Kullanıcı adı değişimi neden sistemden uzun süre düşmüyor?

Nyctophilia

Milis
Oyun içerisinde ilk başta kullanılan kullanıcı adı değiştirildikten sonra neden uzun süre sistemde kayıtlı kalıyor cidden anlamak mümkün değil. Aylar önce bir isim değiştim bu isim halen sistemde. Değerli yöneticilere sorum bu isimler ne zaman sistemden düşüyor? Bir de önerim, değişilen her ismi anında ya da birkaç gün içerisinde sistemden düşülmesi bu mağduriyeti giderecektir. Teşekkür ederim.

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Sistem dediğin oyuncu dosyası twstats ise moderatörlüğünde yapacağı bir şey değil diye biliyorum ikisi de ayrı kuruluş

Nyctophilia

Milis
Ayrı kuruluşsa o zaman koordineli çalışmaları gerekir gardaşım değişilen isimlere gün süresi belirlenir süre dolduğu taktirde de sistemden düşülür

fatcat

Baltacı
nick değişmek istediğim halde değişmeme sebebimdir kendisi
TW statsda kapanışında aktif olduğun dünyalarda eski nick görünüyor
sebebi o dünyada hesap aktif iken bittiğinde o nick ile kapanması olabilir

Tibelda

Emekli Görevli
Oyun içerisinde ilk başta kullanılan kullanıcı adı değiştirildikten sonra neden uzun süre sistemde kayıtlı kalıyor cidden anlamak mümkün değil. Aylar önce bir isim değiştim bu isim halen sistemde. Değerli yöneticilere sorum bu isimler ne zaman sistemden düşüyor? Bir de önerim, değişilen her ismi anında ya da birkaç gün içerisinde sistemden düşülmesi bu mağduriyeti giderecektir. Teşekkür ederim.

Aslında bu süreç sizi korumak içindir. Nick değiştirdiğiniz zaman anlık olarak diğer kullanıcılar hesap adınızı alabilir. Sistem geçici süre eski hesap adınızın alınmasını engeller ve belli bir süre geçtikten sonra eski hesap adınızı almanıza olanak sağlar. Bu konuyla ilgili iyi bir fikriniz var ise öneriler bölümünden bize iletebilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

honey badger

Okçu
Anında sistemden düşerse milleti şikayet ettiğinde incelenirken de sorun olabilir gibi geliyor bana bilmiyorum gerçi destek sistemininin buna önlemini muhtemelen tek akıllı ben değilimdir sdfghj

Art Of War*

Hafif Atlı
Ayrıca ben şuan hatırlıyorum, dediğin gibi yağmada ilk 10-15 kişiyi kafadan banladılar bot falan da kullanmadım, ben co-playerla oynuyordum.