Kullanıcı Adı Değiştirme Süresi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pollyanna**

Baron
Önerim kısa ve öz.

Malum 500 pre ödeyip kullanıcı adı değiştirdiğinizde yeni kullanıcı adı almak için 180 gün beklemeniz gerekiyor ve bu çok uzun bir süre.

Mesela süreyi 180 günden 90 güne çeksek çok daha iyi olur ve oyuncular pişmanlıklarından daha kolay kurtulabilir.

Eğer bu olumsuz derseniz başka bir önerim daha var; tekrar 500 pre karşılığında "Bir Önceki Kullanıcı Adına Dön" seçeneği eklenebilir. Bu durumda yeni isim alma süresi 180 gün kalır ama eski kullanıcı adına dönmek isteyen anında dönebilir.

Black Swan.

Markiz
Önerim kısa ve öz.

Malum 500 pre ödeyip kullanıcı adı değiştirdiğinizde yeni kullanıcı adı almak için 180 gün beklemeniz gerekiyor ve bu çok uzun bir süre.

Mesela süreyi 180 günden 90 güne çeksek çok daha iyi olur ve oyuncular pişmanlıklarından daha kolay kurtulabilir.

Eğer bu olumsuz derseniz başka bir önerim daha var; tekrar 500 pre karşılığında "Bir Önceki Kullanıcı Adına Dön" seçeneği eklenebilir. Bu durumda yeni isim alma süresi 180 gün kalır ama eski kullanıcı adına dönmek isteyen anında dönebilir.
İyi günde kötü günde arkandayım bebekim teklifin gayet makul bence :)

Tibelda

Emekli Görevli
"Adınız değiştirildikten sonra, 180 gün için tekrar değiştiremezsiniz."

İsim değiştirme yerinde uyarı yeterince açık. Bu konu ile ilgili bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Hem sayılı zaman çabuk geçer derler. :)

burçigin

Dük
"Adınız değiştirildikten sonra, 180 gün için tekrar değiştiremezsiniz."

İsim değiştirme yerinde uyarı yeterince açık. Bu konu ile ilgili bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Hem sayılı zaman çabuk geçer derler. :)

Modum ben de pişmanım gerçekten. Millet Burçin sanıyor öyle diyor hep. 6 ay gerçekten çok uzun. Zaten çokta ucuz değil değiştirmek.
Bence mantıklı bir öneri olmuş. Değerlendirilip uygulanırsa çok güzel olur. 2 ay veya 3 ay daha güzel olur sanki. Ufak ama oyuncularınızı mutlu edecek şeyler bunlar

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Önerim kısa ve öz.

Güzel bir öneri,gerçekten 180 gün uzun bir süre :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.