Kuralsızlar VS Eşkiya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

YALNIZBARON

Yasaklı

Ne tantana yaptınız ya w62 korona çıksada kapansa anca boş boş yaylım ateşine veriyorsunuz Classic de bile bu kadar tantana olmuyor sıkılmadınız hep aynı şeyleri boş boş tekrarlamaktan ben birbirini tekrarlamış postları okumaktan sıkıldım dünya geniş hepinize yetecek kadar yer var dar olmayın , unutmayın sadece oyun baki kalan dostluklar sadece dizilerde bile tamamen hayal ürünür diyor onu anlıyorsunuz da altı üstü tarayıcı oyunu olan vaktimizin çoğunu alan şu oyunun tek tarafını düşünün keyif Stres olmak değil atmak İçin herkese iyi oyunlar ...

Katılıyorum , burada hangi taraf yazarsa yazsın kendini çocuksu duruma düşeriyor bunlara gerek yok .

Her iki klanıda burada sessizliğe davet ediyorum forumlarda ki raporlara da sadece tebrikler yazalım isterseniz tebriği de kaldıralım sadece beğen butonuna basalım .

Buna karar verirseniz hepimiz konuları arşivletip tekrar konu açıp sadece saldırı savunma raporlarını paylaşalım tabi kendi sayfalarımızda. Ben şayet bu durumdan hiç hoşnut değilim.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tapatesti forumda çok harita yapmıştı güldürürdü bizi mekanı cennet olsun :(

Edit-997395

Yasaklı
Kişiler ile dalga geçebilirsiniz ama video başlığına ağlayan Eşkiya klanı yazmanız , forumda ki tartışmaları yersiz buluyorum demenizin üstünü kapatıyor ve samimiyetinizin yerini art niyete çeviriyor . Ne istediğinize tam olarak karar verdikten sonra bana tekrar yazarsınız .

YALNIZBARON

Yasaklı
Kişiler ile dalga geçebilirsiniz ama video başlığına ağlayan Eşkiya klanı yazmanız , forumda ki tartışmaları yersiz buluyorum demenizin üstünü kapatıyor ve samimiyetinizin yerini art niyete çeviriyor . Ne istediğinize tam olarak karar verdikten sonra bana tekrar yazarsınız .

Dün ilk adimi ben attım ve duyduğum Rahatsızlığı dile getirdim, video başlığı konusunda haklısın gerekli düzenlemeyi yaptım yine söylüyorum arkadaşların forum kavgasını bırakıp kendi sayfasında raporlarını paylaşsın biz de kendi raporlarımizi paylaşalım onlardan bize sataşma gelmediği sürece bizden de gelmeyecektir. Bunun için önceki konuları arsivleyip yeni konu açacağıma da söyledim.

Bu taleplerim sizin kanadinizdan ne zaman karşılandı söyler misin?

X-Rois.

Ağır Atlı
Dün ilk adimi ben attım ve duyduğum Rahatsızlığı dile getirdim, video başlığı konusunda haklısın gerekli düzenlemeyi yaptım yine söylüyorum arkadaşların forum kavgasını bırakıp kendi sayfasında raporlarını paylaşsın biz de kendi raporlarımizi paylaşalım onlardan bize sataşma gelmediği sürece bizden de gelmeyecektir. Bunun için önceki konuları arsivleyip yeni konu açacağıma da söyledim.

Bu taleplerim sizin kanadinizdan ne zaman karşılandı söyler misin?
Len Barooon sen karşime şekil mi yapıyorsun eşkiya dediysek eşkiya o kadarrrr

Durum
Konu yanıtlara kapalı.