Kuralsızlar & Basher

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
İyi olan kazansın pilavdan dönenin kaşığı kırılsın bardak zaten dolu damlayana yazık olacak biraz hareket gelsin şuraya bakalım kimler neler söyleyecek savaşta onlara özel ilgi gösterelim

bY CaMoooKa is here

CöL AsLaNi

Mızrakçı
diplomasi konuşmalarında hiç bulunmadım ama, kurtardığımız adamlar düşmanlarımızı klanı mı yaptı yoksa bi yanlışlık mı var ?

YALNIZBARON

Yasaklı
diplomasi konuşmalarında hiç bulunmadım ama, kurtardığımız adamlar düşmanlarımızı klanı mı yaptı yoksa bi yanlışlık mı var ?

Yok o öyle değil toplu bir şekilde gidip de dc sini basıp küfür eden adamları klanlarına aldılar , üstüne yetmedi ben bunlarla mütlük yaparsam ettiği küfürün aynısıyım diye söz verip de klanına kattılar bu işi böyle yazın .

Önemli olan kazanmak veya kaybetmek değil , kazanmak için omurgasızlık yapmamak bunu yapıyorsa isterse art arda 5 w 6 w kapatsınlar gözümde sinek kadar değeri yokturdur.

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Yok o öyle değil toplu bir şekilde gidip de dc sini basıp küfür eden adamları klanlarına aldılar , üstüne yetmedi ben bunlarla mütlük yaparsam ettiği küfürün aynısıyım diye söz verip de klanına kattılar bu işi böyle yazın .

Önemli olan kazanmak veya kaybetmek değil , kazanmak için omurgasızlık yapmamak bunu yapıyorsa isterse art arda 5 w 6 w kapatsınlar gözümde sinek kadar değeri yokturdur.

Tavrını beğendim birde oyunculuğunu görmek istiyorum bahsettiğin adamlar oyundan silindi boş yere algı kasma gerçekleri söyle bu dünya birine dar gelecek iyi hatırlanmak lazım

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Vayyy hade hayırlı olsun. Yalnız yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Sanırım Engin kardeş gitmeden önce sizin onları sattığınızı söylemişti ? Doğru mu acaba ?
Yine de Kuralsızlara başarılar dilerim.

19burak05

Acemi

Omurgasızlıklardan ve böyle yapıcı konuşmalardan bahsedenin EYŞANbaron olması çok garip :)

19burak05

Acemi
Kuralsızlar hesap silen adamlardan bile zar zor toplayan düşmanına düşmanım demeye korkacak kadar cesaretsiz ama yazmaya gelince çok afilli olan laf ebesi boş bir klan:) düşmanına düşmanım diyebilen ve savaşan basher klanına başarılar

YALNIZBARON

Yasaklı
Azıcık cesaretin olsaydı, başkasına sığınarak oyuna tutunmaya çalışmazdın, daha op girmeden sığınmayı tercih ettin. Korkak seni, sen ancak başkalarının kapısında adamlık taslarsın.

YALNIZBARON

Yasaklı
Kuralsızlar hesap silen adamlardan bile zar zor toplayan düşmanına düşmanım demeye korkacak kadar cesaretsiz ama yazmaya gelince çok afilli olan laf ebesi boş bir klan:) düşmanına düşmanım diyebilen ve savaşan basher klanına başarılar

Düşmanına düşmanım demeye cesaretim olmasaydı bu başlıkta yorum yazıyor olmazdın dön bir diplomasi başlıklarına bak bakalım, bizim kralından korkumuz olmaz rahat ol sen : )

19burak05

Acemi
Azıcık cesaretin olsaydı, başkasına sığınarak oyuna tutunmaya çalışmazdın, daha op girmeden sığınmayı tercih ettin. Korkak seni, sen ancak başkalarının kapısında adamlık taslarsın.
Basherdan 1 tane savunma almadım almayacağım da bashera girene kadar aklın nerdeydi :) gel de oyun oyna alabiliyorsan köy al buralarda ağlama

19burak05

Acemi
Ağlayan kim sence : ) Gözlerini silen buğra abine selam söyle, rimellerin akmış güzel silsin suluk seni
Çok keyifliyim böyle sizin tutuştuğunuzu gördükçe daha da keyifli oluyorum :) eyşancım eyşanlık yapma gel saldır kimseden savunma almayacağım söz gel de köy al oyunculuk öğret herkese eyşan olma