"Kule Savaşları" etkinliği hakkındaki görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Etkinliğimizin içeriğini BURADAN okuduktan sonra görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz. Görüşlerinize önem ve değer veriyoruz.

Klanlar Türkiye Takımı​

ORFANATO.

Baltacı
Yine uğraştırıcı duruyor, bu tarz etkinliklerden kendi adıma konuşayım ben fazla verim alamıyorum.Mesela madene araba gönderip rastgele taşlar çıkardığımız etkinlik çok daha pratik ve keyifliydi.Bakalım nasıl bir etkinlik olacak.

DeletedUser41926

Ziyaretçi
Yine uğraştırıcı duruyor, bu tarz etkinliklerden kendi adıma konuşayım ben fazla verim alamıyorum.Mesela madene araba gönderip rastgele taşlar çıkardığımız etkinlik çok daha pratik ve keyifliydi.Bakalım nasıl bir etkinlik olacak.

Arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum. Çok fazla efor gerektiren etkinlikleri anlamsız ve sıkıcı buluyorum.

Yapılan her etkinlik oyun başı için faydalıdır,bunun için öncelikle teşekkürler.Etkinliği görmeden yorum yapmak mantıksız olur,sonrasında yapacağım.

DeletedUser63033

Ziyaretçi
hediye vermek istiyorsa daha pratik kolay, uğrastırmayacak etkinlikler oılmalı

DeletedUser63423

Ziyaretçi
Etkinliğin telefon ve ipad içinde aktif hale bir an önce getirilmesi gerekmektedir. Bu etkinlik önceden yapılmış ama benim için ilk olacak o yüzden heyecanlıyım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Etkinlikler ve yeniliklerin hepsi güzel ve gerekli..Lakin ben işi çözene kadar bitiyor o_O
Biraz eskide kalmışım sanırım..

DeletedUser60735

Ziyaretçi
Bu etkinliktede grup dandik olursa bir nane kazanamassın