Kudretli Dostlar vs. K44

EbAbiL**

Acemi
Ne oldu ya tepe bey profiline yazmıştı bizden hain çıkmaz diye profile not düşmüş bu hainliğin stratejisimi?

M-Y-G

Milis
Arkadaşlar yukarıda verdiğim koordinatı ortalayıp sağına soluna üstüne altına komple bir fake atalım.Fakelere casus mutlaka koyalım . 3-5 fake atıp bırakmayın rica ediyorum , alt limit olarak en az 100 fake atılsın kişi başı ..

enişte doblosuyla kaçar :)

Edit-997395

Yasaklı
Arkadaşlar yukarıda verdiğim koordinatı ortalayıp sağına soluna üstüne altına komple bir fake atalım.Fakelere casus mutlaka koyalım . 3-5 fake atıp bırakmayın rica ediyorum , alt limit olarak en az 100 fake atılsın kişi başı ..

enişte doblosuyla kaçar :)

Bu kadar yakından takip ettiğinizi bilseydim sizin için de birşeyler yazardım hocam :D

Nedense hep temiz oyun , ahlaklı oyun dersi verenler daha çirkin oynuyor . Yukarıda ki cructle nickli arkadaşa oyun ahlakı dersi verirken de sirküler mesajlarımı okuyormuydunuz ? Size yapılan yanlışlar oyun ahlakına sığmıyor ama sizin yaptıklarınız etik oyun anlayışı dimi sizin için ? Enişte doblosuyla bir yere kaçamıyor çünkü birazdan bu mesajıma cevap verecek :D Evet enişte bey sizi dinliyoruz :p

qwert42

Baltacı
Bende en ortanıza gelicem en son . Şu tanımadığınız adamları atıyormusunuz topluyormusunuz napıyorsanız yapın herkes bana köy vermeye çalışıyor , yokta diyemiyorum beleşçilikte yok diye birşey yok çünkü :D

Presi olmayan beleş köy bile toplayamıyor lanet olsun, kırk yıllık beleşçi özelliğimi abdiye kaptırdım. Zengin abilerimiz elimizden tutsa da Abdi'yi sahadan alsak biraz