Kuralsızlar & Basher

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Arkadaşlar oyunculuk konuşsun, sığınma talebiniz kabul edilmiş hayırlı olsun, dünya kapatmak için buradayız Kuralsızlar ailesi barbar alarak büyüdü diyorsunuz, peki madem büyütmeseydiniz o zaman, yoksa gücünüz mü yetmedi zamanında, tekrar bir deneme hakkını veriyoruz sizlere iyi değerlendirin :)

sen hiç sevmedim haberin olsun ;) sizinle sınırımız yok diye arkalarda beleş beleş köy toplayıp ahkam kesmekle olmuyor bu işler sınırımız olan her yeri temizledik geliyoruz bükemediğimiz bileği kırmasını biliriz sen hiç merak etme üstümüze düşman gönderip ilk düştükleri yerde sırtlarından vuracak kadar oyuncularsınız gelmiş birde burada ahkam kesiyorsun düşman ettiğin secret kadar cesaretin olsaydıda sende gelseydin onlarla beraber bize saldırabilme hünerini gösterseydin ama sen hiç sıkma canını vura vura sınırına geldiğimde o zaman bu yazdığını sana bir kez daha soracam hadi şimdi klavyeni bırak oyununa bak
Yazdıklarınızın tutarlı bir yanı yok maalesef, bana klavyeyi bırak diyorsun destan yazmışsın maşallah. Notunu al cnm

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Arkadaşlar oyunculuk konuşsun, sığınma talebiniz kabul edilmiş hayırlı olsun, dünya kapatmak için buradayız Kuralsızlar ailesi barbar alarak büyüdü diyorsunuz, peki madem büyütmeseydiniz o zaman, yoksa gücünüz mü yetmedi zamanında, tekrar bir deneme hakkını veriyoruz sizlere iyi değerlendirin :)

Yazdıklarınızın tutarlı bir yanı yok maalesef, bana klavyeyi bırak diyorsun destan yazmışsın maşallah. Notunu al cnm

Seni barbarcı seniii :D:Dne oldu bak reklam afişi gibi asarım adamın profilini böyle :D:D