Kuralsızlar

YALNIZBARON

Yasaklı
adam gibi konuş asabımı bozma benim.

Adam gibi saygı görmek için adam gibi davranman gerekir burasi ego kasabilecegin bir yer değil ben seviyemi koruyorsam sende koruyacaksin eşkiya dan senin haricinde üslubunu bozan bir adam yok.

Lafla peynir gemisi yürümez saldirirsin alırsın raporunu atarsın tebrik ederiz.
Kalkıp da laf kalabalığı yapma karın ağrın varsa desteğe git şikayet et burası klan tanıtım formu gelip de agababalik taslama.

@Tibelda

Konuyla alakalı postlar kaldırır mısınız.

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Multi varsa mutlaka şikayet edin hatta kişinin nickini bana atın bende incelenmesini talep edicem;)

Ben multi çıkarmışım:D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Gençler cidden çok zıplıyorsunuz,ben çok hassas ve kırılgan bir oyuncuyum lütfen benim üstüme gelmeyin. Mantıklı olun az buçuk,800 puanlık 2 tane köy benim çaylağım sürdüğü halde açacak değiller ya. Size oturup ben bu oyunu mu anlatacağım şimdi ? Eleman bana egolu diyor,şu klanlar aleminde benden egosuz adam gerçekten yoktur. Siz dışarıdan öyle gördüğünüz için kasıyorsunuz kendinizi,oysaki nezaketli ve yeri geldiğinde centilmen bir adamım ben. Neyse,size iyi oyunlar ben ağlamaya gidiyorum.

burçigin

Dük
Adam gibi saygı görmek için adam gibi davranman gerekir burasi ego kasabilecegin bir yer değil ben seviyemi koruyorsam sende koruyacaksin eşkiya dan senin haricinde üslubunu bozan bir adam yok.

Lafla peynir gemisi yürümez saldirirsin alırsın raporunu atarsın tebrik ederiz.
Kalkıp da laf kalabalığı yapma karın ağrın varsa desteğe git şikayet et burası klan tanıtım formu gelip de agababalik taslama.

@Tibelda

Konuyla alakalı postlar kaldırır mısınız.
Alakasız.

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Eşkiya oyuncuları lütfen buraya yazmayın, Kuralsızlar düşmanımız değil sadece harita yüzünden bu dünyada hedefimiz oldu. Oyun içinde gerekeni iki klanda yapacaktır. İsa'ya da lütfen genelden veya özelden yazı yazmayın çok emek veren bir oyuncu olarak sürekli haksızlıklar ve gereksiz polemikler içinde kalıyor. Her iki klanda da multi olduğunu sanmıyorum diğer kıtalardaki pre ve oyuncu durumuna bakıldığında hiç çoktan diğerlerine nazaran en temiz kıta da mücadele edeceğimizi söyleyebilirim. Hepinize başarılar dilerim. İyi olan kazansın.

selamimillet

Milis
Klanlar aleminin şimdiye kadar gördüğü en dürüst klandan bazı oyuncularla birlikte girmişsiniz diploması işini onlara bırakın zaten kapatırsiniz
Başarılar dilerim.

Deleted User - 848904063

Ziyaretçi
Arkadaslar benim canım yandı sizin yanmasın annemin üstüne yemin ederim ki destek isteyip aksamına saldırlarla köyünüzü alıyolar hemde zorla destek atttırıyolar özellikle atmazsan alırız köyünü falan dişyolar atınca yine alıyolar kurtarın kendinizi acil kurtarın böyle ahlaksızlarla oyun olmaz allahlarından bulsunlar inşallah yapmayın herkes kuralsızlara savaş açsın lütfen katılmayın köyünüzü alıcaklar yalancılar..KURTARIN KENDİNİZİ ..
YALNIZBARONA SAKIN İNANMAYIN HAYATIMDA BU KADAR PAPELCİ BİRİNİ GÖRMEDİM YLANCININ ÖNDE GİDENİ SAKIN KATILMAYIN..

DeletedUser69808

Ziyaretçi
PAPELCİ = sokaklarda iskambil kâğıtlarıyla bul karayı, al parayı diye kumar oynatarak saf insanları dolandıran kimse, üçkâğıtçı.

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Arkadaslar benim canım yandı sizin yanmasın annemin üstüne yemin ederim ki destek isteyip aksamına saldırlarla köyünüzü alıyolar hemde zorla destek atttırıyolar özellikle atmazsan alırız köyünü falan dişyolar atınca yine alıyolar kurtarın kendinizi acil kurtarın böyle ahlaksızlarla oyun olmaz allahlarından bulsunlar inşallah yapmayın herkes kuralsızlara savaş açsın lütfen katılmayın köyünüzü alıcaklar yalancılar..KURTARIN KENDİNİZİ ..
YALNIZBARONA SAKIN İNANMAYIN HAYATIMDA BU KADAR PAPELCİ BİRİNİ GÖRMEDİM YLANCININ ÖNDE GİDENİ SAKIN KATILMAYIN..

Oyuna başlıyalı kaç gün olmuş gelişimde sıfırsınız msjlar atıldığında bakmıyorsunuz köylerinize saldırı çıkıyorlar bilgilendirme yapmıyorsunuz bu bir offline pc oyunu değil önce bunu anlamanız gerekiyor diğer arkadaşlarımın düşüncesini bilmem ama kişisel düşüncem babamın oğlu olsa bireysel takılan kişi ayakta prangadır oyuna emek verenlerin hakkını gözetmek her klanın yaptığı bir eylemdir hiç kimse bunu inkar etmesin.

dipnot: ( bir oyun için hakarete bedduaya gerek yok oyun deyip geçmeyi öğrenin derim )

*RedKit*

Yasaklı
Yeter artık devam ettirmeyin.Buradaki oyuncuların hepsi onların toplanmasının gerektiğini biliyor.Laf olsun diye gazlıyorlar sadece.siz de farkındasınız.Cevap verdikçe prim kasıyorlar.

Deleted User - 848904724

Ziyaretçi
Yeni başladığim dünyada açıklama yapmaya dahi gerek duymadan beni klandan atan, yaptığı şaibeli işlerlerle kafalarda soru işareti bırakan klan tez zamanda silinmelerini umuyorum