Kuralsızlar VS Eşkiya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

halojan1453

Acemi
senin yaşındakiler işkur önünde emekli maaşına yapılan haksız indirime şikayet etmek için sıra bekliyor senin derdin benimle aşık atmak mı ? :D

Ne kadarda belli demi eski toprak olduğu hepinizi cebinden çıkarıyor :)

Aşık atmak kelimesindeki "aşık" ayak kısmında bulunan bir kemiktir ve "aşık atmak" ise çok eski zamanlarda avlanan veya kurban edilen hayvanlardan çıkan bu kemikler ile çocukların oynadığı oyundur. Nitekim eski topraklarla aşık atmak için çok küçüksün kardeşim :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
eskiden saldırıya açık hesaplara saldırmazdık saldıranlarıda kınardık

kralsın abi eyvallah.

şimdi elemanlar saldırıya açık cezalı hesaptan zar zor köy alıp burada yargı dağıtmaya çalışıyor. Bir de benim böyle şeyler yapmayacağımı bildikleri halde :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Problem yok,neden aldılar diye sitem etmeye de gerek yok. Bana burada kafa tutan @Hasanay3434 da banlı mesela fakat hala devam ediyor laf vurmaya. :) herkesin muhabbetti daim olsun,iyi akşamlar.

halojan1453

Acemi
Banlı birine saldırmak ayıp ise neden saldırıya açık ceza veriliyor. Bence bu tür şikayetleri bize değil admine iletmeniz daha doğru :)
1- Banlıyken zar zor köy aldılar buda başarı denmiş kapasite belli denmiş yukarıda. Biz en azından aldık siz hasanayın banlı köyüne gece gündüz vurdunuz alamadınız demekki kapasiteniz bizim kadae yok kardeşim. hayırlı akşamlar :))

halojan1453

Acemi
eskiden saldırıya açık hesaplara saldırmazdık saldıranlarıda kınardık

Saldırıya açık ve saldırıya kapalı ceza şekilleri vardır. Saldırıya açık ban cezası zaten haksız elde edilen bir kazancı savunamaması için verilir kişiye. Ben burda kınanacak bir olay görmüyorum. He illa birisi kınanacaksa oda oyunun yapımcısıdır. Eskiden kastınız nedir bilmiyorum ama, klanlar değil klan savaşları w3 den beri bu oyunu oynuyorum.

Edit-997395

Yasaklı
Banlı birine saldırmak ayıp ise neden saldırıya açık ceza veriliyor. Bence bu tür şikayetleri bize değil admine iletmeniz daha doğru :)
1- Banlıyken zar zor köy aldılar buda başarı denmiş kapasite belli denmiş yukarıda. Biz en azından aldık siz hasanayın banlı köyüne gece gündüz vurdunuz alamadınız demekki kapasiteniz bizim kadae yok kardeşim. hayırlı akşamlar :))

Ahdhjsks banlıyken mi vurduk ? Hasanayda banlıyken hesabina girip ekran görüntüsü falan attı zaten evet :)

Edit-997395

Yasaklı
oynamaya değil takılmaya geldim :) ama cidden arka tarafınız da çok uyuyan var; öyleki depo 400 k dolmuş 3 -4 gündür uyuyo sanırım. ama burda fazla yaşamıcam sanırım gelenlere bakılırsa :)

21067 adlı eklentiyi görüntüle

Bahsettigim görüntü bu . Hesap banlıyken bu görüntüyü alamazsınız . O sebepten yalandan dolandan hesap banlıydı yine alamadınız falan gibi şeyler söylemeyin , komik oluyorsunuz .. Keza 15 den fazla kami kestirdik tebrik ettik zaten . Full çakılı köye girip , herhangi bir işlem yapılmamasına rağmen tebrik ettik . Bazı şeyleri çok abartıyorsunuz , çirkinleşiyorsunuz . Gerek yok böyle şeylere , hep dedim yine diyorum . Biz zevk alıyoruz savaştan , savaşmaktan . Aynı zevki savaştığımız oyunculara da verebiliyorsak ne mutlu bize . Gerisi boş laf .. :)

Bahsettigim görüntü bu . Hesap banlıyken bu görüntüyü alamazsınız . O sebepten yalandan dolandan hesap banlıydı yine alamadınız falan gibi şeyler söylemeyin , komik oluyorsunuz .. Keza 15 den fazla kami kestirdik tebrik ettik zaten . Full çakılı köye girip , herhangi bir işlem yapılmamasına rağmen tebrik ettik . Bazı şeyleri çok abartıyorsunuz , çirkinleşiyorsunuz . Gerek yok böyle şeylere , hep dedim yine diyorum . Biz zevk alıyoruz savaştan , savaşmaktan . Aynı zevki savaştığımız oyunculara da verebiliyorsak ne mutlu bize . Gerisi boş laf .. :)
Savasmaktan zevk aldigin belli zaten kanka. Savasmayan pasif klanda oynayinca saliyosun oyumu bizzat sahit oldum :)

diRigent

Baltacı

Ne tantana yaptınız ya w62 korona çıksada kapansa anca boş boş yaylım ateşine veriyorsunuz Classic de bile bu kadar tantana olmuyor sıkılmadınız hep aynı şeyleri boş boş tekrarlamaktan ben birbirini tekrarlamış postları okumaktan sıkıldım dünya geniş hepinize yetecek kadar yer var dar olmayın , unutmayın sadece oyun baki kalan dostluklar sadece dizilerde bile tamamen hayal ürünür diyor onu anlıyorsunuz da altı üstü tarayıcı oyunu olan vaktimizin çoğunu alan şu oyunun tek tarafını düşünün keyif Stres olmak değil atmak İçin herkese iyi oyunlar ...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.