Kulis yapmayalım.

• Konuyu başlatan DeletedUser69796
  • Başlangıç tarihi

TongYabgu*

Mızrakçı
:) piyasa karışık anti olayında vuslatın iç meselesi ancak forumda anticilerin olmadığı bir anti helal olsun siz neymişsiniz tarzı yükseltilmeler vardı sanki ama bunu yapanların yine antıciler degilde dış mihraklar olduğunu düşünüyorum nickleri tanımadığımdan da olabilir .

müttefikleri vuslat bu durumdan rahatsız olmuşa benziyor aslında haksız da sayılmazlar anti destek almasa bu kadar dayanamazdı hiç biride gelip demedi ki müttefiklerimiz sayesinde böyle durabildik sağolsunlar buna alınmışta olabilirler .

ayrıca hatırlarsanız ki ünsal abi antiden bize çok sayıda geçmek isteyen oldu op günü bunlar vazgeçti tarzı bir şey söylemişti bu sözün unutulmama ihtimalide var bana göre ben unutmadım mesela :D neyse bu bir yanıltmaca da olabilir ünsal abi her konuda bu oyunun üstatlarındandır yani karşı tarafta soru işaretli bir anti oluşturmak istemişte olabilir antiye olan güven sarsılmıştır belki de vuslat isteyerek satmamıştır her şeyi de burada yazıcak değiller sonuçta:D

bu durumdan da olabilir sahsı fikrim :D

desteksiz tek başıma 2 milyon kestim, destek geldi op yemeden çoğu geri çekti bi o kadar daha keserim daha müttefik askerlerden ölen olmadı :D