha bu foruma katılıp bu oyunu oynayacaksın gerçekten merak ediyorum.konuşurken biraz lafları seçerek konuşun.öyle bir anlık gaza gelipte lambur lumbur konuşmayın.daha bu dünyadan kimler gelir kimler geçer bunu bu oyunu dünya sonuna kadar oynayan herkez bilir ki bunu pek başaramadığın için herhalde böyle kuru yaygara yapıp boş zafer nağraları atıyorsun. yazık gerçekten sizin adınıza üzülüyorum.bu kadar mı boş beleş muhabbetlere muhtaçsınız.
Seni ne irgalıor benım kapatıp sevınmem burda naralar atmam

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Köy alımlarına baktım barbar ve hesap silen olmadıkça sen sınıra zor gidersin gibime geliyor:)

Aynen öyle onlar en sevdiklerimm, yalnız canım bende senin hesabına komple baktım 2-3 dünyada bişeyler yapabilmeye çalışmışsın, o dünyalardan biri de benim kapattığım w11 :) sadece bu hesapta yaptıklarımın çeyreğini yaparsan sana beni eleştirme hakkı tanıyacağım söz :) basherden bir oyuncunun yan hesabısında asıl nickini kullanmaktan çekinen biri misin yoksa ?